Tipy na střelecké dárky a další zajímavosti



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#16 » stř 25. srp 2010, 23:58

Nějak se ve mně mísi vztek a zároveň beznaděj z toho, že tito lidé si postavili byznys na tom, že lidi si zanadávají a hlavně sobě do hlupáků a tím to hasne, protože kdo by se chtěl tahat po soudech. Nicméně věřím, že boží mlýny melou sice pomalu ale jistě. Každopádně potkat toho člověka, tak těm mlýnským kamenům pomůžu - :evil:

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#17 » čtv 26. srp 2010, 01:27

Proc se lidi nechtej tahat po soudech? Chapu, ze Ty sam kvuli 5000 asi ne, ale jeho dodavatele maji mnohem vyssi pohledavky. Kdybyste se vsichni dali dohromady a podelili se o vydaje, nejspis byste asi stejne nic nedostali, ale aspon byste mu zatrhli dalsi "podnikani". A mozna ho i poslali do chladku.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#18 » ned 29. srp 2010, 14:07

Takže to nakonec dopadlo dobře, byť jsem pro provozovatele zážitku "military den" posloužil jako páka k donucení agentůry k uhrazení dluhů, což se na poslední chvíli prý podařilo. Takže jsem v sobotu vyrazil s lehkými obavami abych nakonec přece jen nejel 300 km zbytečně směrem na Brno. Majitel mně s omluvou přivítal a pak už byla na řadě cca 20 min projíždka v BVP po jejich tankodromu. Jelikož jsme nakonec jeli celá rodina vč. 3 letého syna, tak řidič jel jak "nejpomaleji" uměl, ale i to stačilo k tomu, že mou ženu na ten stroj už nikdo nedostane :lol: . Následovala střelba ze SA 58, bohužel pouze expanzníma :( . Prohlédli jsme si původní podzemní prostory opevnění. Nakonec jsme s dcerou byli přidělení ke skupině dalších a prošli školením k Paintbalu a další 3 hodiny jsme si zaválčili na jejich hřišti. Na památku jsem si odnesl lehce rozbitou hlavu jak jsem se v zápalu boje snažil proběhnout přílíš nízkým tunelem.

Během několika příštích dní proběhnou v areálu organizační změny a pak po dohodě s provozovatelem bude možné domluvit výhodnější ceny pro členy našeho fóra. Až se to upřesní tak to vystavím.
Ps: možná by bylo zajímavé domluvit utkání v paintbalu ZK versus Stř.

Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 327
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » pon 30. srp 2010, 08:41

Tak to Ti gratuluji, že to nakonec Patriku! Hlavně ať ten úraz hlavy nemá trvalé následky ;)
Utkání v Paitballu by mohla být sranda
:mrgreen:

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#20 » pon 30. srp 2010, 11:52

sranda by to byla, hlavně jak by někteří, stříleli sami na sebe, když jsou členy ZK i Stř. :lol:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#21 » pon 30. srp 2010, 12:17

Na to je nás ještě málo ;)

A abych nebyl OffTopic:

Obrázek
Mýdlový set :)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#22 » ned 17. dub 2011, 18:20




pekoz
Příspěvky: 171
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » pon 13. čer 2011, 09:27

Před několika "málo" lety. Přišli na to sami :lol: Samozřejmě včetně munice. Jsem čuměl - většinou pacifisti (ale osvícení :D )

(počet svíček zřejmě bohužel odpovídá :( :evil:)
IMG_1772.jpg
IMG_1775.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
JiGSSaW
Příspěvky: 179

Příspěvek#24 » pon 13. čer 2011, 15:58

Skvělé tričko !!!! To si musím taky někde koupit :)

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#25 » čtv 28. črc 2011, 16:26

dám jen odkazy na dva internetové obchody. určitě si je projdete sami a něco si třeba i vyberete :lol:
něco pro bříško a chuťové pohárky
http://www.chocolateweapons.com

nejen zbraně je potřeba čistit, tak proč ne stylově
http://www.soapweapons.com



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#26 » stř 21. pro 2011, 01:33


Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » pon 18. čer 2012, 15:50

Něco pro nejmenší :)

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

:)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#28 » úte 2. říj 2012, 10:35

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A spoustu dalších nápadů kterak udělat radost blízkým k různým příležitostem najdete zde:

http://www.etsy.com/search?includes[]=tags&q=bullet+flower

nebo zde:
http://www.firebirdv8.net/

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#29 » úte 2. říj 2012, 11:09

Vypadá to pěkně, ale čistě teoreticky - nejsou u nás i obyčejné nábojnice považovány za předměty spadající pod zákon o zbraních?
§ 28 píše: Oprávnění držitelů zbrojních průkazů
...
(2) Držitel zbrojního průkazu skupiny B nebo C je oprávněn
...
c) nabývat do vlastnictví, držet, popřípadě nosit střelivo nebo jednotlivé části nábojů do zbraní kategorie B nebo C; střelivo a jednotlivé části nábojů nesmí nosit viditelně.


Jak by na takový dáreček nahlížel zákon?

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 537
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#30 » úte 2. říj 2012, 11:21

To možná jo, ale to bys pak nesměl ani děckám po návštěvě střelnice nechat hilznu na památku...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Honzik, Snake.360 a 10 hostů