Vada - jen kosmetická?

Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#1 » čtv 31. bře 2022, 18:26

Ptám se čistě pro rozšíření obzorů, protože nákup té zbraně ani nezvažuju.

Jeden nejmenovaný obchod nabízí zbraň se slevou, cituji popisek: " z důvodu malé praskliny na závěru. Vada nemá vliv na funkci zbraně, je pouze kosmetického charakteru."

Co si o tom myslíte, je to opravdu jen prkotina?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2231

Příspěvek#2 » čtv 31. bře 2022, 18:36

Pokud je to opravdu prasklina, tak bych to nekupoval. Leda by sleva byla třeba 95% ceny a to asi nebude.

To je nová zbraň ?? Proč ji sami nereklamují ??

Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#3 » čtv 31. bře 2022, 18:40

Je nová, sleva je 16%.
Víc info tam není.

Jak píšu - já nákup ani nezvažuju, ale zaujalo mě to.



JirkaCV
Příspěvky: 1512

Příspěvek#4 » čtv 31. bře 2022, 19:54

Prodám Fábii, nová, pouze malá prasklina na bloku motoru. Nemá vliv na funkci ...

U aut ani u zbraní bych praskliny nebral ani zadarmo. Aby mi to pak utrhlo ruku, tak o to nestojím.



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#5 » čtv 31. bře 2022, 20:22

Ja bych docela rad znal, co je to za obchodnika, abych jako vedel, komu se vyhnout. Prijde mi jako velka drzost neco takoveho nabizet…

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 796

Příspěvek#6 » čtv 31. bře 2022, 20:38

antonspelec: dej si fotku do Google, najde to dost spolehlivě. Je to Kahr MK9 :-)

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 605

Příspěvek#7 » čtv 31. bře 2022, 21:28

A zřejmě to není ojedinělá věc. Viz: https://www.thefirearmsforum.com/threads/slide-crack-in-kahr-mk9.32746/

SlideCrackPost.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



skagerak
Příspěvky: 1002

Příspěvek#8 » čtv 31. bře 2022, 21:42

Nelibilo by se mi a 16% by mi asi názor nezmenilo...

Lepsi asi (min blby) prasklina tady nez nekde jinde, ale...

Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#9 » pát 1. dub 2022, 08:28

Díky za názory.
Prodejce jmenovat nechci, protože mi přijde pravděpodobné že tohle s někým konzultoval než to dal do prodeje, tak aby se debata nezvrhla...

I v tom odkazu od Hefaista píše vlastník poškozené zbraně, že mu Kahr tvrdí že je to úplně v pořádku a bezpečné...

Ale - výrobce nepřijde o prsty kdyby se náhodou spletl žejo.
Navíc tahle zbraň je nová - to zbraně neprochází nějakou výstupní kontrolou, nebo aspoň přejímkou importérem?



Mickhesh
Příspěvky: 111

Příspěvek#10 » pát 1. dub 2022, 09:06

Tohle smrdi dost pruserem.. navic si toho vsimnou i na prihlaseni a jsi v riti..



selag
Příspěvky: 277
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » pát 1. dub 2022, 09:36

Tato konkrétní zbraň je v nabídce prodejce již řadu let. Taky sem o ní před lety uvažoval...... Než mě prodejce upozornil na prasklinu, které nemá na nic vliv.

Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#12 » pát 1. dub 2022, 10:00

Řadu let?? Tak to asi panuje všeobecná skepse k té ´kosmetické´ vadě...
Ona taky asi sleva 16% na vadu na jedné z hlavních částí zbraně, navíc pohyblivé, není moc motivační k tomu, aby to někdo přece jen chtěl risknout.



film
Příspěvky: 94

Příspěvek#13 » pát 1. dub 2022, 10:11

s Kahrem je jedna špatná zkušenost, nejsou díly, A té firmě co ten na fotce nabízí bych se vyhnul,
radši kupte o něco větší Glock 43

Firma kde jsem koupil již Kahry neprodávala a tak jsem se měl o náhradní díl ptát u té firmy co nabízí ten prasklý kahr, že prý jsou oficiálním zastoupením výrobce v ČR.
Firma mne odmítla, že jsem zbraň nekoupil u nich.

Ta spoušť má strašně dlouhý chod, bez rozpoznatelného mrtvého bodu

Kahry má v nabídce i jiná firma, když jsou, má je levnější.

Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#14 » pát 1. dub 2022, 10:20

film - děkuju, já pro sebe tu zbraň nezvažuju, a nezvažovala bych ani kdyby byla ve 100% stavu.

Jen jsem na to prostě narazila, a chtěla jsem znát názory zkušenějších, pro zajímavost.

Každopádně aspoň díky téhle diskuzi vím že žádné Kahry ne :-)

Nejspíš kdyby ta vada šla bezproblémově reklamovat a dovézt nový díl, tak by to ta firma udělala - jestli se tak nestalo, taky to o něčem svědčí.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#15 » pát 1. dub 2022, 10:25

Espezetka : Díly na americké zbraně byly značným problémem vždy. To je prostě fakt. Sehnat něco je takový malý zázrak a dnes se ještě stupňuje.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů