Zbraně jako záloha státu a kurzy garantované státem



Afrodedek
Příspěvky: 15

Příspěvek#1 » stř 28. pro 2022, 16:02

Ahoj všem,
dnes jsem byl přihlásit zbraň a chvíli jsme si tam s panem policistou povídali o možnostech "domobrany". Říkal mi, že existuje státem akreditovaný kurz na pušku, který snad zatím dělá jen Hard Task. Otázka, nevíte zda to umí někdo jiný, třeba Aegis?

Druhé téma, podle policisty je možné svoje zbraně zapsat jako zálohu státu (sorry jestli ten termín uvádím špatně) a mělo by to snad mít nějaké výhody, víte o tom někdo něco, prosím?

Díky za rady a názory,
Martin



Tomak
Příspěvky: 463

Příspěvek#2 » stř 28. pro 2022, 16:14

Celý je to nesmysl. Představa, že projdu kurzy a Brusel mi na zbraně nebude moct sáhnout je fakt naivní. Ale dost lidí tomu věří. Pokud by se "zabavovalo", tak v žádný výhodě nejsi. Ale Brusel hledá jiný cesty. Třeba olovo a bůhví, co přijde dál... :evil: :evil: :evil:
Pravda je, že se na těch kurzech dá slušně napakovat.
Aegis je nedělá pokud vím.

Uživatelský avatar
Bubenicek
Příspěvky: 261

Příspěvek#3 » stř 28. pro 2022, 16:32




Afrodedek
Příspěvky: 15

Příspěvek#4 » stř 28. pro 2022, 18:40

Tomak píše:Celý je to nesmysl. Představa, že projdu kurzy a Brusel mi na zbraně nebude moct sáhnout je fakt naivní. Ale dost lidí tomu věří. Pokud by se "zabavovalo", tak v žádný výhodě nejsi. Ale Brusel hledá jiný cesty. Třeba olovo a bůhví, co přijde dál... :evil: :evil: :evil:
Pravda je, že se na těch kurzech dá slušně napakovat.
Aegis je nedělá pokud vím.


Díky za názor.



Afrodedek
Příspěvky: 15

Příspěvek#5 » stř 28. pro 2022, 18:40

Bubenicek píše:Vše máš zde:
viewtopic.php?f=57&t=13290


Dík moc!

Uživatelský avatar
Petr z Braníka
Příspěvky: 279

Příspěvek#6 » stř 28. pro 2022, 20:25

Tak to pan policajt mluvil o systému střelecké přípravy a o tom je dobře zpracovaný článek na lexu:
https://gunlex.cz/zbrane-a-legislativa/ ... e-pripravy

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ossan81, Renegade a 13 hostů