Vtipy a srandičky



pavelg
Příspěvky: 3054

Příspěvek#4546 » pon 27. bře 2023, 13:05

Ty vtipy jsou navíc recykláty .. žárovky jsou fousatý vtip o policajtech co se říkal už před 50 roky.
Mier.. to jsem taky slyšel jako děcko. Nic proti recyklaci, ale mělo by to "sednout".

Jeden takový fousatý:
Husák s Brežněvem jedou na kole. Brežněv řídí, Husák šlape. V zatáčce to nezvládnou a skončí v příkopu.. kdo za to může?
- Ronald Reagan.

Asi každého napadne, kdo by jel na kole a kdo by byl tím viníkem dnes, že?



pavelg
Příspěvky: 3054

Příspěvek#4547 » pon 27. bře 2023, 13:16

Ten původní "mier" byl takhle .. takový trochu školkovský

Češi válčí se Slováky. Jeden Čech to nevydrží a povídá: „Hoši, já se radši vzdám. Jak se slovensky řekne mír?“
Ostatní mu odpoví, že „mier“.
Tak teda tenhle Čech vyběhne ze zákopu a řve: „Mier, mier!“
A ze slovenskýho zákopu se ozve: „Veď ja mierim, len chvilku postoj na mieste!“



Ozzy1
Příspěvky: 104

Příspěvek#4548 » pon 27. bře 2023, 14:17

Když československé, tak se s jedním přidám.

Mladý Slovák nastoupí na vojnu. Ubytují jej v kasárnách a z nich píše dopis domů: "Mamička, je nás na izbe 15. Já a 14 Čechů." Maminka si dopis přečte a hned odpovídá: "Synáčik moj, jsom ne Tebe pyšná - prvý deň na vojně a už toĺko zajatcov."



pavelg
Příspěvky: 3054

Příspěvek#4549 » pon 27. bře 2023, 14:22

tak ještě jeden slovenský .. některé kousky líp vyzní ve slovenštině
- Anička, poďme si zatrtkať
- Oj Janko, ako rýchlo si ma prehovoril



DaveCZ
Příspěvky: 22

Příspěvek#4550 » pon 27. bře 2023, 14:40

Muž přijde na šrot domů. Žena mu dá facku a ptá se ho:
"Řekni mi, budeš ještě pít?"
Muž mlčí. Dostane z druhé strany další facku.
"Budeš ještě pít?"
"No tak dobře..." promluví konečně muž. "Nalej!!!"



pavelg
Příspěvky: 3054

Příspěvek#4551 » pon 27. bře 2023, 15:15

Ruský politický, přímo aktuální:
В Москве проведен учредительный съезд партии "За семью"... Ждём создания партий "За шестью", "За пятью" и "На троих".

Bohužel nepřeložitelný, takže ho ocení jen podezřelí elementi - sledujte, kdo se mu zasměje.



morepower
Příspěvky: 145

Příspěvek#4552 » pon 27. bře 2023, 16:19

Přijde chlápek ve dvě ráno domů nalitej a dobejvá se do dveří. V tom se dveře otevřou a v nich manželka vytočená do běla:" Ses po*ral, né? Takle nalitej přijít domu..?" A chlápek na to:" Blázníš? Domu? Si du jenom pro kytaru.."

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 785

Příspěvek#4553 » pon 27. bře 2023, 17:02

MojeTikka píše:... Umis si predstavit v dnesni CT treba Ceskou sodu? Sorry, ale musel jsem. Dal reagovat nebudu.


Ale problém je v tom, že to není ani vtip, jenom trapná propaganda převlečená na x let tehdy možná vtipný vtip.

Zrovna Českou sodu miluji a opravdu dnes by to neprošlo, ale tohle právě bylo vtipný, a jestli pamatuješ byla to legrace úplně ze všech, jak vlády, tak opozice, úplně ze všeho. A v tomto vidím ten rozdíl vůči těmto zdejším "pseudovtipům".

Myslím si, že je dobré se k tomu vyjádřit, je to takový feedback.



