Kdy jste začali nosit zbraň?



Sly
Příspěvky: 109

Příspěvek#136 » sob 11. pro 2021, 16:40

Nosím pořád od chvíle, kdy jsem si uvědomil, že jsem postrupně obněnoval šatník tak dlouho, až všechny kalhoty co mám doma jsou velikostně tak, abych mohl nosit vnitřní pozdro na 15:30h a tím když si nevezmu, tak mi padají gatě. Někdo to má na obranu, já to mám jako výplň.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 855

Příspěvek#137 » pon 17. led 2022, 13:54

Nosím od okamžiku, kdy jsem dostal ZP. Postupně jsem tomu přizpůsobil šatník, abych mohl celoročně nosit OWB, byť s výjimkami. Výjimečně IWB/AIWB nebo jiný způsob.

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#138 » pon 28. úno 2022, 10:37

Věřili byste, že se na staveništi může utrhnout břemeno z jeřábu? Tolik jištěna věc, předimenzovaná pro jistotu? Já jsem to zažil jen jednou jedinkrát, a nikdy jsem neslyšel, že by se to stalo ještě někde jinde. Jen jednou. Dvě a půl tuny vážící prefabrikát se urval v deseti metrech. Při pádu narazil na balkon, který skoro ulomil, odrazil se a najednou změnil směr a padal přímo na mě. Uskočil jsem jen tak tak, protože někdo zařval POZOR tak jsem kouknul nahoru.
Tím chci říct, že i ta nejméně pravděpodobná náhoda se může stát třeba zrovna mně.
Pistoli proto nosím od té minuty, kdy jsem dostal průkaz zbraně. Na policii jsem si ji přinesl v režimu držení (v batohu, zásobník venku, náboje v krabičce - díky skupině B jsem je měl už nakoupené). Dostal jsem průkaz zbraně, a v nenápadném koutku kousek od policejní stanice jsem si zbraň nabil a natáhl. A mám ji u sebe od té doby pořád. Doufám, že ji budu mít celý život úplně zbytečně.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Héfaistos, Renegade a 12 hostů