Inspektoráty pro zbraně



aToM
Příspěvky: 498

Příspěvek#1021 » sob 22. srp 2020, 08:25

Co si vzpomínám, historicky byli úřadové proti hotovosti, protože by museli mít pokladnu, vést účetnictví, peněžní deník a vydávat stvrzenky. Někde se snaží, na magistrátu v zaplatím poplatek za pas hotově nebo kartou (ale jako debil musím přinést podepsaný papír z pokladny na přepážku, tak dokonale propojené to ještě není..) - ale to jsme zase u toho, že tam mají pokladnu a vše s ní související.

Uživatelský avatar
Arc
Příspěvky: 543

Příspěvek#1022 » sob 22. srp 2020, 15:48

Presne tak, kolky nevyhovujú nikomu len úradníkom.



Had666
Příspěvky: 95

Příspěvek#1023 » pon 31. srp 2020, 10:14

Právě teď první návštěva od přestěhování na Sdružení P4 . Po přečtení jsem čekal fronty a dlouhé čekací lhůty. Přihlášení zbraně trvalo i s čekáním ve frontě 5minut příjemné prozitych v pokecu s policistou u vybijeciho zářízeni. Po 20 minutách jsem odcházel s průkazem zbraně v ruce. Veliké překvapeni a díky za ochotu.



Kozel
Příspěvky: 64

Příspěvek#1024 » úte 15. zář 2020, 21:13

Já jsem taky s přístupem policistů a civilního personálu na Sdružení spokojený a doufám, že se to nezmění...Když slyším nářky kolegy z práce, se kterým jsme dělali ZP, na inspektorát Praha 5, tak jsem rád, že jsem tam kde jsem :-)



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#1025 » stř 16. zář 2020, 05:20

Jo no, asi je na P5 začnu prudit, co to má znamenat :x



Caroprd111
Příspěvky: 313

Příspěvek#1026 » stř 16. zář 2020, 19:49

Začněte s žádostí o informace. Kolik pracovníků vyřizuje agendu, kolik zpracovávají žádostí atp.



Kulich1979
Příspěvky: 11

Příspěvek#1027 » pon 21. zář 2020, 09:47

Aktuální zkušenost Brno (Bratislavská). Žádost o vydání ZP podána osobně 31.8., 18.9. došla SMS, že ZP k vyzvednutí, dnes 21.9. úspěšně vyzvednut. Nesl jsem podpaží i Nákupko, podal jsem, ale na počkání neee, uvidím, jak jim to bude trvat. Samozřejmě s kolkama, na místě samozřejmě neprodávají, nicméně pokud by někdo zapomněl, nejbližší pošta, kde kolky koupit, je "za rohem" na Příkopě v IBC centru,což je 2 minuty pěšky.



ondrush
Příspěvky: 290

Příspěvek#1028 » pon 21. zář 2020, 11:11

jak jako v brne nakupko na pockani neeee? posledne (par tyzdnov) som bol prijemne prekvapeny, ze nakupka uz riesia aj v druhom kancli (nepamatam c. dveri, ale hned vedla registraci - doteraz som tam riesil len europsky zbrojny pas) a za tych 5 ci 6 rokov si nepamatam, ze by nakupko nebolo na pockanie (mozno v dobe uprchlickej krize pred par rokmi, ked boli fronty na par hodin, ale nevybavujem si to presne, ci s tym skutocne bol problem)



Kulich1979
Příspěvky: 11

Příspěvek#1029 » úte 22. zář 2020, 15:52

Bohužel, odevzdal jsem příslušníkovi, ten přijal, orazil atd., ale sdělil mě, že na počkání to nebude bez bližšího upřesnění. Přiznám se, že jsem tajně doufal, že by to mohlo být na počkání. Ve frontě na nákup bylo za mnou asi 6+ lidí, které nějaká vyšší šarže poslala vyřizovat nákupko i k registraci zbraní (já vyřizoval standartně ve dveřích č. 137, která byly pro nákupka přiděleny), aby tolik nečekali, tak možná proto. Šel jsem tam hned na otevíračku na 8:00.



