Poslanec navrhl, aby rodič mohl učit střílet dítě mladší než 10 let

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2231

Příspěvek#1 » čtv 24. zář 2020, 17:12




LDK
Příspěvky: 113

Příspěvek#2 » čtv 24. zář 2020, 17:21

Pominu ten návrh a jen řeknu, že po přečtení rozhovoru vůbec nechápu, jak se někdo takový může nazývat novinářem... To už asi mají v iDnesu fakt velkou personální nouzi, když tohle pustí do světa.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2418

Příspěvek#3 » čtv 24. zář 2020, 17:30

Rozhovor příšerný, novinář poměrně předpojatý laik až hanba. Nejlepší nakonec "Tak auto je hlavně dopravní prostředek a zbraň slouží ke zneškodnění někoho či něčeho". Proč potom auto zabije v ČR 100x víc lidí než legální zbraně? :roll:



Hujer Viktor
Příspěvky: 328

Příspěvek#4 » čtv 24. zář 2020, 17:32

ten poslanec odpovídal tomu hovniváři velmi rozumně

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#5 » čtv 24. zář 2020, 17:32

To byl výslech non plus ultra. Bez otázek, napadání. Holt kvalitní "novinařina" iDnesu ... doporučuju pro Premium (ty "nejkvalitnější" články) :evil:

Uživatelský avatar
Brigadier
Příspěvky: 65

Příspěvek#6 » čtv 24. zář 2020, 18:32

OT k novinářům: Kdysi za mnou přišli z televize a chtěli udělat rozhovor na téma vši ve školách. První otázka hned naostro před kamerou a já jim říkám, tak si to střihněte ještě jednou, protože na takto položenou otázku není odpověď. A otázku jsem jim zformuloval sám. Bohužel tato zkušenost nebyla s médii poprvé a naposledy. Tam už snad může pracovat kde kdo....



MojeTikka
Příspěvky: 1574

Příspěvek#7 » čtv 24. zář 2020, 20:11

Sveho casu tu praci delali absolventi zurnalistiky. Kdeze lonske snehy ale jsou... Dneska je fotografem taky kazdej, kdo ma v mobilu CCD.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#8 » čtv 24. zář 2020, 22:09

Vypadá to, že poslanec je sice schopen dát dohromady větu, ale jinak je to myslitel typu Míly Roznera.



xor
Příspěvky: 127

Příspěvek#9 » čtv 24. zář 2020, 23:06

Morho asi Růžičku nikdo neznáme, takže je zbytečné se vyjadřovat k jeho osobnosti. Jinak četls tohle https://www.anobudelip.cz/cs/pavel-ruzicka/o-mne/
?
Ale rozhovor vidíme všichni, tak které odpovědi podkládáš za "Roznerovské"?

Mimochodem kdo je ten novinář? Když ho zaštiťuje redakce, tak to logicky padá na Plesla ne?

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#10 » pát 25. zář 2020, 00:09

Je v ANO, (od r. 2014 až doposud), takže je koště v systému, kdy hlavní kvalifikací je loajalita. Ten rozhovor je pitomej, ale co čekat od idnesu.
Roznerovský mi přišlo "Tak to mě nenapadlo. Já jsem začal střílet od 14 let a nikoho jsem nepřepadl. To jsem byl na střední vojenské škole."

Jinak by mě zajímalo, který organizace za to lobujou. Kromě ochodníků, samořejmě (mimochodem, jeho firma VPR GROUP je z oboru).



Aris
Příspěvky: 153

Příspěvek#11 » pát 25. zář 2020, 17:10

Já to pochopil tak, že je to inzerát na žurnalistu, který by ten rozhovor provedl a napsal ho. Tentokrát správně. Jsou tam i hrubky, to je vodítko.



vidocqcz
Příspěvky: 203

Příspěvek#12 » pát 25. zář 2020, 19:45

Říkám ano. Dělají se malé, doslova dětské jednoranné malorážky. Střílím s dětmi ze vzduchovky (pružinové). Je těžká, kope víc než malorajda a je vůbec prostě velká (pro kluka 5let). Ale zase, by to chtělo malorážkové střelnice, páč poslouchat ty módní 11,5" .223 Rem s kompíkem je vážně dost blbý.

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#13 » pát 25. zář 2020, 19:53

Biatlonový športový klub... deti a šport, šport a streľba, deti a streľba! A vlastná malorážková strelnica.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů

cron