Vztah partnerek k nošení zbraně



zelenac
Příspěvky: 88

Příspěvek#31 » úte 15. zář 2020, 17:34

Ja som po novom roku ''docasne'' :lol: primontoval lis na stol v kuchyni....a je tam doteraz.Semtam kunmu pridam este jeden,ci 2 a prebijam spolu s mojou polovickou.Uz si ani neviem predstavit,zeby sme to nerobili spolu.Trezor bol donedavna viditelne v spalni,teraz je zamaskovany vo stavanej skrini.Polovicka(na rozdiel od dcery) nema nejaky vztah k zbraniam,ale ani mi nemrnci,ked semtam daco prikupim a dokonca sa tesi,ked mame radost z noveho prirastku :D .



Boci
Příspěvky: 90

Příspěvek#32 » úte 15. zář 2020, 17:58

Mám to na malém stolku vedle skříně a ušila mě na něj takovej návlek. Ale prebíjím léta na turretu a ten moc místa nezabere.

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#33 » úte 15. zář 2020, 20:07

Odposlechnuto pred lety
"muz me silene sere, nejradsi bych se rozvedla, ale umi skvele prebijet naboje do me pistole"



MartinVM
Příspěvky: 5

Příspěvek#34 » úte 15. zář 2020, 20:09

Přítulkyně se mnou chodí střílet. Kdysi dříve, když jsem čistil flintu, tak koukla do trezoru a prohlásila: "To máme tak málo nábojů?" Tož tak. A aby jí to nebylo líto, tak k jednomu svému výročí dostala kuši s kolimátorem. Bylo z toho pak branné cvičení pro celou rodinu. Takže v tomhle si fakt nestěžuji... :D



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#35 » pát 18. zář 2020, 20:27

Pablo.gs píše:Je to hezký usínání / probouzení, s pohledem na lis a almaru plnou železa :twisted:

Jen tak bokem - co je to za stolek, ten by se hodil...

No já mám přítelkyni déle než zbroják, ale ne o moc. Zbroják chápala, nošení kroutila hlavou ale už to chápe. Jak nemám kvér a hodinky jsem prostě nervozní a proto je mám všude. Nejvíc ji vadí, že zbraně a právo na ně zatáhnu snad do jakékoliv diskuse :lol:
Střílet byla ale pistole je na ni moc kopavá, Galil s oporou už je lepší, uvidíme co až si vyzkouší revolver ze singlu. Mírně začíná o ZP uvažovat.

Nákupy kvérů samozřejmě moc neschvaluje u revolveru s odůvodněním "na co vždyť už jednu máš a tohle asi nebudeš nosit" po zjištění kolik to stálo samozřejmě trochu nepochopení, protože by za to určitě mohl být hezký výlet někam daleko, ale pronesla spásnou větu "ale ty jseš vždycky tak šťastnej" :D

Uživatelský avatar
Václaf
Příspěvky: 67

Příspěvek#36 » sob 19. zář 2020, 06:13

Bývalá žena je nenáviděla,stávající přítelkyně si ZP bude dělat,jen co se dořeší trvalý pobyt v našem kraji. Což už je jen na uřednících,je to vpohybu. Trezor mám též v ložnici a starý stůl na čištění zbraní pod oknem vedle postele. Hledal jsem ji dlouho. To by jste nevěřili na kolkika prvních a zároveň posledních schůzkách jsem byl. :lol:



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#37 » sob 19. zář 2020, 10:16

Taky mam par takovych zkusenosti :D

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#38 » sob 19. zář 2020, 10:29

Žena to chápe a podporuje, jen doufám že se mi nic nestane, protože kdyby ty moje 4 zbraně a lis prodala za cenu kterou jsem ji řekl jakože to stalo, tak Ten stastlivec na tom těžce vydělá :) :lol:



vidocqcz
Příspěvky: 203

Příspěvek#39 » sob 19. zář 2020, 12:20

Zpočátku rozpačitý přístup manželky, se díky občasné střelbě se mnou na střelnici měnil na toleranci. Až do současného stavu, kdy sem tam řekne něco ve smyslu, že je klidnější, když ví, že to mám s sebou. Děti jsou nadšené a vychovávám v nich další generaci střelců. I když zatím jen vzduchovkářů :-)



Piggy
Příspěvky: 1867

Příspěvek#40 » sob 19. zář 2020, 15:33

Manželka ode mě dostala už několik kousků jako dárek, většinou projevila jen povinné nadšení, ale třeba ZKR se jí fakt líbí.
Za tu dobu (do zlaté svatby to snad už vydržíme) si odvykla ptát se na cenu :-P



MojeTikka
Příspěvky: 1577

Příspěvek#41 » sob 19. zář 2020, 18:26

Zeny se neptame na vek, tak at se ona nepta na cenu zbrane... :-)



expres
Příspěvky: 612

Příspěvek#42 » sob 19. zář 2020, 23:50

ex2: dělala si zbrojak a kupovala SA58, nebude sloužit nikomu.
Tvrdá jak žula. V případě skládání "jednotky" bych ji vybral z řady jako první místo borcu a vyrazil do pekla..Když bych tam nedošel já, tak ona určitě :twisted:
ex1: Na co to vlastně máš? Může se to hodit, nikdy nevíš..Pohoda, chtěla si dělat taky zbroják po pár střelbách. Neutrální postoj, ale funkci k obraně schvalovala.
nynější: Na co to máš? Lidi sou přeci hodní. Evropa geta, povídání co jsem v nich zažil, videa z Afriky, válečných oblastí... To je hrozný, lidi nejsou hodní. Tak ok, jak se to ovládá? Příprava na ZP. Podmiňuji to dalším soužitím.
Ceny spíš nechápe proč když už něco mám, ještě kupuji. Po rozmluvě že ji taky nekecám do nákupu za její prachy, tečka.

Pár ženských jsem si už poslechl jak je to k ničemu... Lakotně hodnotím tím co se dělo nedávno. Soused vykraden. Divní lidé před domem v noci v autech, zřejmě tipaři. Nynejší přítelka se začla bát co budem dělat. S usměvem řipomenuto že v případě vniknutí do domu a našeho ohrožení se mají bát oni. Už to nezmiňuje. Spíš jí podezírám že začla mít strach o ty čorkaře ve své dobrodinné povaze ať to nedělaj :D

Ženská co by mi netolerovala zbraně, nechci zrtrácet čas. Tak jako ony se mnou vlastně. Vyřešeno k oboustrané spokojenosti 8-)



MojeTikka
Příspěvky: 1577

Příspěvek#43 » ned 20. zář 2020, 17:05

Chce to, aby se k zelezu delalo sik pouzdro Dolce&Gabbana. Samozrejme tak, aby zbran videt nebyla, ale logo D&G naprosto viditelne.

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#44 » ned 20. zář 2020, 17:08

CE168BE6-0540-4DDF-8479-5142BCB74E90.jpeg

Tohle je ideal :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



MojeTikka
Příspěvky: 1577

Příspěvek#45 » ned 20. zář 2020, 17:18

Uzasny :-). Jeste ale zenskou presvedcit, at si to, stejne jako ja, financuje za svy :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], El Chupanibre a 11 hostů