Prodej trik s potiskem Zbranekvalitne.cz

Připomínky k hlavní části serveru
Uživatelský avatar
Netrefijev
Příspěvky: 144

Příspěvek#1 » čtv 30. zář 2010, 05:37

Zdravím vás přátele webu zbraněkvalitne.cz

Jelikož jsem před časem oznámil že bude možné si zakoupit propagační trička zbraněkvalitne.cz a nyní je již vše dohodnuto činím vám tedy následující nabídku:

Lze si pomocí soukromé zprávy u mé maličkosti objednat trička nebo polokošile s "logem" ZBRANEKVALITNE.CZ pod kterým bude umístěn odkaz na stránky ve formátu "www.zbranekvalitne.cz" . Tyto nápisy budou umístěny pouze na zádech. Barevná kompinace bude odlišná od barvy podkladu a to tak že nápis zbraně bude vždy červený (na fotce se jeví jako růžový, ale ve skutečnosti je opravdu červený) a ostatní části budou buď černé nebo bílé tak aby písmo nezaniklo s podkladem. Nápisy jsou vyrobeny formou nažehlené fólie proto je nutné při žehlení dbát na to aby žehlička nepřejela přes nápisy, doporučuji žehlit z rubu.

Obrázek

Oproti tomuto návrhu bude pod logem pouze "www.zbranekvalitne.cz"

triko.jpg


Trika jsou v gramáži 160g/m2 nebo 200g/m2 z materiálu 100% bavlna. Lze objednat ve velikosti XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL a XXXXL. U gramáže 200g/m2 je velikost XXXL - pouze v barvách 00,01 a velikost XXXXL se nevyrábí.
Konečná cena u 160g/m2 je 240Kč s DPH a u 200g/m2 je 260Kč s DPH
Ceny se změnily, takže se upřesní až při konkrétní objednávce. P.

polo.jpg


Polokošile jsou v gramáži 180g/m2 z materiálu 100% bavlna. Lze objednat ve velikosti S, M, L, XL a XXL.
Konečná cena je 300Kč s DPH.

Na výběr jsou následující barvy:


00 - bílá
01 - černá
02 - námořní modř
05 - královská modrá
06 - lahvově zelená
08 - písková
09 - khaki
14 - azurově modrá

K ceně trik je nutné připočítat poštovné ve výši 65kč při zaslání peněz předem na účet. V případě osobního odběru neplatíte samo sebou poštovné.

Zájemce prosím o zaslání soukromé zprávy s následujícím obsahem:

- Jméno příjmení a adresa.
- Triko nebo polokošile, velikost, gramáž a barva. Pokud budete chtít více různých kusů nutno rozepsat ať nedojde k zbytečnému nedorozumění!

O stavu objednávky budete informování SZ.

Z důvodu menší časové náročnosti bude vše ve firmě objednáno až po té co se sejde objednávka 10 kusů.

Kdo si objedná triko nebo polokošili přispěje nejen propagaci, ale také malou částkou na provoz tohoto serveru, za což vám děkujeme. :thumbup:
Prodejní ceny při poslední objednávce byly bez příspěvku na provoz fóra, pokud by jste chtěli přispět, tak na stránkách dole je odkaz kde se dozvíte více. P. http://zbranekvalitne.cz/podpora
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Divoch
Příspěvky: 33

Příspěvek#2 » pát 24. čer 2016, 05:02

Ahoj,
moje nejoblíbenější tryčko je už trochu opotřebované a bráchové jsou na tom stejně.
S hrůzou jsem zjistil, že už je to 6 let.
Nebude se znovu vyrábět?
Dík:Divoch

Uživatelský avatar
KajaKliment
Příspěvky: 235

Příspěvek#3 » pát 24. čer 2016, 05:09

Měl jsem dvě a obě už můžu nosit jen doma => taky by se hodily nové.

Uživatelský avatar
Divoch
Příspěvky: 33

Příspěvek#4 » pát 24. čer 2016, 05:14

Vezmu jich klidně 5.

Uživatelský avatar
Netrefijev
Příspěvky: 144

Příspěvek#5 » pát 24. čer 2016, 05:46

Dobré ráno pánové, osobně si myslím že není problém vyrobit pár kousků. Domluvím se s adminem a majitelem loga a o výsledku Vás budu informovat. Přeji pěkný pátek.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#6 » pát 24. čer 2016, 08:37

Skusali ste riesit pripadne nejaku variantu s nasivkou ? Co som nechaval robit nasej otuzileckej partii, tak to nebola az taka palka - nejake pociatocne naklady na naprogramovanie "matrice". A samozrejme ten napis bol mensi. Ale dojem je nasledne o dve triedy vyssie - nosili sme az do roztrhania, nasivka drzi perfektne. Inak sa pridam aj ked sa bude robit objednavka s potlacou.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#7 » pát 24. čer 2016, 08:47

Já bych taky nějaký triko bral.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#8 » pát 24. čer 2016, 13:14

Vzal jsem tenkrát 10 triček, v podstatě je nosím nonstop a na všech je i po těch min 5 letech potisk stále perfektní a i samotná kvalita materiálu triček je vynikající.

Uživatelský avatar
KajaKliment
Příspěvky: 235

Příspěvek#9 » pát 24. čer 2016, 19:23

Mě se loupe nápis. Kvalita trika dobrá, jen jedno utrpělo poškození "vnějším vlivem".

Uživatelský avatar
Divoch
Příspěvky: 33

Příspěvek#10 » pon 27. čer 2016, 05:11

Kvalita trika i nápisu perfektní, nosím ho už notně vyšisované ale mezi lidi už to moc nejde.
Potřebuji nové.

Uživatelský avatar
Netrefijev
Příspěvky: 144

Příspěvek#11 » pon 27. čer 2016, 07:11

Admin je bohužel v této době značně časově vytížen. Trička s ním proberu až za tva týdny. Pak se opět ozvu. Přeji pěkný den.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů