Zbraň a otázka "Na co to máš?"



Tomi_901
Příspěvky: 60

Příspěvek#241 » čtv 5. zář 2019, 14:53

Walt: Vazne vytahla drzeni zbrane jako argument proti stridavce? Soud to nejak resil? Rozvadim se, zajima me to.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#242 » čtv 5. zář 2019, 16:21

Už jsem to tu asi někde psal, jakýkoliv ostřejší rozvod v mém okolí, když byl jeden z partnerů střelec(dokonce i střelkyně) se neobešel bez obviňování o zneužití zbraně (vyhrožování, apod.) -samozřejmě se nic takového neprokázalo, šlo o křivá obvinění, ve finále bez následků pro "obviněné". Nicméně, při rozvodech se pěkně projeví stinné stránky. Jenom doufám, že mě to nepotká. Manželka se mnou na střelnici byla asi ani ne 5x v životě a to většinou nešlo ani o střeleckou akci, nezajímá ji to, tak to respektuju a ona zase v tomto koníčka respektuje mě.
Jeste byl rezim ex v problemu s novym manzelem: mas pistoli, kdyz tak nas ochranis
A ještě se zeptám, ochránils ji? :D

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#243 » čtv 5. zář 2019, 16:31

Ja znam jeden pripad kdy diky rozvodu prisel o zbrojak, manzelka argumentovala ze je to nasilnik a ze je nebezpecnej a ze se boji o zivot jeji a i deti a bylo to hnedka... ano capek mel mnoho nasilnich udalosti ale ani za jednu o ZP neprisel, protoze nikdy nebyl nakonec z neceho pravomocne odsouzen ci jinak potrestan

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#244 » čtv 5. zář 2019, 16:33

Jasne, rozvedla se a pak u me pul roku bydlela

Pri ruznem obvinovani a napadani mi pomohl diktafon a apka ACR v mobilu
Ale tohle je uz hodne mimo tema



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#245 » čtv 5. zář 2019, 16:35

U mne nastesti ex nevedela ze mam zbrojak, navic delal jsem si ho prave po tom co mi vyhrozovala zabitim a ja sel na PCR a tam mi naznacili, ze oddeleni zbrani je o par dveri vedle... do par mesicu byla doma pistole. A vzhledem k tomu jak to probihalo, to musi byt docela zazitek kdyz o tom ex vi, protoze na me tak lhali a vymysleli si tak, ze tomu ani socialka ani soud uz neveril.

Uživatelský avatar
Brigadier
Příspěvky: 65

Příspěvek#246 » čtv 5. zář 2019, 23:22

Taky jsem kdysi dostal od jedné bývalky otázku - na co to máš? Protože tohle mají jen kriminálníci, násilníci a psychopati. Stala se bývalkou velice rychle.

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#247 » pát 6. zář 2019, 03:38

No ta by letěla, plně chápu! :-D



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#248 » pát 6. zář 2019, 07:51

Asi na to jdete chlapi blbě. Jedna měla vůči mě jistý odpor a dnes je z ní manželka (moje). Měla strach z motorek a dnes má vlastní řidičák. Nesnášela zbraně a nedávno projevila přání minimálně naučit ovládání. Chce to trochu trpělivosti a dá se dobýt každá pevnost :D


Taky jsem už odpovídal proč zrovna zbraně - já na to, že se to sbírá líp než motorky a zabere to míň místa ;)

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#249 » pát 6. zář 2019, 07:55

Mě přijde nejideálnější odpověď, že je to pro mě koníček, jako pro jiné třeba rybaření. Prostě mě to baví. Do debat o obraně se s nikým při takovéhle otázce pouštět nemíním.



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#250 » pát 6. zář 2019, 11:21

koníček s jistými výhodami :D . I když i rybářským prutem jde někoho v sebeobraně bacit

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#251 » pát 6. zář 2019, 11:40

Ad: Sedmej. Touché. Souhlas. Taky to tak říkám. Tím odrazím první negativní nápor. S blbem se dám nebavím, kdo má zájem, povídám dál co a jak. Dost často se zjistí, že původní odpor byl jen z neznalosti a mediální masáže.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#252 » pát 6. zář 2019, 11:44

mikymoto: správně, chce to čas. Moje manželka zatím se mnou nechce na střelnici. Ale před pár lety nechtěla o zbraních nic slyšet. Dnes uznává, že mám zajímavýho koníčka, který se může časem hodit, abychom se nestali obětí mladších a silnějších individuí, která by se zrovna třeba nudila a nebo chtěla zrychleně bohatnout na přepadených lidech... A časem si myslím, že i na to její střílení dojde. Má zkušenost je, že si musí zkusit tu trochu adrenalinu z osobní zkušenosti a potom už to půjde samo... :-)



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#253 » pát 6. zář 2019, 12:03

Indian: souhlas, manželka nakonec i na střelnici občas zajde (.22LR). V pohodě, ideálně když tam není moc plno a není to tam jako o manévrech :lol: , zleva .45, zprava 7,62x39..... Děti chodí běžně

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#254 » pát 6. zář 2019, 12:06

JJ moje taky potřebuje mít " prázdno", aby na ní někdo nekoukal přeci :)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#255 » pát 6. zář 2019, 13:06

Bavíte se o střelnici nebo o společných šatnách v bazénu?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Dentista Žurovský a 12 hostů