Vtipy a srandičky

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 616

Příspěvek#5011 » stř 8. kvě 2024, 15:50

2 kolemjdoucí - Jako proč? Garandů je v USA plná prdel a za pusu - jako svého času u nás SA58, se kterými se taky dělaly různé zkracovací zhůvěřilosti. Toto je prostě klasický "obrez". Na videu níže máš brutální obrez z Mosina:
https://www.youtube.com/watch?v=JI7OIaR ... arandThumb



JirkaCV
Příspěvky: 1608

Příspěvek#5012 » čtv 9. kvě 2024, 16:48

Putim_spion.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Carloss
Příspěvky: 2981

Příspěvek#5013 » čtv 9. kvě 2024, 17:22

No.. skoro 110 let... toto trvalo...

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 3015

Příspěvek#5014 » sob 11. kvě 2024, 10:08

Vyzrát na systém se pokoušel pan Karel H. z Brna, který však nakonec splakal nad výdělkem. Aby si jako starší ročník zajistil dřívější odchod do důchodu, identifikoval se jako žena. Bohužel pro něj to nedopadlo podle jeho představ. „To jsem si fakt dala tohle. Chtěla jsem jít dřív do důchodu, tak mě napadlo, že se identifikuju jako žena. Zjistila jsem si, že ženy mého ročníku chodí do důchodu dřív než muži. Měl to být neprůstřelný plán,“ tvrdila paní Karel H. z Brna, dříve známá jako pan Karel H. z Brna.

„No ale ono to nevyšlo. Nejen, že nejdu dříve do důchodu, ale navíc se na mě jako na ženu sneslo hned několik klasických překážek. Jakmile se v práci dozvěděli, že jsem nově žena, tak mi snížili plat. Prý to tak je systémově nastavené, že ženy berou méně než muži,“ stěžovala si paní Karel H. z Brna. „Navíc mě teď v práci chlapi plácají po zadku a jsem terčem nemístných sexuálních narážek,“ pokračovala paní Karel H. z Brna ve výčtu všech příkoří, které se jí od té doby, co se identifikuje jako žena neustále dějí.

„Aby toho nebylo málo, tak jsem zjistila, že trpím menstruační chudobou. Nevím přesně, co to znamená, ale jednou týdně ke mně domů chodí lidé z charity a nosí mi krabice tampónů. Nevím, co si o tom mám myslet, ale příjemné mi to není,“ vysvětluje paní Karel H. z Brna, která rovněž tvrdí, že změny doznal i její společenský život.

„Nemůžu jít do baru, aniž by mi někdo nehodil nějaké drogy do pití. To se mi jako muži nestávalo. Teď je to na denním pořádku. Do hospod a do barů si tak musím brát vlastní pití z domu v uzavíratelné lahvi,“ dodala paní Karel H. z Brna.

„Všechny tyhle nepříjemnosti a kvůli čemu? Dřív do důchodu stejně nepůjdu. Jako bezdětná jsem se pokusila ještě naklonit si systém tím, že jsem svoje čtyři kočky identifikovala jako moje lidské děti, ale ukázalo se, že to možné není. Člověk se může identifikovat jako kočka, ale kočka se jako člověk identifikovat nemůže,“ krčila rameny zklamaná paní Karel H. z Brna.

Navzdory všem nepříjemnostem, které se jí po změně identity na ženu udály, však paní Karel H. z Brna našla alespoň jedno malé pozitivum. „V mládí jsem se věnovala vrcholově boxu. Dosáhla jsem i několik pěkných umístěních na mistrovství. Teď jsem se v pokročilejším věku k boxu opět vrátila a výsledky jsou fenomenální. Soupeřky nemají šanci. Mám několik mistrovských pásů a už tři soupeřky jsem poslala do špitálu,“ pochlubila se závěrem paní Karel H. z Brna, která po změně identity na ženu válí v ženské boxu.
Zdroj pravyprostor.net

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 3015

Příspěvek#5015 » sob 11. kvě 2024, 10:17

Na jedné schůzce nadnárodní společnosti:
Německá manažerka: Můžeme mít konferenční hovor 8. května?
Češi: Nee, máme svátek
Francouzi: My taky ne, máme svátek
Maďaři: Taky máme u nás volno.
Němka: Všichni? A proč my nemáme volno, neví někdo?
Další Němec, evidentně cynik: Protože jsme prohráli…

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 616

Příspěvek#5016 » sob 11. kvě 2024, 10:29

Jo, ten konec předposledního povídání mi připomněl, co už jsem určitě někdo dával ;) :

zaneta_1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



MojeTikka
Příspěvky: 1622

Příspěvek#5017 » sob 11. kvě 2024, 22:42

audis píše:....
Další Němec, evidentně cynik: Protože jsme prohráli…


To neni vtip. To je realita. Kazdy rok se mne kolegove Nemci ptaji, jestli slavime Den otcu 9. 5. a nechapou, co slavime o den driv. Vzdycky jim to pripomenu a za rok uz to zase nevedi. To je skutecnost.



pH13
Příspěvky: 101

Příspěvek#5018 » ned 12. kvě 2024, 11:57

Sáhnu zase do Renčína, snad se ještě neznechutil.

Rencin_r1_OdejdiVMiru.jpg


Rencin_r1_Nula.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Lukass_m
Příspěvky: 35

Příspěvek#5019 » ned 12. kvě 2024, 12:57

.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 249

Příspěvek#5020 » pon 13. kvě 2024, 08:32

Černý humor, ten se už dnes moc nevidí, když za něj hrozí 6 let vězení :)
Níže nějaké sebrané memes, neangličtináři prominou...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



pavelg
Příspěvky: 3129

Příspěvek#5021 » pon 13. kvě 2024, 13:24

JirkaCV píše:
Putim_spion.jpg


Ta putinovská síť byla rozsáhlejší
https://nautilus2.wordpress.com/2021/04 ... nt-page-1/



film
Příspěvky: 97

Příspěvek#5022 » stř 15. kvě 2024, 09:47

Nevím jestli to brát jako vtip,
seriál Odznak Vysočina S0302
Děda má zbroják a malorážkovou pistoli beretta 71,
jdou k němu na zahradu 2 policajti z kriminálky a uvidí na stromě prostřílený terč.
Podle tvůrců seríálu je asi běžné, že majitelé ZP a malorážkové pistole střílejí tréningově na své zahradě.
Já naopak jsem přesvědčen, že si to nikdo z majitelů ZP nedovolí a střílí jen na střelnici.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 3015

Příspěvek#5023 » stř 15. kvě 2024, 12:21

Výroční zpráva BIS za rok 2022 (ne to není vtip)
https://www.bis.cz/public/site/bis.cz/c ... -vz-cj.pdf
nasmejete se. Takových vymyslu, fabulace, implikace které nemohou existovat, teze bez důkazů, urážky skupin obyvatel ano těch s proti vládními názory . Např o domobraneckych skupinách str 25 cit: (...) nicméně toto riziko, zejména ve vztahu k duševně labilnim jedincům mezi domobranci, stále přetrvává.



Aritma
Příspěvky: 11

Příspěvek#5024 » stř 15. kvě 2024, 12:36

A to vtipné je Váš komentář? V té zprávě bohužel nic vtipného nevidím.



pavelg
Příspěvky: 3129

Příspěvek#5025 » stř 15. kvě 2024, 13:03

To je černý a hořký humor. Intenzita se zvyšuje s procentem těch, kteří to berou jako pravdu. Jak to tak u humoru bývá, zejména u toho autentického a nezamýšleného.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host