Návštěvní (děkovací) kniha

Připomínky k hlavní části serveru
Uživatelský avatar
Horst
Příspěvky: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » sob 9. kvě 2009, 10:06

Poděkování tvůrci nebo tvůrcům těchto stránek. Také díky těmto stránkám jsem to ve středu udělal. Poděkování v podobě malé částky bude následovat. Sorry ,ale šetřím na střelivo. :mrgreen:
Denně po dobu čtrnácti dní jsem dělal tak pět testíků, jednou za týden průběžně všechny otázky a dvakrát zákon o zbraních a bylo to tam.
Ještě jednou dík.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » sob 9. kvě 2009, 14:05

Tak gratulace :)
A vítej u nás ;)

Uživatelský avatar
Horst
Příspěvky: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » ned 10. kvě 2009, 06:50

Já díky. Řekl bych jeden z nejucelenějších webů .

Uživatelský avatar
Miculas
Příspěvky: 30

Příspěvek#4 » pát 15. kvě 2009, 12:08

Právě jsem se vrátil ze střelnice a oznamuji, že jsem díky těmto stránkám udělal test za plný počet bodů, což mne vybudilo k výkonu při střelbě a umístění všech ran do černého. Děkuji tvůrci stránek.

Uživatelský avatar
Horst
Příspěvky: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » pát 15. kvě 2009, 15:53

To: Miculas
Taky gratuluju chlape.
( Já to teda neměl za plnej a střelba taky nic moc, ale v rámci zákona PROSPĚL. )



amigo_hou
Příspěvky: 1

Příspěvek#6 » ned 24. kvě 2009, 14:49

Zdravim. Chci poděkovat tvůrcům těchto stránek, jsou bezkonkurenční a velmi významně mi pomohli k získání ZP. Tento pátek jsem úspěšně složil skoušku - 1 chybička v testu -strělba a rozborka bez chyby. Deset dní před zkouškama sem si denně udělal 10 až 15 testů, před tim sem asi třikrát přečetl zákon, no a mam to. Takže díky !!!!!!

Uživatelský avatar
pedrogonzales
Příspěvky: 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » pon 22. čer 2009, 11:38

Rád bych tímto poděkoval tomuto webu na kterém jsem visel 14 dní v tahu a louskal testové otázky a v neposlední řadě zde našel i všechny potřebné informace.Zbrojní průkaz mám už v kapse, test jsem napsal na plný počet bodů a praktickou jsem složil na střelnici v Třešti u velmi přísného komisaře bez chybičky.Rád přispěji finančně na údržbu webu ovšem jsem nenašel info.Ještě jednou děkuji Petr z Jihlavy

Uživatelský avatar
pedrogonzales
Příspěvky: 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » pon 22. čer 2009, 11:45

už jsem našel podmínky a hlavně č.účtu na který posílám drobnou podporu.pěkný den :ugeek:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » pon 22. čer 2009, 11:48

Gratulace a děkujeme, bude užito k dalšímu zkvalitňování serveru ;)

Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 327
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » úte 7. črc 2009, 14:27

Chválím přehlednost, ucelenost i technické provedení celého tohoto webu!

btw: Jinak já teprve zítra vezu žádost na PČR, ale na přípravě na zkoušky už nějakou dobu pilně pracuji.
Včera jsem poprvé dočetl knihu Zbraně a Střelivo (za 303,- Kč), kde je celý zákon o zbraních s přílohami a se všemi testovými otázkami, včetně programu s testy pro žadatele o ZP.
Čtu také knihu: Bezpečná manipulace se zbraní od Jana KOMENDY (Ovšem druhé vydání za 83,- jsem již nesehnal a tak mám letošní vydání za 111,- Kč).
V pátek jsem byl na místní střelnici, kde jsem si měl možnost udělat pod dohledem několikrát rozborku a sborku CZ 75 a vystřílet padesátku nábojů (to vše jen za 425,-) a ukázal přítelkyni, že zbraně můžou být zábava;)

Držím palce, ať vydrží elán tvůrcům tohoto webu, přesnou mušku všem legálním střelcům a ať se řady sportovních střelců dál rozrůstají!

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » úte 7. črc 2009, 14:49

A hlavne sobe ke zkousce ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » úte 7. črc 2009, 14:55

JIP píše:Včera jsem poprvé dočetl knihu Zbraně a Střelivo (za 303,- Kč), kde je celý zákon o zbraních s přílohami a se všemi testovými otázkami, včetně programu s testy pro žadatele o ZP.

A stojí to opravdu za to? :D
Zákony tu jsou taky, testové otázky taky, možnost tréninku testových otázek taky. A zdarma :mrgreen:

Já snad taky vydám nějakou knížku :lol:
Když kdejakej chytrák může okopírovat z internetu zákon + otázky, vydat to knižně a vydělávat na tom...



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » úte 7. črc 2009, 16:07

MarK píše:Když kdejakej chytrák může okopírovat z internetu zákon + otázky, vydat to knižně a vydělávat na tom...

Jestlipak ony ty knížky nebudou pro lidi, kteří nemají k dispozici internet ;) což je dneska ještě pořád skoro 60% populace ČR :cry:



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#14 » úte 7. črc 2009, 19:25

Já jsem si tu knížku koupil taky a studoval jsem ji když jsem zrovna nemohl sedět u pc, např. v čekárně u doktora aj.

Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 327
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » stř 8. črc 2009, 08:46

Jj přesně. Mám ji na to, když nejsem u PC (v mém případě nejčastěji před spaním :lol: ) Tisknout si zákon stránku po stránce by vyšlo dráž, než si to koupit v ucelené podobě v knize, která se neztratí (ne tak finančně, jako spíš že bych při tom asi přišel o nervy).

Ale jak jsem říkal: Stránky jsou dost dobré, ale jen pro dobu kdy jsem u PC
;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů