Podrobení se zkoušce na alkohol



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#91 » ned 11. črc 2021, 22:33

Skoro az slza ukapla. Spis by ponauceni melo byt netahat nacamrany kver po venku a precist si poradne zakon a neuplatnovat mysliveckou logiku, pac bys jinak vedel, ze je uplne sumak, ze ma nebo nema dcera zbrojak.



Pepazdepa
Příspěvky: 6

Příspěvek#92 » ned 11. črc 2021, 22:52

Honzajan píše:Skoro az slza ukapla. Spis by ponauceni melo byt netahat nacamrany kver po venku a precist si poradne zakon a neuplatnovat mysliveckou logiku, pac bys jinak vedel, ze je uplne sumak, ze ma nebo nema dcera zbrojak.

Samozřejmě máte pravdu. Netvrdím, že ne. Já do té doby tu zbraň ani v ruce nedržel dokud prostě nejelo to auto... Prostě ti to dcera dá do ruky podrž to na chvíli já popojedu. Totální blbost a kdybych o zbroják přišel samozřejmě by to byla jen a jen moje chyba. Naštěstí to dobře dopadlo... Dávám to sem protože jsem slíbil, že až se to vyřeší zveřejním o co šlo a taky jako výstražný příklad co se všechno může stát...

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#93 » pon 12. črc 2021, 01:09

Díky za začátek i konec.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#94 » pon 12. črc 2021, 13:23

Poučné, dík za informace, ne že by byly ty ohledně chování poldů nějak překvapivé, spíš ty jak je potřeba být neustále ve střehu! I když jak vidno jsou tací jimž "by se to stát nemohlo". :lol:



getsome
Příspěvky: 613

Příspěvek#95 » pon 12. črc 2021, 14:40

Ne každý na fóru je myslivec, zvyklý nakládat se zbraní namletý jak kosmonaut. Takže se určitě najdou i tací, kterým se to stát nemůže ;)

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#96 » pon 12. črc 2021, 15:17

No, píše že měl 1,6 promile, to sice není málo, ale není to ani rekord.

Ale přijde mi absurdní zapíjet nákup zbraně ve stavu držení. Určitě by to šlo řešit i jinak.



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#97 » pon 12. črc 2021, 15:22

kolombo: 1,06 ...jen pro pořádek



Pepazdepa
Příspěvky: 6

Příspěvek#98 » pon 12. črc 2021, 16:14

kolombo píše:No, píše že měl 1,6 promile, to sice není málo, ale není to ani rekord.

Ale přijde mi absurdní zapíjet nákup zbraně ve stavu držení. Určitě by to šlo řešit i jinak.


Ne ve stavu držení. Zbraň jsme vyzvedly doma, když dcera cestou domů vyjádřila touhu, že by se chtěla přes to noční vidění podívat a vzhledem k tomu, že je také majitelka ZP neviděl jsem v tom problém... Chyba byla prostě, když potřebovala popojet, že jsem tu zbraň vzal do ruky a nevložila se prostě na zadní sedačky... Prostě totální pitomost z mojí strany v tu chvíli... A popravdě si myslím, že potkat tam jiný policisty přešlo by se to tím, že by se pánové taky podívali a řekli ať si dám příště pozor, ale tahle konkrétní policistka je prostě svýma výstupy zde v okolí známa a není to první její estráda, která ve výsledku byla taková, že ona řešila a kolega stál stranou a dělal, že se ho to radši moc netýká... Jak jsem psal velká životní zkušenost...



risa2000
Příspěvky: 847

Příspěvek#99 » pon 12. črc 2021, 16:28

Chyba byla, že dcera zaparkovala v noci auto v křižovatce tak, že se nedala projet a šla se někam kochat. Chyba byla, že dcera, když viděla přijíždět auto, místo aby všechno naložila a odjela, postavila napitého otce s flintou ke krajnici, aby byl dobře vidět, přestože má zbroják a měla by vědět, co z toho může vzejít. Doufejme, že se dcera poučila aspoň tak jako otec, jak v otázce zbraní, tak v otázce vyhlášky.



Michal1
Příspěvky: 85

Příspěvek#100 » pon 12. črc 2021, 21:27

Chyba byla v tom stavu vůbec tahat zbraň ze skříně. Vždyť zítra je taky den.
Kdyby policistky nebyly taková drůbež, byl by z toho přestupek na úseku zbraní a střeliva. A to zasloužený.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: DaveCZ, k.jarek, vgj a 28 hostů