Dovoz zbraně do ČR (nákup zbraně v zahraničí)

Uživatelský avatar
Vovas
Příspěvky: 93

Příspěvek#286 » sob 6. led 2024, 19:42

Dovezl jsem Korth ALX z Německa přes pana Boháče. Chce to se troch obrnit trpělivostí, ale výsledek zaručen. Jestli chceš vědět, co může být na Korthu špatně z továrny, tak do SZ.

Uživatelský avatar
Klicky
Příspěvky: 205

Příspěvek#287 » stř 8. kvě 2024, 21:12

Ahoj,

v létě plánuju dovoz pistole z Německa. Můžete mi doporučit firmu nebo někoho kdo se tím zabývá, něco jsem na internetu našel, ale radši dám na doporučení někoho tady z fóra.

Díky

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 552

Příspěvek#288 » čtv 9. kvě 2024, 08:25

Vovas píše:Dovezl jsem Korth ALX z Německa přes pana Boháče. Chce to se troch obrnit trpělivostí, ale výsledek zaručen. Jestli chceš vědět, co může být na Korthu špatně z továrny, tak do SZ.


Srovnal bych se Sigem Germany. Ceny za německé kusy jsou na aukcích závratné min. 2x až 3x vyšší provedení USA. Srovnavali jsme např. 210 Targeta a rozdíly ve zpracováni tam bohužel jsou. Střelecky to je samozřejme užasný, ale řada z nas podobné kusy řeší spíš investičně a sběratelsky. Kdo si může dovolit Korthem střílet má myslím zajimavý nástroj, kdo chce investici, tak only Germany.

Uživatelský avatar
Vovas
Příspěvky: 93

Příspěvek#289 » čtv 9. kvě 2024, 14:54

Jojo, mě to strašně mrzí, že SIG vyštvali z DE. Mám 3 německý Sigy supertarget, Xsix a Xfive a když vidím tu USA produkci, tak už jen ta povrchovka vypadá šíleně. A to jsem to zatím neměl ani v ruce.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 552

Příspěvek#290 » pát 10. kvě 2024, 10:19

To Vovas: máš k tématu Korth SZ. Target Germany je dnes docela pokladem o Supertargetu ani nemluvím, to už je rodinné stříbro. Pokud by některý měl opustit tvojí trezorovku, tak určo napiš :-)

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 249

Příspěvek#291 » pát 10. kvě 2024, 14:36

Mám takový zajímavý postřeh, z Brownellsu (a předpokládám i od jiných, ale nezkoušel jsem) je úplně v pohodě možné si leccos nechat poslat do Velké Británie, včetně třeba nadlimitních zásobníků nebo ovládacích prvků (pojistky pro AR) atd, snad i včetně optiky, ale nezkoušel jsem. Vychází to levněji (Glock 32r v Čechách za 1600, v UK v přepočtu asi 1100) a je to rychlejší, navíc v UK jsou části zbraně až to, co je vystavené tlakům při výstřelu. Holt v ITARu má Británie celkem výsadní postavení (ve srovnání s námi). Pro PČR: nebojte, povolení na zásobníky mám...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Kodiak66 a 2 hosti