Zaučení praktická odborná zkouška

Uživatelský avatar
Hunterik
Příspěvky: 3

Příspěvek#391 » pát 25. zář 2020, 16:41

Je na čase přihodit nějakou mou reakci :)
Střílení pro děcka airsoftu a vzduchovek po dětských dnech dělám zadarmo, rozhodčího a přípravu položek dělám zadarmo,ale přípravný kurz je za bankovky.
Manipulaci na sucho 500kaček,komplet 1200 kaček.
Pro lidi co nemají v rodině nebo u kamaráda možnost zkusit zbraně proskoumat jako puberťák svoji první dívku v parku je docela problém po hodině teorie neudělat jim s toho v hlavě guláš. Můžete jsem napsat hromadu postupů, návodu a rad, říkat si že je to přece na YouTube,plný internet atd :D A na samotném kurzu každý přijde na to,že od zbrojního průkazu ho může dělit jedna chyba nebo drobnost.Proto fandím všem,co tímhle prošli a snažím se pomoct těm co o to stojí.Hau domluvil jsem :)

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#392 » sob 26. zář 2020, 08:06

Ne nesnažíš se pomoct, chceš vydělat peníze :lol: , ale na tom není nic špatnýho. Jen doufám že máš ZL -F – výuka nebo výcvik ve střelbě.

Uživatelský avatar
DanielX
Příspěvky: 331

Příspěvek#393 » úte 29. zář 2020, 13:54

Určitě má .. neche mastnou pokutu a první vroubek na cestě se ZP do čistírny :-)



frantisekkozisek
Příspěvky: 320

Příspěvek#394 » úte 29. zář 2020, 15:01

Tak a teď ho běžte ještě nahlásit

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#395 » úte 29. zář 2020, 16:02

Taky mě ta reakce těch dvou dost pobavila ... :lol:

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#396 » úte 29. zář 2020, 16:15

Jestli Hunterik učí tak jak píše, tak to bude fakt úspěšný kurz :-)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#397 » úte 29. zář 2020, 16:18

Destruktor : Proč? Každá sranda něco stojí a podnikání má svoje podmínky a pravidla, která by se měla dodržovat. Je něco jiného učit kamarády za provozní náklady a nebo si dát v podstatě inzerát na podnikání na stránkách, které k tomu nejsou navíc určeny. Scorpion je puškař, komisař a podnikatel v oboru. Takže jeho dotaz je víc než na místě.

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#398 » úte 29. zář 2020, 16:24

Destructor
Jestli je to na mně, tak zareaguju. Nikdo nikoho nahlašovat nechce, to přijde samo. Udělá to první nespokojený zákazník. A věř, že se najdou.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#399 » úte 29. zář 2020, 16:34

scorpion : Ty máš nespokojené zákazníky? Kolikrát dojde k zajímavým úkazům. Dnes mi poděkoval přezkušovaný, kterého jsem vyhodil z manipulace. Tak jsem se samozřejmě zeptal proč mi děkuje, jestli jde o ironii, když zkouška dopadla neúspěšně. Odpověděl mi, že za přístup. Byl to invalida a udělal fakt pár blbostí, které dohromady jednoznačně na vyhazov byly. Prý to zkoušel na počtvrté a zkouška se mnou se mu líbila, i když dopadla blbě. A že když to zkazil on, je to jeho blbost. Nikdy nevíš co tě potěší. A ono s tou přípravou je to hodně podobné. Dokud adept ví, žes ho to učil správně a on to podělal, není důvod aby byl naštvaný na tebe. Samozřejmě občas není někdo soudný. Ale já jsem se s tím snad ještě nesetkal.

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#400 » úte 29. zář 2020, 16:42

Za celou dobu asi jednoho. ( ale to byl vážně blbec) . Na kurzu takový to : "No to jasný, nejsem blbec, to snad ví každej ......." U zkoušek vyletěl (nebyl u zkoušky u mně) a pak mi volal, že bych chtěl vrátit peníze za kurz. :roll:



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#401 » úte 29. zář 2020, 16:43

Zvlastni pristup...ja lidem doporucuju bud kurz primo na strelnici, kde bude dotycny delat zkousku a nebo se nabidnu, ze tam s ni(m) zajdu udelat manipulaci s jejich zbranemi, pokud zaplati vstupne a pujceni zbrani + strelivo, chce-li i strilet. Sam si neuctuju nic, castecne kvuli tomu, abych se vyhnul pozdejsim reklamacim ci popotahovani a castecne proto, ze by mi to bylo hloupe...mozna jsem ale jen hloupej ja...

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#402 » úte 29. zář 2020, 16:48

Scorpion : Já měl podobného exota u zkoušek. Totálně blbej, pak za mnou přišel, že chce praktickou okamžitě opakovat, protože má myslivecké zkoušky a tak to přece umí a když jsem ho poslal do správných mezí, šel za správcovou střelnice, že chce vrátit prachy za zkoušku. Jo a nakonec si na mě stěžoval na "oddělení stížností MV". :lol: Tenkrát se ještě netočilo na kameru a nejvíc vyplašení z toho byli ti kluci z dohledu PČR. Stížnost samozřejmě neoprávněná. U příprav jsem měl také různé případy ale buď se to prostě nadřeli a nebo to po pár pokusech vzdali. Ale asi mi nikdy nikdo neřekl, že jsem ho připravil špatně a na to jsem nesmírně pyšný.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#403 » úte 29. zář 2020, 16:59

antonspelec : Takto se to dá. Ovšem já na to mám živnost, kdy musíš splnit podmínky pro udělení koncese a licence, vybavení na střelnici pro několik lidí, zbraně přizpůsobené většině střelnic v kraji, platím nájem za učebnu a samozřejmě za střelnici, protože svoji nemám. Takže ono je to pak trochu někde jinde. A samozřejmě platím daně a další poplatky z tohoto příjmu.

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#404 » úte 29. zář 2020, 17:05

Jak jsem psal, byl to jeden.
Jinak osobně na nácvik manipulace na kurzu, nosím zbraně bez zápalníků, pro jistotu :roll:

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#405 » úte 29. zář 2020, 17:14

Scorpion : Když ty jsi trochu poznamenaný provozem po jednotlivých okresech, kdy působíš pouze na jedné střelnici. Já lítám po zkouškách po celém kraji. A nemůžu diktovat střelnicím, že zbraně nemají mít zápalníky. Mohl bych pochopitelně vozit zbraně svoje ale nechci to těm lidičkám, které už jsou dost často takhle vyklepané ještě dál ztěžovat. Někam ovšem svoje vozím. Ale to je pro jistotu, protože znám provozovatele střelnice a jejich přístup ke zkouškám.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů