Otázka č. 4



Trpaslo
Příspěvky: 69

Příspěvek#16 » pát 13. led 2023, 09:16

Hele to má každý jinak.. já si první zkoušel přečíst zákon a byl jsem z toho takovej dost zmatenej. Tak jsem si přečetl ty otázky.. naučil se je tak na 70% a pak mě vlastně začal zpětně zajímat ten zákon, ze kterého jsem právě pochopil kategorie zbraní - protože tam je jakási logika toho zákona (jak to vznikalo) a to se strašně blbě učí jen podle testu.

Hlavní je se nenechat tímto odradit:) a pokud v zákoně nebo v testech něco nechápu tak se zeptat (ideálně třeba na kurzu nějakém:) )

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4573

Příspěvek#17 » pát 13. led 2023, 09:32

Trpaslo : Přesně tak to dělám na kurzu já. Natvrdo se proberou skupiny ZP a kategorie zbraní a jinak kdykoliv kdokoliv může přijít s jakýmkoliv dotazem, co mu není jasné z teorie a vysvětlím to. A funguje to. Předpokladem samozřejmě je, že uchazeč se bude teorii aktivně věnovat sám. Do hlavy mu to nalít nemohu.



Trpaslo
Příspěvky: 69

Příspěvek#18 » pát 13. led 2023, 09:40

Tak ono obecně ten kurz může dát strašně moc a i pomoci s těma testama .. některé ty otázky jsou tak divně formulované ale pak když to někdo vysvětlí tak je to až stupidně jednoduché.
+ třeba jak tam jsou ty obrázky různých nábojů, tak to je taky nejlepší prostě vidět na život.
Každopádně palec nahoru za dobré kurzy.. mohu se zeptat kde je děláš? Semtam se někdo ptá na doporučení.. klidně PM.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4573

Příspěvek#19 » pát 13. led 2023, 11:04

Trpaslo : Ano, rozdíly mezi náboji i zbraněmi jsou probírány také. Jak správně píšeš, z obrázku ti nedojde, jaký je vlastně rozdíl mezi revolverovým a pistolovým nábojem, když o tom jinak nic nevíš. Podobně pojem náboj ostrý, cvičný, školní nebo kulový/pro brokovou zbraň.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MojeTikka a 41 hostů