Návštěvní (děkovací) kniha

Připomínky k hlavní části serveru


pom3ranc
Příspěvky: 6

Příspěvek#301 » sob 23. led 2016, 12:32

Krásný den přeji. Tímto bych chtěl poděkovat za vynikající stránky a hlavně za sekci "zbrojní průkaz" . Perfektně zpracované testové otázky. Díky nim jsem i v tomto chladném počasí zvládnul odbornou způsobilost (testy) na plný počet bodů (79). Takže ještě jednou děkuji ;)



janek21
Příspěvky: 103

Příspěvek#302 » sob 23. led 2016, 21:16

Též bych chtěl poděkovat tvůrcům za tyto skvěle zpracované stránky a testové otázky - díky nim sem to zvládl jen tak dal ... ;-)



Starda
Příspěvky: 1

Příspěvek#303 » pát 29. led 2016, 15:23

Zdravím všechny přátele zbraní a střelectví. V úterý jsem úspěšně složil zkoušky ZP. Takže bych chtěl poděkovat všem administrátorům a pomocníkům na těchto stránkách. Skvělé,díky moc,moc mi to pomohlo.



AlexR
Příspěvky: 1

Příspěvek#304 » úte 2. úno 2016, 16:09

Dobrý den,
dnes jsem udělal zkoušku na plný počet během 5 minut a to díky těmto stránkám. Moc děkuji a vřele doporučuji všem :D Ať se daří ;)
Alex



206.wrc
Příspěvky: 1

Příspěvek#305 » stř 10. úno 2016, 18:30

Dnes jsem si domů přinesl nový Zbrojní průkaz + Žádost o povolení k nabytí vlastnictví / držení / nošení zbraně. A to díky těmto stránkám, které jsou zpracované a provozované na super úrovni. Mám i staženou aplikaci v telefonu a každou volnou chvíli jsem trávil procházením testovacích otázek a zkušebními testy. Test za 79 bodů, a hotový a překontrolovaný za pět minut. Nad otázkami jsem ani jednou nezaváhal, takže ůplně v pohodě. Chci poděkovat tvůrcům těchto stránek a aplikace ke skvělé práci, která pomohla asi nejen mě k získání Zbrojního průkazu.
P.S. A těch 40,- Kč za aplikaci? Myslím si, že je to směšná částka, kterou se vyplatí každému zájemci investovat!
Pavel Strakonice



Křeček
Příspěvky: 11

Příspěvek#306 » čtv 11. úno 2016, 15:07

Také se přidám k poděkování. Stránky super. Dokonce včera při vyzvedání ZP jsem slyšel, že stránky zbranekvalitne doporučují uchazečům o ZP.

Uživatelský avatar
maribor
Příspěvky: 35

Příspěvek#307 » čtv 11. úno 2016, 15:46

Přidávám díky za tyto stránky a pokud ještě můžu trošku odbočit , chtěl bych vyjádřít poděkování a maximální spokojenost u mého příslušného útvaru policie české republiky , což je Příční 31 v Brně (Bratislavská 13/15), a to všem policistům a hlavně ženám - policistkám , kde je vždy rychle vyřízena jakákoli žádost včetně nákupního povolení - na počkání (!) , případné dotazy ochotně a s úsměvem zodpovězeny . Včera během 10-ti minut jsem si odnášel nový ZP na 10let . Díky moc...



Miriablo
Příspěvky: 26

Příspěvek#308 » čtv 11. úno 2016, 16:15

Chtěl bych poděkovat za supr web. První (prošlý) ZP sem dělal před nějakýma 14 letama a nutno říct že se toho co se týče otázek změnilo opravdu hodně.
Jak diskuzní fórum, tak výklady zákonů a samotné testové otázky spolu s online tréningem mě hodně pomohly.
Ještě jednou teda díky, 79/79 + 5/5 ;)



remus
Příspěvky: 1

Příspěvek#309 » stř 17. úno 2016, 14:21

Dnes jsem bez problémů udělal zkoušky na plný počet bodů.
Děkuji tvůrcům tohoto serveru za bezvadně propracovaný systém testovacích otázek, díky kterému bylo naučení opravdu snadné.



weber
Příspěvky: 4

Příspěvek#310 » ned 6. bře 2016, 20:26

Také chci poděkovat za tyto stránky, které mi velice pomáhají v přípravě na zkoušky, ale mám také jednu velkou připomínku k současnému - novému vzhledu stránek a to, že se ty nové (asi od 3/2016?) načítají neskutečně pomalu.
Zdraví Oto.



Pablo.gs
Příspěvky: 445

Příspěvek#311 » ned 6. bře 2016, 20:56

Dobrý den,
taky se přidávám s díkem, tvůrcům webu. Dá se říct, že jsem se učil jenom tady a zkoušky dopadly v pohodě. 79 a bez stresu :-)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#312 » ned 6. bře 2016, 22:53

Děkujeme všem za pochvalu a gratulujeme k úspěšným zkouškám! :)

Weber: K rychlosti webu viz zde, ale už to snad bude jen lepší ;)



Permabond
Příspěvky: 1

Příspěvek#313 » čtv 10. bře 2016, 23:41

Dnes za 79, jen a jen díky tomuhle webu + apky.
I když ke konci jsem trošku panikařil, protože jste to předělávali a často se mi nenačetly stránky z otázkami. Teď už to zase běhá parádně a je to i hezčí.
Děkuji.



jaro.63
Příspěvky: 73

Příspěvek#314 » pát 1. dub 2016, 17:38

:thumbup: Díky Vašemu webu jsem dnes test vyplnil za 5 minut a na 79, manipulace a střelba na 100%, osvědčení v kapse. Takže velké poděkování. Hodně velká pomoc. DÍK. :thumbup:



Začátečník1942
Příspěvky: 3

Příspěvek#315 » úte 5. dub 2016, 19:21

Dnes jsem úspěšně složil Zkoušku odborné způsobilosti, nebylo to lehké, ale nesmírně mě pomohlo probírání testových otázek a testy na zkoušku na "Zbraně kvalitně". Nejdříve jsem chtěl absolvovat nějaké školení, ale postupem treningu jsem zjistil, že to není třeba. Moc děkuji.
S pozdravem Začátečník1942

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů