Zdravotní způsobilost

Uživatelský avatar
Long
Příspěvky: 107

Příspěvek#181 » úte 1. čer 2021, 14:33

Kolombo : jasně, když chodíš k jednomu praktikovi 20+ let, je to v pohodě. Horší může být, když jeho ordinaci převezme mladý, perspektivní, liberální... to bude sekáč, ten se nezakecá :-)

Uživatelský avatar
Long
Příspěvky: 107

Příspěvek#182 » úte 1. čer 2021, 14:39

No ale "Jinak původní doktorka je ze hry – dneska jsem myslel, že už jdu za ní, tak jsem se objednal. Ale přebrala si to její šéfová ze včerejška, a ta to zjevně nepustí." Tohle fakt nechápu. Ty máš svého registrujícího doktora, což je MuDr. XY. Klidně bych poslal MuDr. XX do...no... víš kam. Není tvůj registrující lékař.



Pepes
Příspěvky: 6

Příspěvek#183 » úte 1. čer 2021, 14:44

Já to nechápu taky, ale myslím, že další hádkou si nepomůžu :(

Že by moje doktorka šla proti svojí nadřízené si iluze nedělám. Už z toho, že dnes tam vůbec nebyla přítomná, i když jsem se dnes (po zkušenosti včera) objednal explicitně k ní.

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#184 » úte 1. čer 2021, 14:46

Téma už existuje, řešeno již opakovaně. Zakladateli tématu doporučuji nejdřív hledat, a až pak psát!
Sloučeno.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#185 » úte 1. čer 2021, 14:54

Pokud na to kvaltuješ jdi na ta vyšetření (poptej u známých nějakého psychologa co nemá se zbraněmi problém - pro jistotu). Pokud nekvaltuješ, poptej u známých obvoďáka co nemá se střelbou problém (nejlépe střelce) a přejdi k němu s celou rodinou. Do takového zařízení které vede výše popsaná osoba bych stejně nedocházel ani kdyby od nich bylo vše zadara!



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#186 » úte 1. čer 2021, 15:11

Jako obvykle, proste zmen doktora, novymu doktorovi na rovinu rekni o co jde a jestli s tim nebude mit problem ani do budoucna. Pokud s tim ma problem, tak se ani neregistruj a hledej dal. (Hlavne bych zduraznil, ze tvoje prakticka ti papir dala a pri obnoveni platnosti to jina nechtela dat. Tohle normalni clovek pochopi.) A max. podstoupíš psychotesty. Pokud nejsi nejaky vylozene psychopat tak je udelas v pohode, neni to nic nez priblblej IQ test a otazky ktere prumerne inteligentni clovek zvladne bez problemu.

Me ten muj idiot poslal za psychitrickou, ta me poslala na psychotesty aby byla kryta. A to se jeste radila s kolegou psychiatrem co ZP ma. Samozrejme uz u toho praktika nejsem, prestoze jsem pri odchodu prisel o celou zdravotni dokumentaci za celych 40 let zivota, protoze mi ji odmitl vydat s tim, ze papiry jsou jeho a moje jsou informace pouze.

Takze asi tolik k debilnim doktorum. Jak psal peggy, nejsi prvni ani posledni.

Uživatelský avatar
DZimmy
Příspěvky: 205

Příspěvek#187 » úte 1. čer 2021, 15:54

Moje doktorka me taky poslala a to tam chodim pres 10 let. Pro repavky - podezreni nemela, jen je prepeclivela.
Taky jsem resil jestli nejit jinam.
Nakonec jsem na ty testy sel. Nasel jsem si psychologa, kterej se na specializuje (Vera Rejlova, Stara Boleslav) a vse bylo cajk. Taky jsem si rikal, ze kazdej je tak trochu posahanej a buh vi, co mi najdou, ale myslim ze zrovna tahle pani to pozna.
Jinak jak pisi ostatni. Lekar te nemuze poslat k nekomu konkretnimu. Volba je na tobe.

Drzim palce



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#188 » úte 1. čer 2021, 16:02

A dokumentaci si můžeš ofotit.



Pepes
Příspěvky: 6

Příspěvek#189 » úte 1. čer 2021, 17:44

> Téma už existuje, řešeno již opakovaně. Zakladateli tématu doporučuji nejdřív hledat, a až pak psát!
Sloučeno.

@peggy: ba ne, zakladatel tématu (já) svědomitě hledal, nalezl, ale relevantní mi to tu nepřišlo. "Zdravím všechny! Vážení kolegové, prosím doporučit nejaké zdravotní zařízení nebo lékaře v Praze, kde si mohu udělat zdravotní způsobilost. Rozhodující je především cena. Díky moc předem" = off-topic v mé situaci.

Proto jsem založil vlastní vlákno, s popisnějším titulkem. Aby to lidi s podobným problémem v budoucnu snáz našli na googlu :)

Jinak díky všem. Já teda zkusím pohledat psychologa se ZP. Jestli někdo znáte (ideálně Praha + okolí), budu moc vděčný za kontakt.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#190 » úte 1. čer 2021, 17:48

Důležité je trefit na dobrého doktora, co znám historky od mladých přes myslivce, tak to jsou mnohdy hororové storky, když si chtějí udělat ZP a dětská doktorka je poté automaticky na psychotesty posílá (nebo u sk. B vím i o odeslání ke sportovnímu doktorovi, protože přece B je přece sport).
Nicméně, psychotesty není problém zvládnout, sám jsem je za život musel absolvovat několikrát (pracovně), tak pokud člověk není fakt magor nebo nenatrefí-li na magora (což je asi dost možný, jak mi říkal kamarád psycholog, prý hodně lidí to studuje, aby pochopili své vlastní problémy), tak by neměl být problém a kdyby přece člověk na magora narazil, tak snad si je může udělat jinde znovu (a pokud to vyjde stejně, tak asi nebude chyba někde jinde :)).

Hodně štěstí v hledání psychologa se ZP, oni se tím asi moc chlubit nebudou. Zmíněný kamarád sice má, ale schválně jsem se teď díval na jeho pracovní profil na stránkách nemocnice, tak to tam uvedeno nemá. :lol:
Navíc, pokud Ti má někdo dát tip, tak uveď aspoň lokalitu.



Pepes
Příspěvky: 6

Příspěvek#191 » úte 1. čer 2021, 18:17

Díky za tipy, jak píšu, psycholog ideálně Praha + okolí. Ale popravdě zajedu kamkoliv, už to chci mít za sebou :|

Klidně do soukromé zprávy. Dík.

Uživatelský avatar
DZimmy
Příspěvky: 205

Příspěvek#192 » úte 1. čer 2021, 18:36

@Pepes: Není se čeho bát...SZ

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#193 » stř 2. čer 2021, 06:48

Pepes píše:> Téma už existuje, řešeno již opakovaně. Zakladateli tématu doporučuji nejdřív hledat, a až pak psát!
Sloučeno.

@peggy: ba ne, zakladatel tématu (já) svědomitě hledal, nalezl, ale relevantní mi to tu nepřišlo. "Zdravím všechny! Vážení kolegové, prosím doporučit nejaké zdravotní zařízení nebo lékaře v Praze, kde si mohu udělat zdravotní způsobilost. Rozhodující je především cena. Díky moc předem" = off-topic v mé situaci.

Proto jsem založil vlastní vlákno, s popisnějším titulkem. Aby to lidi s podobným problémem v budoucnu snáz našli na googlu :)

Jinak díky všem. Já teda zkusím pohledat psychologa se ZP. Jestli někdo znáte (ideálně Praha + okolí), budu moc vděčný za kontakt.


Hledal jsi špatně, na fóru přinejmenším několikrát probíráno, jak potvrzují ostatní. Vyhledávání funguje. Opakuje se to pořád dokola, každý založí vlastní vlákno, a je to pak rozstrkané všude možně.
Téma (a tvůj problém) je ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOST a patří to sem.
Jen na ukázku vyhledaná další obdobná témata:
viewtopic.php?f=50&t=12323&p=221840&hilit=l%C3%A9ka%C5%99#p221840
viewtopic.php?f=57&t=11912&p=205655&hilit=l%C3%A9ka%C5%99#p205655
viewtopic.php?f=57&t=10211&p=169261&hilit=l%C3%A9ka%C5%99#p169261
viewtopic.php?f=57&t=8399&p=131317&hilit=l%C3%A9ka%C5%99#p131317

A mimochodem, když jsi tak dobře hledal, jak to, že jsi nenašel odkaz, za který jsi děkoval Shirako?
viewtopic.php?f=57&t=816



expres
Příspěvky: 604

Příspěvek#194 » stř 2. čer 2021, 18:08

Ahoj, sice jsem to resit nemusel, ale prijde mi snazsi zmenit obvodaka, nez hledat psychologa se ZP a doufat ze te nenachyta. Co se psalo tak psychotest neni stanoven pravne...
Osobne bych se nebal optat lidi co znas, ke komu chodi a zda maji obvodni dobrou. I je nahodne obvolat? Myslim ze kdyz reknes na rovinu co ti udelala sefova obvodacky tak na rozumneho narazis. Sou to taky lidi.
A jestli chces mit jistotu tak jsou i soukrome kliniky s obvodaky. Tzn. ty platis a neco potrebujes, ochota je uplne jinde....Ja si platil jednou 2500kc, coz je min nez psytest.
PS. Vyzvat mne obvodacka k psy testu tak se durazne ohradim a v pripade neprobrani, okamzite koncim u nekoho takoveho. Kartu bych nenechal a pozadoval skartaci pisemne, jako ochranu osobnich udaju.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#195 » stř 2. čer 2021, 18:55

Chápu, že to je prekérní situace, ale stejně nechápu tu hysterii kolem psycho testů. Dělal je někdo? A nedostal na jejich základě zbroják? Cca před 20 lety byla móda dělat psychotesty, nebo minimálně pohovor s psychologem, při pohovorech o práci. Dělal jsem jich tehdy několik a někdy to bylo humorné, někdy to bylo profi, ale nikdy jsem neměl pocit, že by mě to mělo nějak poškodit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: J.Reno a 18 hostů