Inspektoráty pro zbraně



JirkaCV
Příspěvky: 1483

Příspěvek#1156 » stř 5. dub 2023, 09:23

Drobný detail:
Posílal jsi to na krajské ředitelství (nebo jak se to pro Prahu jmenuje)?
Uvedl jsi do kolonky Zpráva pro příjemce na kterou pobočku OZBM to chceš směrovat?

Pak by se to mohlo trošku toulat.



Peca
Příspěvky: 33

Příspěvek#1157 » stř 5. dub 2023, 09:28

Udělal jsem to jako před dvěma lety, když jsem žádal o A-I výjímku, tj. do předmětu jsem napsal "Žádost o povolení ke zbrani kategorie B - OSZBM Praha I a III - rozhodnutí prosím zpět do Datovky"

Edit: a ano, na krajské ředitelství pro Prahu

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 767

Příspěvek#1158 » stř 5. dub 2023, 09:55

A nebude lepší tam třeba zavolat či napsat email? Nebo tam dojít? Chápu lemplovství, a že tohle je jednodušší a nevyžaduje žádnou vlastní iniciativu, ale je to bohužel neefektivní...

Uživatelský avatar
SunWuKung
Příspěvky: 34

Příspěvek#1159 » stř 5. dub 2023, 15:14

ze Sdruzeni jsem mel vloni dve NP pres datovku vzdycky tak 8-10 dni, PZ pak vzdy na pockani

edit: posilam to samozrejme do datovky Krajskyho reditelstvi Praha, do predmetu pisu "Zadost o NP sk.B - OSZBM Praha I"



Filipes77
Příspěvky: 10

Příspěvek#1160 » stř 5. dub 2023, 15:17

Čerstvá zkušenost OSZBM Praha, Soukalova - žádost o NP přes datovku jsem poslal ve čtvrtek po obědě, v pátek před desátou bylo NP v datovce. Šedivák datovkou včera dopoledne, za hodinu telefon (paní moc milá), že jsem tam něco nezaškrtl a jestli bych to mohl opravit a doplnit fotky zbraně. Dnes ráno odesláno včetně fotek, asi za 3 hodiny SMS, že PZ hotov a mohu jej vyzvednout. Za mne prostě super práce.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#1161 » stř 5. dub 2023, 18:28

Peca: Nákupní povolení ze Sdružení mi chodí řádově ve dnech. Takže jestlis to posílal v neděli a vzhledem k tomu, že možná má pár lidí dovolenou, bych se tím začal zabývat až po Velikonocích.



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#1162 » sob 8. dub 2023, 06:14

aToM píše:Byl poslední rok nějaký posun v náhradě kolků? V Brně na Bratislavské je před rokem tvrdě vyžadovali, platba přes účet prý jen pro elektronická podání.Jenomže teď zavřou poštu Příkop a pro kolky to bude dost z ruky.
A je velky problem ty kolky koupit s prestihem, kdyz vim, ze je spravni poplatek tolik a tolik? Nebo pokazdy prijdes na urad a delas prekvapenyho, ze neco musis platit?


Odesláno z mého SM-M515F pomocí Tapatalk



aToM
Příspěvky: 498

Příspěvek#1163 » sob 8. dub 2023, 09:13

To máš recht, to dělám. Při vším opruzu, kterým jsou platby přes kolky mám teď Příkop po cestě s jedním parkováním. Až ho zruší bude to cesta na poštu navíc. A popravdě, České poště se vyhýbám co to jde. Jenom mě zajímá, jestli není nějaký záměr se platby přes kolky v 21. století konečně zbavit. Kartou zaplatím i v poslední vietnamské večerce.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#1164 » sob 8. dub 2023, 12:10

AndreasBaader: Onehdá jsem si byl zařídit nový pas. Přišel jsem tam, všechno se mnou vyplnili, vyfotili, a pak mi nabídli platbu kartou i hotovostí. Prostě úřad, který vybírá poplatky, by měl umět přijímat platby běžným způsobem (hotovost, kartu). Nevadí, mi, kdyby uměli jen jedno, ale že kvůli tomu musím na poštu, která není úplně po cestě (kde to stejně zaplatím hotovostí nebo kartou), a kde třeba čekám 20 min, to mi vadí.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#1165 » sob 8. dub 2023, 17:34

Třeba by kolky mohly jít koupit na eshopu a poslat... Poštou. ;-)



JirkaCV
Příspěvky: 1483

Příspěvek#1166 » sob 8. dub 2023, 18:42

Poslanci by to možná rádi řešili, občas to i řeší, ale rozhodně to není priorita. Ono se to časem poddá.



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#1167 » sob 8. dub 2023, 20:51

U IBC je trafika, kde prodavaji kolky. To pro uteseni paniky pri zruseni posty. Prvni vlastovka je datovkou povoleni a vyjimky zdarma. Kdo ma fobii z datove schranky ma hold smulu. Druhou vlastovkou budou treba platebni terminaly...

Odesláno z mého SM-M515F pomocí Tapatalk



pocikr
Příspěvky: 8

Příspěvek#1168 » stř 19. dub 2023, 16:46

Ahoj, už je to více než 30 dní od podání žádosti vydání zbrojního průkazu na OSZBM Praha ulice Sdružení. Máte někdo podobnou zkušenost, případně co dělat, když je vlastně po lhůtě?

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#1169 » stř 19. dub 2023, 17:10

Já bych tam jednoduše zavolal a zeptal se.



pH13
Příspěvky: 85

Příspěvek#1170 » stř 19. dub 2023, 18:28

Mi se také vůbec neozvali (na Praze 5), nechtěl jsem je honit, tak jsem čekal, nakonec jsem tam zavolal a oni se divili, že mi to tam už dva týdny leží.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 17 hostů