Dotaz ohledně sehnání zbraně vektor CP1



aphofis
Příspěvky: 6

Příspěvek#1 » pon 6. zář 2021, 10:21

Zdravím všechny, opravdu velice se mi zalíbila zbraň vektor cp1. Bohužel mi přijde, že je prakticky k nesehnání. Neví někdo o někom kdo by zbraň prodával nebo byl ochotný ji prodat? Díky všem předem za rady! ( Google, bazary a všechno tohle jsem prošel, všechny inzeráty obvolal, nikdo jí už nemá)

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#2 » pon 6. zář 2021, 10:32

Pokud to nemáš do sbírky, tak rychle pryč od ní, i kdybys ji sehnal. Ta zbraň je konstrukcí velmi nepovedená kopie HK P7 a je vyloženě nebezpečná.



aphofis
Příspěvky: 6

Příspěvek#3 » pon 6. zář 2021, 17:40

Děkuji za radu, zbraň, ale budu stále shánět dál.



pitrsm
Příspěvky: 63

Příspěvek#4 » pon 6. zář 2021, 19:32




aphofis
Příspěvky: 6

Příspěvek#5 » pon 6. zář 2021, 19:49

Děkuji, ale ta je již prodána. Volal jsem tam ráno.



aphofis
Příspěvky: 6

Příspěvek#6 » pon 6. zář 2021, 19:53

Edit + : našel jsem 3 tyto zbraně v Rakousku. Bohužel jak jsem slyšel, dovoz z Rakouska není nejlevnější, vůbec se v tom ale nevyznám, pokud by někdo poradil/ pomohl budu rád.

Uživatelský avatar
Jarda K
Příspěvky: 185

Příspěvek#7 » úte 7. zář 2021, 09:59

4 Petzold: Čím je to kopie. Tím "předepínám" spoušťáku asi ne. Takže zvojtili to brždění plynama?

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#8 » úte 7. zář 2021, 18:01

No systémem odebírání plynů a bržděním závěru je to kopie. Ta pistole je celkem kvalitně vyrobená, co je ale dost průser, je spoušťový a bicí mechanismus. Aby to "zjednodušili", udělali to jako klasické SAčko s vnitřním kohoutem. Bez blokace zápalníku, pojistka blokuje jen spoušť. A aby to bylo jako "bezpečné", má to hodně tvrdou spoušť s dlouhým chodem a silnou bicí pružinu. Marně. Spoustě lidí to vystřelilo při pádu na zem. Po nějakých 4 letech a prohraných soudních sporech, to výrobce začal doporučovat nenosit s nábojem v komoře (a po dalším roce to trápení ukončil úplně).
Díky hladkému "ergonomickému" tvaru závěru a celkem silné vratné a bicí pružině je pak zase celkem problém rychle natáhnout. Nedejbože ve stresu nebo se zpocenýma rukama.
Pojistka v lučíku je úplně nešťastná a tlačítko záchytu zásobníku má neuvěřitelně blbý chod.



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#9 » úte 15. bře 2022, 16:14

Asi už to není aktuální, ale jeden kousek se objevil tu http://www.beareka.cz/samonabijeci-pist ... -luger.htm

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: anton83, JirkaCV a 13 hostů