Devadesátky

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#1 » pon 17. led 2022, 12:18

Koukáte na to někdo ?

Co to svírá ten Jonák v ruce a tvrdí, že je to zbraň pro pořádné chlapy ?
Díl dva, výslech a odebrání zbraně na Policii ...

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#2 » pon 17. led 2022, 12:32




JirkaCV
Příspěvky: 1483

Příspěvek#3 » pon 17. led 2022, 12:40

Nepadlo tam mezi řečí, že je to plynovka?

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#4 » pon 17. led 2022, 12:40

Hmm, tak už podle popisu zbraně je jasně vidět, že hlavně "veliký frajer" :-)

Desert Eagle, také pouštní orel či Deagle, je poloautomatická pistole pocházející z Izraele, jejíž historie sahá až do roku 1979. Pistole Desert Eagle není vhodná na běžné nošení, kvůli hmotnosti dosahující dvou kilogramů.

Desert Eagle taktéž není zavedena jako standardní zbraň u jakýchkoli ozbrojených složek, a to kvůli zpětnému rázu všech jejích ráží, který prakticky znemožňuje použití pro policii kvůli špatné ovladatelnosti



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#5 » pon 17. led 2022, 12:43

Líbilo se mi, jak tam padlo, že s tím byl jednou na střelnici :-D

Uživatelský avatar
Jarda K
Příspěvky: 185

Příspěvek#6 » úte 18. led 2022, 09:34

Ano, jednou na střelnici, a že se umí o sebe postarat. To by byl pěkný průšvih...

Ale je "zábavné" jak získal ZP. To my blbci v 1991 jsme holt museli "splnit podmínky hodné zvláštní zřetele". On si zaplatil pár fízlů a bylo. :-/

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#7 » úte 18. led 2022, 09:48

rumburak18 píše:Líbilo se mi, jak tam padlo, že s tím byl jednou na střelnici :-D

Já jsem teda nepochopil, co chtěl dodat, než ho v půlce věty přerušili, takže nevím, co je na tom tak srandovního.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#8 » úte 18. led 2022, 10:25

Taky jsem to nepochopil jako přiznání jedné jediné návštěvě střelnice, ale jako klasický začátek vyprávění příhody, které bylo přerušeno... "Jednou sem byl tam a tam, a stalo to a to"... Pro připomenutí, v čase 08:05 https://www.youtube.com/watch?v=KW7fRER ... %9AT%C3%8D



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#9 » úte 18. led 2022, 14:10

Díky moc kluci za info :-P slyšeli jsme všichni to samý, jen si dovoluji pochybovat, že by z něj mělo vypadnout něco, co by prozrazovalo nějakej souvislej trénink ;-) Tipuju, že se pak po střelnici nemohl vytřít, nebo že jeho kámošovi to vypadlo z ruky.
peace



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#10 » úte 18. led 2022, 14:19

A proč by měl vyprávět o tréninku? To asi není typ historek, kterými Ivánek oblažoval své okolí a kterými se rád předváděl. Navíc, je to jen "film", ne všechny repliky musí zobrazovat skutečnost. Každopádně to neznělo tak, že chtěl policisty ohromit tím, že byl jen jednou v životě na střelnici.



pitrsm
Příspěvky: 63

Příspěvek#11 » úte 18. led 2022, 16:57

V devadesátkách nemusel chodit na střelnici ... střelnicí byla ulice :)



JirkaCV
Příspěvky: 1483

Příspěvek#12 » úte 18. led 2022, 17:05

Kolik bylo v té době střelnic? Já v Chomutově pamatuju jednu malorážkovou a možná jednu pro myslivce.



Piggy
Příspěvky: 1865

Příspěvek#13 » úte 18. led 2022, 17:10

V Praze jich bylo víc než dnes.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#14 » úte 18. led 2022, 17:12

Naše klubová byla založena v 1995, byť jsem tehdy ještě neměl věk stát se členem.



expres
Příspěvky: 604

Příspěvek#15 » úte 18. led 2022, 17:12

Ani ne, na ulici bylo celkem bezpecno. Spis se chodilo strilet volne a nikdo neresil aspon co vim od starsich strelcu. Kdyz nekdo slysel strelbu na prochazce, tak se otocil a sel jinudy. Taky byla povina vojna, vetsina borcu poznala "davku".. Dnes nemyslitelne.
S Krejcirem byl nejaky dokument, jeste v dobe kdy slo o "vazeneho podnikatele". Tak tam rikal jak trenuje zaseni na kratkkou vzdalenost a putativni strelbu. Mel nejake i staty k tomu na kolik metru se nejcastej odehraje strelba. Uplne bych tu dobu nepodcenoval. Nejaka cast policajtu/specialu preslo na druhou stranu. Nic ve zlem, hold platila asi lip.. A z Krejcire bych si nedelal srandu. Dokazal zatapet i mistnim mafianum v africe. I u nas to "zilo". Nechvalim, jen si nemyslim ze ta doba byla k smichu. Spis naopak, byla o dost tvrdsi nez dnesni zmekcela doba.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Filipes77, Lonestar a 14 hostů