MojeTikka
Příspěvky: 1574

Příspěvek#4554 » pon 27. bře 2023, 18:04

pavelg píše:Bohužel nepřeložitelný, takže ho ocení jen podezřelí elementi - sledujte, kdo se mu zasměje.


Ten je dobrej, cizi vtipy je lepsi rikat v originale, ale, bohuzel, ne kazdy se chyti (plati pro jakekoli jazyky). Ale jeden by asi dnes uz pochopili i ti, co rusky neumi. Popisu to cesky, rusky je to hodne dlouhe (padne nekolik stakanu vodky, nez se to dorika...):

Po zahrade Kremlu chodi delegace sovetskych uderniku v cele s politickym pracovnikem - predsedou politbyra ekonomickeho vyboru komunisticke strany Sovetskeho svazu - a ten ukazuje, ktere vyznamne osobnosti jsou zde pochovany. I zepta se jeden z lidi soudruha predsedy politbyra ekonomickeho vyboru komunisticke strany Sovetskeho svazu, kde chce byt pochovan on. A on prohlasi, ze samozrejme u teto kremelske zdi, ale pred pohrbenim mu musi odrezat pyj a ten pochovat na druhe strane Kremlu. Delegace se velmi divi proc a soudruh predseda politbyra ekonomickeho vyboru komunisticke strany Sovetskeho svazu vysvetlil, ze jednou prijdou americti turiste a budou se ptat, kdo je zde pochovan. Kdyz mu to pak lide reknou, oni prohlasi 'i chuj s nim', cimz s Amiky vyjebe, protoze jeho 'chuj' bude prece pohrben na druhe strane kremelske zdi...

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 604

Příspěvek#4555 » pon 27. bře 2023, 18:39

MojeTikka píše:...cizi vtipy je lepsi rikat v originale...

JJ, většinou jsou nepřeložitelné právě kvůli slovním hříčkám. Příklad:

Ťuk ťuk...
- "Kto tam?"
- "To som ja, otvor!"
- "Aký otvor?"
- "Otvor, do riti!"
- "Otvor do riti?



Carloss
Příspěvky: 2931

Příspěvek#4556 » úte 28. bře 2023, 06:38

... a kolikrát je důležitá i ta interpunkce. :-)

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 796

Příspěvek#4557 » úte 28. bře 2023, 07:06

přesně tak, bez interpunkce nemusí být jasné, zda se jedná například o stížnost nebo proroctví.
"zasrani uhori"



Piggy
Příspěvky: 1867

Příspěvek#4558 » úte 28. bře 2023, 07:19

MojeTikka píše:oni prohlasi 'i chuj s nim'
Odpověď zní: "Nět, chuj separatno."



Piggy
Příspěvky: 1867

Příspěvek#4559 » úte 28. bře 2023, 07:25

A ještě jeden sovětský: Do školy na besedu s dětmi přišel veterán občanské války a odpovídal na zvídavé dotazy. Přepíšu do latinky.
"Děduška, a vy Čapajeva viděli?"
"Viděl, děti, viděl."
"Rasskazyvajtě, děduška!"
"ja siděl nad rekoj so svojim pulemjotom. Pribegajet komandir i kričit: ,Tam plavajet, svoloč, streľaj!´ Tak ja ratatatata - a potom už Čapajeva ně viděl."



Ozzy1
Příspěvky: 104

Příspěvek#4560 » úte 28. bře 2023, 08:16

Jeden už znova aktuální:
Víte, co zvolal soudruh Majakovskij před sebevraždou? "Soudruzi, nestřílejte!"

A když už jsme u sovětských:
Rok 1936. Potkají se tři vězni v gulagu a povídají si, za co sedí. První z nich: "Já jsem se v roce 1932 špatně vyjádřil o soudruhu Popovi." Druhý z nich: "Já jsem se v roce 1932 dobře vyjádřil o soudruhu Popovi." A třetí: "Já jsem soudruh Popov."

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Haluziak, JirkaCV a 14 hostů