Timer



BB
Příspěvky: 85
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pát 27. úno 2015, 13:26

Nemáte někdo nějaký tip na levný timer třeba z číny? hledal jsem ale nenašel nic.. leda android aplikace a to nechci..



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#2 » pát 27. úno 2015, 13:53

Nejaky cas jsem taky hledanim stravil a vypada to, ze nic mimo CED 7000 (resp 8000, ale ten je dost neskladny) a Speed-Timer 3000 neexistuje

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#3 » pát 27. úno 2015, 14:39

jj, potvrzuju, taky jsem to zkoušel. Nejlacinější varianta je mobil + aplikace. Jestli si nechceš ničit "svůj" mobil, tak v nějakym bazaru kup za pár korun starý. Soft je jak na Android, tak pro Symbian. Jen by to nejdříve chtělo někoho, kdo ti (třeba tady na fóru) potvrdí, že aplikace + konkrétní typ telefonu fungují. Já jsem zkoušel S5 + 3 různý aplikace a ani jedna dobře nechodila. Nakonec jsem došel k názoru, že je to telefonem (v tabletu fungovaly). Podle mne telefon ořízne moc hlasité zvuky, takže timer mi tak 2/3 výstřelů nezaznamenal. Teď jsem tedy aplikace nainstaloval do starého androida, co jsme měl v šuplíku, ale ještě jsem to nevyzkoušel.

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pát 27. úno 2015, 15:34

Kdybych neměl CED7000, uvažoval bych o shotmaxxu v hodinkách. Nestojí o moc víc, na tréning super a na LOS by taky nebyla od věci volná ruka navíc.

Majkl: jestli narážíš na ničení mikrofonu, tak to je blbost. Elektretové pecky jsou v podstatě v tel/foťáku/kameře a dokonce i v aktivních střeleckých sluchákách stejné.

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#5 » pát 27. úno 2015, 16:00

O mikrofon strach nemám - telefon je služební ;) Jen se mi prostě s S5 + kombinace jakýkoli softu stávalo, že výstřel se vůbec nezaznamenal. Když jsem si hodně dlouho hrál s nastavením citlivosti, tak nejlepší výsledek byl 1 ze 3. Úspěšnost znamenaných výstřelů se mi podařilo zvýšit připojením headsetu. Jenže pak mi překážely dráty a vadili pecky v uších pod sluchátky. A stejně to nebylo 100%. Proto jsem došel k názoru, že za nefunkčnost měření může telefon, respektive jeho mikrofon - případně nějaká SW úprava v telefonu, která moc hlasitý zvuk z mikrofonu prostě pro další zpracování nepustí.



Peter elektro
Příspěvky: 49

Příspěvek#6 » pát 27. úno 2015, 17:05

Toto je timer ktory ešte drži pohromade.
Tie nove su riadne šmejdy...
http://www.ebay.com/itm/Speedtimer-3000 ... 1c4ec72458

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#7 » pát 27. úno 2015, 18:21

No, osobně používám CED 7000 několik let, a bez problémů. Kolega má druhý, taky OK. Souběžně používáme i ty žluté Speedtimery 3000, a jestli je s něčím problém, tak s některými z nich (taky už mají většinou hodně za sebou).



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#8 » pát 27. úno 2015, 20:22

Aplikaci na telefon nebrat, jak pise nekdo nahore, nefunguje to (alespon ne zdaleka spolehlive)...

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#9 » pát 27. úno 2015, 21:16

moje zkusenost je takova, ze po nastaveni bla bla bla, co to chtelo, tak casy zamireni a prvniho vystrelu jsem mel kolem 1,50s, pomalejsi (co jsem sam vnimal), tak 2,2, kdyz hodne pomale (dlouhe mireni), tak 2,5-2,8s. co tim chci rict, telefonem namerene casy celkem slusne odpovidaly tomu co bych ocekaval a jak ja sam ten vystrel vnimal. a jestli jsem 10x miril stejne rychle (pocitove), tak i vystupy z mobilu byly v rozpeti 1,45-1,60s (z pohotovostni polohy s natazenym kohoutem zamirit a vystrelit)

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#10 » sob 7. bře 2015, 22:36

Tak jsem vyzkoušel na "starý" Smasung Ace nainstalovat IPSC Shot Timer (Beta). Po chvilce ladění jsem s výsledkem spokojen :!: Chtělo to jen nastavit práh citlivosti (jde to automaticky- zmáčkneš kalibraci a vystřelíš) a poladit echo (střílel jsem na vnitřní střelnici) a pak už vše makalo úplně v pohodě. Jelikož to byl mobil ze šuplíku, tak dostal vlastní místo v boxu co sebou tahám na střelnici a už ho neopustí :D
Na tomhle SW nejvíce oceňuji možnost nastavit si startovní signál se zpožděním až 10 sec a s tím, že v tomto rozmezí zazní náhodně (po nastavitelné % prodlevě). Lze tedy bez problémů startovat sám sebe ;)



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#11 » čtv 23. dub 2015, 19:56

no s tou apliaci na timer dneska jsem to na strelnici vyzkoušel a funguje mi na 95% - tech 5 % ubiram pro citlivost na zvuky pri vyhazováni naboje z komory po dostřilení mi to započitalo taky ránu ale stačí po dostrileni aby človek stiskl stop a je vyreseno (da se dohledat čas jednotlivych ran) takže ani to neni takovej problem za me aplikace na android super vec

jeste dva dny zpátky jsem nevedel že neco takoveho je :) dneska odzkoušeno a super ;) udelal jsem si s kolegou soukromej losík :lol:



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#12 » stř 28. pro 2022, 03:41

Nemate niekto manual v elektronickej podobe v cestine alebo slovencine?



Jarda.Jezek
Příspěvky: 863

Příspěvek#13 » stř 28. pro 2022, 10:10

Díky tomu, že se tu mrblue ptá na manuál a neřekne k čemu, jsem tu objevil zmínku o aplikaci, která vypadá, že by šla použít i na sušení. Zajímavé..

Nemůžu najít, jak nastavit odklad startovacího signálu.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#14 » stř 28. pro 2022, 10:41

návod na Speed Timer 3000:
http://web.quick.cz/g.cinko/timery/instruct.htm mám ho i v papírové formě, takže můžu teoreticky naskenovat a poslat.
Návod na CEED 7000 mám v PDF ale to sem neumím vložit. Takže jedině do mailu.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#15 » stř 28. pro 2022, 10:42

MRBLUE píše:Nemate niekto manual v elektronickej podobe v cestine alebo slovencine?

CED7000
:-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů