Formuláře

Připomínky k hlavní části serveru
Uživatelský avatar
galloper
Příspěvky: 8

Příspěvek#1 » čtv 8. dub 2010, 11:40

Tuším,že je jiný formulář (Žádost o vydání zbrojního průkazu).

S pozdravem G.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » pát 9. dub 2010, 13:35

Zdravím, díky za info.
Máš ho po ruce? Našel jsem tento, ale chybí mu druhá strana. Je stejná jako druhá strana původního?

EDIT: Tak jak koukám na web MVČR, tak změnili skoro všechny formuláře. Kromě toho, že jsou naprosto nepochopitelně datově až desetkát větší než ty původní, tak prakticky všem chybí zadní strana :roll:

Zaslal jsem dotaz na MV, tak uvidíme. Minule na podobný dotaz/žádost ani neodpověděli.

Uživatelský avatar
Kurt
Příspěvky: 222

Příspěvek#3 » pát 9. dub 2010, 13:54

Mohu se jen domnívat, že zadní strana chybí úmyslně - že prostě žádná není. Ale najisto to nevím, na PČR se zřejmě nedostanu dříve, než ve středu, potom bych to mohl ověřit (pokud do té doby neodpoví MV...).

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pát 9. dub 2010, 14:22

Já tam dnes (neplánovaně) byl a u té žádosti o vydání ZP je zadní strana stejná jako původní. Plánoval jsem ji tam prostě strčit z toho starého, jenže pak jsem zjistil, že to chybí i u všech těch ostatních, takže počkám na vyjádření MV, pokud se tentokrát uráčí odpovědět...
Ostatně i na těch policajtech mají zatím ty staré a ten nový měli akorát jeden vytisknutý udajně z internetu, ale kupodivu i se zadní stranou. Tak nevím odkud to mají...

Uživatelský avatar
Kurt
Příspěvky: 222

Příspěvek#5 » pát 9. dub 2010, 16:30

OK, tak nikam nepůjdu - nemá to cenu. :)



Usagi
Příspěvky: 1

Příspěvek#6 » stř 1. úno 2012, 16:09

Ahoj,

naskenoval jsem zadní stranu Přihlášky ke zkoušce odborné způsobilosti, pro zájemce přikládám. Možná by ji správce webu mohl přihodit do sekce formuláře, je sice hnusnější než originální PDF, ale lepší než drátem do oka.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » stř 1. úno 2012, 20:16

Zdravím!

Díky, už se mi s tím dva uživatelé ozvali a jeden sken poslal. Bohužel váhám nad přidáním do sekce formulářů, protože policie takový tisk asi nepřijme :(

MV mi na to napsalo toto:
MVČR píše:Vyhláškou č. 372/2009 Sb., kterou byla změněna vyhláška č. 384/2002 Sb., o provedení některých ustanovení zákona o zbraních, ve znění vyhlášky č. 431/2003 Sb., došlo s účinností dnem 4. listopadu 2009 k úpravě tiskopisů tímto předpisem stanovených. U většiny z nich k došlo k té úpravě, že z dvoustranného tiskopisu se stal tiskopis jednostrannový, přičemž u některých (příkladmo zbrojní průvodní list, žádost o vydání zbrojní licence, žádost
o rozšíření skupin zbrojní licence) zůstal rozsah tiskopisu (o dvou stranách) zachován. Před zveřejněním tiskopisů na internetových stránkách Ministerstva vnitra byly předávané podklady několikrát zkontrolovány, jakož byla provedena následná kontrola po jejich zveřejnění. Tiskopisy byly na těchto stránkách zveřejněny v souladu a shodně s jejich právní úpravou a v jejich rozsahu nebyly ani nyní shledány závady (po Vašem podání byla provedena kontrola znovu).


Je to z dubna 2010, tak nevím, zda je to stále tak... Teď po ruce dané tiskopisy nemám, abych to mohl jmenovitě vyvracet.

Uživatelský avatar
Reyes
Příspěvky: 91
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » stř 1. úno 2012, 21:10

Trošku odbočím, když bych si chtěl formulář z webu vytisknout, musí být barevný? Posledně na policii jsem se na to zapomněl zeptat...




dr.know
Příspěvky: 19

Příspěvek#10 » pon 28. kvě 2012, 16:55

Čerstvá zkušenost z 28.5.2012 z Prahy 4 - formulář nákupní povolení přepsat, měl hodně jinou barvu - originál je o dost oranžovější. To samé platí pro žádost o vydání ZP - originál má sytější barvu, ale to mi vzali.



Drakonek
Příspěvky: 1

Příspěvek#11 » úte 22. led 2013, 11:59

Zde je formulář Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti obě strany: http://www.ulozto.cz/xWNKPnt/prihlaska- ... prukaz-pdf



samurai
Příspěvky: 35

Příspěvek#12 » úte 22. led 2013, 12:39

Nákupka je opravdu ve skutečnosti mnohem oranžovější, vytisknutá byla spíše žlutá. Ale myslím, že tam nejde o barvu, ale o obsah, daňové přiznání také odevzdávám jiné a černobílé, jen musí sedět číslování řádků...
Ale proč sem píšu - nepoučen tím, že je přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti oboustranná jsem si jednu barevně vytiskl (zadní strana nebyla) a odevzdal. Slečna policistka mi ji pomohla ještě vyplnit, tak jsem ji ji odevzdal a vypadalo to v pohodě (v té době jsem originál toho formuláře ani neviděl, netušil jsem co je na zadní straně :) ).
No při zkoušce nám rozdali formuláře, dali pokyny jak vyplnit zadní stranu a nastal trochu problém. :D Naštěstí měli i náhradní formuláře, tak jsem to celé přepsal a tu mou k tomu přicvakli. Já jen, že to jde i s tou vytištěnou a jednostrannou. :D



Marsias
Příspěvky: 21

Příspěvek#13 » čtv 11. dub 2013, 20:16

Zdravím, rád bych upozonil na detail u "Oznámení o nabytí vlastnictví nebo převodu vlastnictví zbraně" na této adrese je "starší verze" formuláře http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz/formulare-a-dokumenty#oznameni-o-nabyti

Zde je novější:
http://www.mvcr.cz/clanek/formulare-ke- ... dW09MTA%3d

Rozdíl je jen v tom, že u osob převádějící/nabývající je doplněna kolonka "číslo zbrojního průkazu". ;)



dave-cz
Příspěvky: 106

Příspěvek#14 » čtv 19. čer 2014, 13:01

http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz/formulare-a-dokumenty/

Kupní smlouvy odkazují na starý občanský zákoník 40/1964 Sb., který byl od 1.1.2014 zrušen.

NOZ, ten s děsivým počtem 3000 paragrafů, má označení 89/2012 Sb.

Jestli je třeba smlouvy ještě nějak upravit vzhledem k NOZ, to nemám tušení, nejsem právník.



kedlub
Příspěvky: 57

Příspěvek#15 » pát 13. říj 2017, 11:41

Na webu MVČR jsou aktualizované formuláře od 1.7.2017. Některé formuláře nyní zastávají více funkcí. Např. žádost o vydání ZP je nyní shodná i pro rozšíření a vydání nového (za starý), obsahuje také kolonky zdravotní způsobilosti.
http://www.mvcr.cz/clanek/formulare-ke- ... dW09MTA%3d

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů