Zbraň a otázka "Na co to máš?"



skagerak
Příspěvky: 976

Příspěvek#301 » pát 10. črc 2020, 09:24

A ja se musim pozastavit nad tim, jestli poslednich x postu neni OT



Satanáš
Příspěvky: 131

Příspěvek#302 » pát 4. pro 2020, 12:53

Piggy píše:Vyšší level je otázka: "Na co toho máš tolik?"

"Kompenzuji si svou erektilní dysfunkci" je moje oblíbená odpověď :D



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#303 » pát 4. pro 2020, 13:10

Myslím, že od příštího roku, až se EU podaří zlikvidovat všechno olovo, tak bude nejlepší odpověď typu "No, dneska už celkem k hovnu..."

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#304 » pát 4. pro 2020, 13:12

Satanáš píše:
Piggy píše:Vyšší level je otázka: "Na co toho máš tolik?"

"Kompenzuji si svou erektilní dysfunkci" je moje oblíbená odpověď :D

Ono obecně říkat pravdu je vždy nejlepší :-)

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#305 » pát 4. pro 2020, 14:06

U mě poslední dobou spíš převažujou otázky na užitečnost a legislativní riziko. Lidi už se neptaj přímo "na co to máš" nebo v horším případě "na co to potřebuješ". Ptají se spíš "nebojíš se, že ti to někdo sebere?", "co když někoho zastřelíš? Půjdeš sedět v tomhle státě" nebo "neni lepší nůž (teleskop, pepřák, boxer, ...)?", apod.

Doktor, když mě nečekaně chtěl vysvlíct z košile, byl sice překvapenej, ale taky měl spíš zvědavý otázky a byl úplně v klidu a v pohodě.

Je to jenom moje sociální bublina, nebo se ten trend opravdu posunul k lepšímu?

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#306 » pát 4. pro 2020, 14:09

Mnoo trosku posun bude. Lidi slyší o problemech ve Francii a Nemecku. Taky sem zaznamenal pár co se rozhodli udelat zbroják a další, co se zajímaj jak a kdy se dá zbran pouzit a co obnasi nosit.



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#307 » pát 4. pro 2020, 14:13

Spíš bublina.
Já bych řekl, že dřív to bylo víc lidem jedno, člověk neznalý k tomu přistupoval spíš se zvídavostí, kdežto dnes se to víc polarizuje a kdekdo má "jasno" třeba už jen proto, že EU chce zbraně zakázat a to je správně. Přibývá extrémů na obou stranách, a to je vždycky průser, když je potřeba v reálném životě nějak rozumně fungovat.
Problém je taky v tom, že ti, co jsou pro zbraně natruc, patří často mezi ty, kteří nám prokazují medvědí službu. Takže pak člověk kolikrát neví, jestli víc škodí odpůrce zbraní nebo nesoudný zastánce.

Za těch cca 10 let co si pamatuju dochází prostě k radikalizaci u všech otázek a co je nejhorší, lidi si o tom přestávají v klidu povídat, věcná diskuse je čím dál vzácnější.

Uživatelský avatar
Milkyway
Příspěvky: 281

Příspěvek#308 » pát 4. pro 2020, 17:27

Né každá otázka vyžaduje odpověď. Copak musím na každou pí.... reagovat?



Remy
Příspěvky: 28

Příspěvek#309 » stř 1. pro 2021, 10:01

"Střelba skvěle pročistí hlavu". :D :D



DVII
Příspěvky: 23

Příspěvek#310 » čtv 16. pro 2021, 09:39

Je to stejné jako s prezervativem. Lepší mít a nepotřebovat než nemít a potřebovat

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Héfaistos, Johannes, pedro!, smety, zembicc a 16 hostů