Prima zboží až z daleké Číny!!!!



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#991 » ned 5. zář 2021, 08:16

Pořídil jsem si šroubovák s nastavitelným krouťákem, doporučený v tomto vlákně, v domnění, že v něm budu používat sadu bitů, které mám, ale, jak se dalo očekávat, šestihran ve šroubováku je větší, než moje bity (sada také z Číny). Myslel jsem, že na to najdu nějakou redukci, ale buď to blbě hledám, nebo nic takového není. Má s tím někdo zkušenost?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#992 » ned 5. zář 2021, 10:25

To je v poradku, ty bity jsou ve dvou velikostech, ten stelovatelny ma standardni, ktery koupis vsude.
Nez redukce, tak si kup celou sadu rovnou tech spravnych bitu.



KUL
Příspěvky: 61

Příspěvek#993 » ned 5. zář 2021, 10:52

Risa2000: dej sem prosim te odkaz na ten sroubovak.
Dekuji



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#994 » ned 5. zář 2021, 11:36

Staci zadat do hledani momentovy sroubovak.
https://www.aliexpress.com/af/torque-sc ... 0905023553



expres
Příspěvky: 604

Příspěvek#995 » úte 7. zář 2021, 13:47

Ten co je na obrazku nenalezen. Prosim o presnejsi nazev, diky.
Kup si sadu mensich bitu. Delaji se v sadach hoby s mensim rucnim sroubovakem.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#996 » úte 7. zář 2021, 17:09

Rekl bych, ze je to zrovna ten prvni na strance. Jen ten tady na obrazku je otoceny tak, ze nejde videt okno s rafickami danych momentu.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#997 » úte 7. zář 2021, 19:13

Ten momentový šroubovák je ten modrý napravo (https://www.aliexpress.com/item/4001230 ... 4c4dGPKYx9), má větší bity. Ten vlevo je z téhle sady https://www.aliexpress.com/item/3273587 ... 4c4dhz5DTa

expres: Já mám ty menší bity a myslel jsem, že bych je mohl použít v tom větším momentovém.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#998 » úte 7. zář 2021, 21:24

ja nakupuju z ali uz roky ale dneska mi prisli dve balicky z ciny a prvyraz sa mi stalo ze som musel ziadat o vratenie penazi. Vracaju to predajcovia? v skratke mate skusenosti? ja po dlhych rokoch nakupovania prvykrat.
JEdnalo sa o to tuto sadu na cistenie
https://www.aliexpress.com/item/1005001 ... 4c4dRiYFH1
PROBLEM: prisla uplne ina, ktoru som si neobjednal.

a jednalo sa o tieto miridla https://www.aliexpress.com/item/3302219 ... 4c4dRiYFH1 ktore ma zaujali velmi vzhladom,su fakt krasne a spracovanie genialne ale bohuzial prislo hledi akoby skrutene do vrtule, posielam foto. (muska je paradna) aj ju mam namontovanu na pistoli, no je trocha vyssia nez original (aj to hledi je trocha vyssie) takze tu musku nemozem pouzivat s original plastovym hledim walthera PDP. (keby som ale mal v poriadku to hledi a namontoval ho na pistol tak vyskovo by sice bolo hledi a muska o kusok vyssie (oproti originalu) , ale to by urcite nic nemenilo na presnosti. bohuzial to ale nevyskusam :(
takze taktiez ziadam o vratenie penazi. NEchapem ale jak je to mozne kedze maju spoustu pozitivnych ohlasov. som z toho sklamany lebo velmi som sa na nich tesil. a nechapem jak to ze su taketo skrutene, pretoze nesu plastove.

V kazdom pripade dufam ze vratia peniaze alebo aspon poslu nove mieridla neposkodene.

Obrázek



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#999 » úte 7. zář 2021, 21:59

Nemají ani 95% ...
Jako stane se a je to prostě reklamace jako jiná.
Já už vyreklamoval něco k akumulátorům, co jeden kus vyhořel okamžitě a druhý za pár hodin.
Do sporu jsem vložil fotky čmoudíků a bylo to vyřešené okamžitě. A to jako okamžitě hned ten den a ne jak obvykle dostane i protistrana prostor a x dní na řešení.
Přijde mi, že Ali dost tu podporu vylepšil a není jak Aukro, které straní prodejcům ...

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 460

Příspěvek#1000 » stř 8. zář 2021, 06:41

Několikrát jsem různé refundace na Ali řešil a vždy k mé spokojenosti - byly vráceny peníze. Při poslání jiného zboží - pouzdro na tablet jsem přiložil foto tabletu s doručeným pouzdrem, bylo vidět, že nesedí výřezy a bylo to vyřízeno během pár hodin vrácením peněz, aniž by vůbec čekali na nějakou reakci prodejce.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1001 » stř 8. zář 2021, 17:29

Som velmi milo prekvapeny. Ta cistiaca sada plna refundacia.

A tie mieridla kedze ich chcem tak sme sa dohodli s predavajucim ze mi ich posle este raz. Dufam ze uz pridu v poriadku tentoraz.

Takze nakoniec vsetko dobre dopadlo. (Akurat musim cakat no) co trocha zamrzi



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#1002 » stř 8. zář 2021, 19:09

Taky XY refundací k mé spokojenosti. Ale i několik slibů prodejců o zaslání nového zboží. Nikdy nic neposlali! Po pár nesplněných slibech jsem přestal věřit a spory neruším. Podobně jako sliby, zrušte spor, peníze zašlu na váš účet mimo. Bla bla bla. Niky nic....

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 460

Příspěvek#1003 » stř 8. zář 2021, 20:47

Také tak, už jsem i viděl fotky nového balíčku s mou adresou, ale nikdy nic dalšího nepřišlo. Spor rozhodně nerušit, nechat si vrátit peníze a udělat regulérní novou objednávku.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1004 » stř 8. zář 2021, 21:09

Spor sem nezrusil. Ten bude tam kym nedojde k vyrovnaniu :-). Tolko si pockam.



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#1005 » stř 8. zář 2021, 22:20

Spor jsem jednou zrušil a zaplakal ... Pak už nic, krom ještě jednoho pokusu, který dopadl dobře, prodejce poslal správnou věc a ještě něco přidal, to jsem čučel.
Ale jistota je jistota, nerušit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: JirkaCV a 11 hostů