MilanCama
Příspěvky: 36

Příspěvek#1030 » čtv 24. zář 2020, 22:37

Ahoj, helejte se, já musím velmi, velmi pochválit PČR (zbraně - nikdy jsem neměl zájem zapamatovat si ten správný název), a to na KLADNĚ. Ostatně jim to dlužím. Nákupní povolení ráno na počkání, dopoledne koupě a odpoledne nový mazlík doma i s průkazem zbraně. A to spadám spádově do Příbrami, no jo, jenže tam to mám 50 km a na Kladno 20. Vždy jsem všechno, i lék. prohlídku, i prodloužení vyřizoval na Kladně. Jde se sem i elektronicky objednat, takže nečekáte. To jsem zatím neměl čas, ani chuť zkoumat a tak jsem jednou půl hodiny čekal. Byl, nebo možná i je tam jeden takový mrzout, kterému se asi nelíbilo, že jezdím tam, brblal, ale i tak jsme to nakonec dokázali. Byl tu i jeden policista, kde bylo vidět, že má ke zbraním hezký vztah, pochválil mi mého Mosina alá Zajcev a hezky se s ním pomazlil:-) No a teď jsou tam většinou ženy, které to moc neřeší a hledí si spíše té administrativy. Byla tam ale jedna, která se i usmála a předčila ostatní svou ochotou. Doufám, doufám, že zase nějakého aktivního pitomce nenapadne to tu v rámci nějaké té systemizace, nebo jak se tomu nadává, zrušit. Jo a kdyby jste měli zájem, hledají tam kolegu. Zalitoval jsem, že už podruhé v životě nemůžu pouze z finančních důvodů dělat práci, která by mě opravdu bavila. Takže chválím PČR Kladno - Zbraně.



lukowicz
Příspěvky: 50

Příspěvek#1031 » pon 28. zář 2020, 13:24

Čuuus, taky velmi dobrá zkušenost s OSZBM Karviná. V pondělí v osm ráno jsem si přišel pro zbroják, hned po vydání ZP jsem podal žádost o povolení k nabytí. Během 20 minut jsem odcházel a jel do Ostravy pro krátkou. V 10 jsem byl zpátky v Karviné na odboru kde bylo hotovo tak že v 11 jsem byl už na meníčku v reštyce. Neskutečná rychlost a příjemní lidé. Jde vidět že je to baví. Moc děkuji.

PS: !!! UŽ JSEM ZDE JEDNOU UPOZORŇOVAL , ŽE ZDE NA WEBU JE UVEDENÁ ŠPATNÁ ADRESA KARVINSKÉHO OSZBM !!!



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#1032 » pát 9. říj 2020, 17:43

Od 12.10.2020 plati pro celou CR nasledujici uredni hodiny:
Pondělí a středa
8-10h a 14-17h

Mimo tuto dobu nevyridi na uradech nikdo nic.

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk



Kulich1979
Příspěvky: 11

Příspěvek#1033 » pon 12. říj 2020, 09:32

Aktuální situace v Brně na Bratislavské:
Omezení platí, jak psal AndreasBaader. V praxi to vypadá tak, že nahoře za schodama je jeden stoleček s policajtem, kde se řeší všechny úkony. Přistupuje se po jednom, ostatní čekající se kumulují ve vstupní místnosti na schodech. Dnes ráno jsem tam napočítal včetně mě 16 lidí. Samozřejmě jsem to nedal a zbaběle prchnul s tím, že to zkusím jindy. Pokud má někdo zájem promořit se, tak lepší flek myslím nenajdete.



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#1034 » pon 12. říj 2020, 09:49

A proc jsou lidi tak hloupi a stoji namackani dole jak ovce? Neumi samostatne vytvorit frontu s rozestupama? Toto uz zvladali lidi za komancu ve fronte na banany...

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk



Kulich1979
Příspěvky: 11

Příspěvek#1035 » pon 12. říj 2020, 10:05

Jo tak to netuším. Na jaře to bylo tak, že se taky ke stolečku přistupovalo po jednom, další v pořadí čekal za dveřma pod schodama s výrazným rozestupem a zbytek stepoval venku na chodníku. I proto mě to šokovalo a donutilo k taktickému ústupu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů