Android aplikace pro trénink testových otázek

Připomínky k hlavní části serveru


J0I-INY
Příspěvky: 20

Příspěvek#61 » stř 19. bře 2014, 20:19

Díky této aplikaci jsem udělal zbroják. Ani jeden vytištěný papír, trénink kdykoliv a kdekoliv. Díky!

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk



TripleTap
Příspěvky: 62

Příspěvek#62 » ned 27. dub 2014, 15:07

hadrava91 píše:Mám dotaz, jestli je v plánu i aplikace pro ios? Jelikož v google play se nachází již několik aplikací týkajících se zkoušení testových otázek ke zbrojnímu průkazu. Ale na ios zatím žádná není určitě nejsem jediný komu chybí. Děkuji


Mozna bych v tomto mohl pomoct, pokud by byl zajem...at "nam vsem" taky necim prispeju. :-)

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#63 » pon 30. čer 2014, 15:11

Byla vydána aktualizace aplikace s novým souborem testových otázek i novým zněním zákona o zbraních, které začnou platit od zítra, tj. 1. července 2014 (ten čas tak letí...).

Obrázek



horada
Příspěvky: 2

Příspěvek#64 » pon 30. čer 2014, 21:44

Super...díky!!!

Uživatelský avatar
smajlik
Příspěvky: 89

Příspěvek#65 » stř 10. zář 2014, 10:26

Dobrý den, aplikace naprosto super a také bych se přimlouval za možnost zakoupení pro iOS. Uvažuje se o tom?

Děkuji

Uživatelský avatar
smajlik
Příspěvky: 89

Příspěvek#66 » pon 22. zář 2014, 13:23

Ještě malý postřeh a možná mi někdo poradí. Když trénuji zkoušení, tak se mi někdy stane, že se omylem překliknu a hrozně mě to vytočí :lol: . Nejde nějak zvětšit font, aby byla větší klikací plocha pro prst? Ty odpovědní tlačítky by mohly být větší. Ale jinak super. Třeba je to jen můj problém.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#67 » stř 24. zář 2014, 10:51

Mně se to tedy nestává, ty tlačítka by měly být velká minimálně jako ten radio button. Samozřejmě, pokud by byla potřeba, může se popřemýšlet o zvětšení okrajů těch odpovědí.



chanchez
Příspěvky: 39

Příspěvek#68 » stř 24. zář 2014, 16:23

též bych si přimlouval za zvětšení mezer mezi možnými odpověďmi. pokud jsou odpovědi delší a je třeba přerolovat níž, tak se mi kolikrát stalo, že telefon místo rolování označoval.

jinak musím pochválit a poděkovat za super aplikaci.

Uživatelský avatar
smajlik
Příspěvky: 89

Příspěvek#69 » čtv 25. zář 2014, 10:00

Měl bych prosím ještě jeden dotaz. Pořadí otázek v programu je totožné s ostrým testem? Pořadí odpovědí je pokaždé stejné, nebo mohou být odpovědi ve zkušebním testu jinak promíchané? Lépe řečeno-pokud je odpověď na otázku 1. písmeno a), je to pokaždé písmeno a)? Mám totiž pocit , že to začínám dělat automaticky. Čím víc se to učím, tím víc se mi to motá :lol: .

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#70 » čtv 25. zář 2014, 11:25

Být to na mě, tak udělám pořadí náhodné - právě proto, aby nad tím žadatelé přemýšleli, namísto zautomatizování si písmenek.

Avšak web i aplikace se snaží učit co nejvíce tak, jak to bude u zkoušky. Vzhledem k tomu, že jsou testy předtištěné papírové, je pořadí odpovědí stále stejné.

(v sesterské aplikaci pro řidičský průkaz se pořadí odpovědí náhodně střídá, stejně jako je tomu v reálu, protože test pro žadatele o ŘP se dělá elektronicky na počítači)

Uživatelský avatar
Tomas_2002
Příspěvky: 94

Příspěvek#71 » ned 12. říj 2014, 22:15

Neskutečná pecka ! Za pár šušňů takový komfort. Smekám a instaluju.

Uživatelský avatar
Patriot
Příspěvky: 48

Příspěvek#72 » stř 5. lis 2014, 16:13

Zdravím všechny,jelikož se připravuji na zkoušky na ZP které již budou co nevidět 25.11.2014 a zakoupil jsem si aplikaci zbranekvalitne i do mobil.telefonu na android tak bych se chtěl zeptat na jednu věc.
Zdá se mi totiž že aplikace v telefonu tím mám na mysli TEST NANEČISTO že otázky jsou hodně strohé,řekl bych že si člověk musí dávat větší pozor na odpověď než když je dělám na netu v pc na Vašich stránkách,kde celé znění otázky ani celé v některých případech nedočtu a hned již dávám správnou odpověď.Příjde mi že otázky jsou více rozepsané než v telefonu.
Zdá se mi to nebo jsou otázky v telefonu takové jako na zkouškách??? :shock:

Uživatelský avatar
Tomas_2002
Příspěvky: 94

Příspěvek#73 » stř 5. lis 2014, 16:56

Jsou stejný, já se to nadrtil za 10 dnů podle těch testů v telefonu. Už jsem ani nečetl otázky, ale poznal jsem správnou odpověď podle odpovědí :-) I v testech jsou ve stejném pořadí. Pak jsem přišel ke zkouškám, dostal 30 otázek, který jsem znal jak svý boty, za 5 minut nebylo co řešit a plný počet.

Uživatelský avatar
Patriot
Příspěvky: 48

Příspěvek#74 » stř 5. lis 2014, 17:12

No mě to v tom mobilu příjde přísnější :lol: no já zp nebudu dělat poprvé ale již podruhé protože prvně jsem jej zvládl v pohodě jako samouk bez kurzu ale to je tak 14 let zpátky to byla opravdu brnkačka.Teďka jsem to nechtěl podcenit tak jsem si raději zaplatil kurz a je to v pohodě.Ono se hodně změnilo tím zákonem,mě to příjde zbytečné abych musel znát zákony když nebudu v tomto oboru podnikat,jaká má být výloha atd......jinak to již mám v malíčku ale i tak raději pomalu a v klidu :D Kdy jsi dělal zp Ty?někdo tvrdí že ti komisaři jsou přísní...ale střelba není problém,rozborka ani sborka taky ne jen ta tréma bude jistě....už aby to bylo za mnou a mohl jsem pádit do obchodu pro Duty,Glocka nebo Hecklera :lol:



ataman62
Příspěvky: 15

Příspěvek#75 » stř 5. lis 2014, 18:52

Dělal jsem cca před měsícem, díky zdejší Android aplikaci testy na plný počet. Při praktické u nás 6 lidí z 10 vyletělo na ránu jistoty, prst na spoušti a bezpečný prostor, který platí i při rozborce.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů