Jak dlouho jste čekali na ZP?



Medura
Příspěvky: 2

Příspěvek#46 » pon 22. kvě 2023, 09:43

Žádost o vydání zbrojního průkazu podána 3.5.2023 Praha Sdružení a stále čekám :-(



DaveCZ
Příspěvky: 17

Příspěvek#47 » pon 22. kvě 2023, 09:48

Ja čekal na Smíchově 29 dní, protože až po druhé telefonické urgenci na oddělení zjistili, že zrovna můj zbrojní průkaz zamíchal někdo mezi průkazy zbraně... Stalo se přesně před rokem :)



JirkaCV
Příspěvky: 1483

Příspěvek#48 » pon 22. kvě 2023, 09:56

17.12. podána žádost, 21.1. vystaven ZP. Ovšem, to bylo ještě v době Covidové.



Haluziak
Příspěvky: 278

Příspěvek#49 » pon 22. kvě 2023, 13:34

Hehe lehce přes dva měsíce, výhoda jiné barvy občanky.

Uživatelský avatar
Kodiak66
Příspěvky: 42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#50 » pon 22. kvě 2023, 14:28

Týden.



ExplosiveCZ
Příspěvky: 21

Příspěvek#51 » pon 22. kvě 2023, 16:05

OSZBM Praha, Soukalova. Trvalo to přesně měsíc. Podání bylo na konci února, na konci března jsem si šel pro kartičku



Střílímjakoslepý
Příspěvky: 4

Příspěvek#52 » pon 22. kvě 2023, 18:43

U nás v Ostravě jsou na odboru zbraní naprostí profíci (jak chováním k lidem, tak přístupem k věci).

Žádost jsem podával letos v únoru v pondělí a ve středu toho samého týdne mi přišla SMS, že mám průkaz připraven k vyzvednutí.

Ostatní věci (nákupní povolení, průkaz zbraně) vystavují na počkání. Výjimky (nadlimitní zásobník, střelivo A-I) jsem podával datovou schránkou a druhý den jsem měl v datové schránce vystavené.

Ty některé čekací lhůty co čtu v tomto vláknu, jsou až šílené, vidím, že alespoň nějakou výhodu má žít v Ostravě :D

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#53 » pon 22. kvě 2023, 18:50

Minulý týden jsem dostal zprávu od člověka, kterého jsem připravoval ke zkoušce. Praha, Křižíkova StČ Praha - venkov na počkání. Konečně to někde jde. Kromě ochoty a případné vytíženosti OSZBM tomu nic jiného nebrání. A mají tam už i dokonce terminál pro platby poplatků kartou.

Uživatelský avatar
Petr z Braníka
Příspěvky: 278

Příspěvek#54 » pon 22. kvě 2023, 19:51

Praha IV Soukalova, šlo to ráz na ráz.
9.12. jsem udělal zkoušku, 13.12. jsem podal žádost, 15.12. jsem měl ZP hotový a při vyzvednutí jsem hned podal žádost o nákupní povolení. 20.12. jsem ho měl a koupil jsem pistoli, přihlásil a 22.12. už jsem měl průkaz zbraně a ještě než přišel Ježíšek jsem si už zastřílel :-D



korbos
Příspěvky: 2

Příspěvek#55 » úte 23. kvě 2023, 10:29

Tak asi jsem měl štěstí - byl jsem podat žádost o vydání ZP 17.4. v Praze v Křižíkově ulici (metro Florenc) a paní mi řekla, ať se na chvíli posadím. Čekal jsem nějakou komplikaci s žádostí, ale k mému překvapení jsem do hodiny odcházel s čerstvým ZP.



BrozT
Příspěvky: 62

Příspěvek#56 » stř 24. kvě 2023, 18:57

Řídí se to správním řádem 71 paragraf takže 30 snu a pak stížnost…

Uživatelský avatar
hardhouse.trip
Příspěvky: 30

Příspěvek#57 » pon 29. kvě 2023, 06:43

Ahoj.

Kontroloval někdo přes Portál občana, jestli mu už vydali ZP?

Taky to kontroluju, ale jde mi o to, jestli se to v seznamech dokladů evidovaných státem zobrazí hned, jak to policie vyrobí (řekli mi za měsíc se stavte), nebo jestli to v tom systému bude až po převzetí dokladu který je hotov - po osobním převzetí..



JirkaCV
Příspěvky: 1483

Příspěvek#58 » pon 29. kvě 2023, 07:10

V kolonce "DOKLADY EVIDOVANÉ STÁTEM" mám pouze občanku, pas a řidičák. ZP tam není.
V kolonce "MNOU POŘÍZENÉ DOKLADY" nemám nic.
V kolonce "KDE O MNĚ STÁT VEDE ÚDAJE" je uvedeno "Zbraně a střelivo (A419)".

Uživatelský avatar
hardhouse.trip
Příspěvky: 30

Příspěvek#59 » pon 29. kvě 2023, 07:31

To je zvláštní.

Otec má totiž taky ZP, a má to normálně v seznamech dokladů evidovaných státem...
Ještě jsme se na to včera koukali...

Jen mne napadá, že on už ho má 25 let - možná jestli to nebude tím...
Ale je to divný...

To zbraně a střelivo (A419) tam mám taky, ale to je jen, že o mne může policie vést údaje třeba už od doby, co jsem podal přihlášku...



dan
Příspěvky: 294

Příspěvek#60 » stř 31. kvě 2023, 09:58

hardhouse.trip píše:Kontroloval někdo přes Portál občana, jestli mu už vydali ZP?
jestli se to v seznamech dokladů evidovaných státem zobrazí hned, jak to policie vyrobí nebo až po převzetí dokladu

Kontroloval jsem to pri rozsirovani skupin (a tedy vymene ZP). Nekolik minut pred osobnim prevzetim byl stale jeste videt pouze puvodni doklad, deset minut po prevzeti uz byl videt pouze ten novy.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ante a 18 hostů