Co ještě je skryté nošení?



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#166 » pon 19. zář 2016, 20:28

Ja kdyz nesl 4 brokovnice, tak jsem to proste zabalil do deky a sel, vyreseno. Nevim nad cim porad dumate.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#167 » pon 19. zář 2016, 20:47

Já bych řekl, že na Příbrami, dokud nevyjdu přes vrátnici z areálu, tak by to mělo být v pohodě, ne? Ještě jsem tam na kontrole nebyl, ale když mě tam nechají zajet před OZBM, tak už snad těch pár metrů nikdo řešit nebude, ne? Navíc to není na veřejnosti...

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#168 » úte 20. zář 2016, 07:19

pelanj : Veřejnost tam přístup přece má. Ta vrátnice je v podstatě informační recepce. Jestli tě tam nechají vjet do areálu je celkem otázka. Pokud toho máš víc, zkus se dohodnout telefonicky předem a na ten přenos bez futrálu v areálu se radši optej. Jejich šéfová je na toto dost háklivá, tak aby se ti to neprodražilo.

Uživatelský avatar
Kencui
Příspěvky: 137

Příspěvek#169 » úte 20. zář 2016, 07:43

Kdyz jsem byl v Pribrami na registraci tak jsem se pri odchodu ve dverich mijel s postarsim zrejme myslivcem nesoucim asi ctyri flinty. Byl jak vanocni stromecek i dvere jsem mu podrzel aby mohl projit. Zda tam parkoval to nevim.

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#170 » úte 20. zář 2016, 13:31

Nevím, no...mi to teda moc v pohodě nepřijde. Prostě zbraň na veřejnost nepatří a pokud s ní jdu bez obalu 100 metrů k autu, tak akorát dokazuju, jaký jsem trouba...ale ten frajer se nesl jako super borec...

Uživatelský avatar
sunny-x
Příspěvky: 78

Příspěvek#171 » stř 21. zář 2016, 06:44

Upozorním případné zákazníky PČR na registru zbraní v Novém Jičíně, že za přenos "holých" zbraní bez obalu je pokuta 1 000,- Kč. Jsou tam na to velmi hákliví. A to mají parkování hned před vchodem.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#172 » čtv 22. zář 2016, 21:57

marinakus: Je to na oploceném pozemku se souhlasem vlastníka. Vjezd mi nabízel přímo někdo z oddělení, už si nepamatuji, kdo. Že se mám předem domluvit, že mi otevřou vjezd.

V policejním areálu neskrytě nošená zbraň asi moc paniku nevyvolá, tak nechápu, co na tom komu vadí. Každopádně díky za upozornění, na všechno asi obaly nemám, přendavat v autě mi to přijde úchylné, tak holt kreativně použiju deku nebo tak...

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#173 » ned 25. zář 2016, 16:18

Nevim jestli to tu uz nekde neni, pro me zajimavy noseni
https://youtu.be/YbyOvgYX3YA

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#174 » čtv 6. říj 2016, 18:48

A ještě jedno:
https://www.facebook.com/gunsstyle/vide ... age_bubble
sice ne přímo nošení, ale do auta dobrý



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#175 » čtv 6. říj 2016, 19:43

Kencui píše:Kdyz jsem byl v Pribrami na registraci tak jsem se pri odchodu ve dverich mijel s postarsim zrejme myslivcem nesoucim asi ctyri flinty. Byl jak vanocni stromecek i dvere jsem mu podrzel aby mohl projit. Zda tam parkoval to nevim.


Já tam letos potkal jednoho, a ten těch flint ke kontrole přinesl nejmíň šestnáct. Všechny na zádech, jen tak na řemeni. Jak se pod tím prohýbal, to snad ani nemusím popisovat, nesl to až z ulice (tj. musel minimálně zaparkovat naproti a obejít dlouhou ohradu). Tu odkládací skříň na zbraně, co tam mají v čekacím koutku, využil prakticky celou. Byly to všechny možné hlavňové svazky, jak z učebnice na zbroják :-). Já měl tu smůlu být ve frontě za ním, ale aspoň jsem měl na co koukat a opakovat si teorii :-). A je fakt, že to měl dobře připravené a šlo to jako na drátku. Pak to s nešťastným výrazem ve tváři opět všechno naložil na záda a odkráčel.

Zjevně myslivec, mohl si to dovolit. Jinak jsou tam ale k vidění podobní "sběratelé" s nabitými cestovními kufry, taškami "vietnamský diplomat" (takový ten igelitový kvádr na zip) a jinými neuvěřitelnými žebradly - to už je nejen skryté, ale vysloveně rafinované :-).

Ani jedno z toho ovšem není skryté nošení, jen skryté držení :-). Ty zbraně jsou všechny vybité...

Uživatelský avatar
jirka87
Příspěvky: 262

Příspěvek#176 » úte 25. říj 2016, 17:55

Lehce mimo název vlákna, ale podobné ze způsoby alá "Takto nosím já" jsem nenašel. Uložení motorky k zimnímu spánku mě inspirovalo na jednu jednoduchou věc...Nezkoušeli jste někdo nosit v ledviňáku ?

No nenapadlo mě to prvního, ale na zimu se to zdá být příjemně dvousečné...Těřich v teple + téměř neviditelně schovaná pistolka.A hnout se to nehne...

Něco na tento způsob, ale více na hulváta bez kapes = na tělo a ne směrem ven. A nebo teda s kapsama, ale zkrátka NARUBY.

https://images-na.ssl-images-amazon.com ... EBUvXL.jpg
Naposledy upravil(a) jirka87 dne úte 25. říj 2016, 17:58, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DAveDOG
Příspěvky: 189

Příspěvek#177 » úte 25. říj 2016, 17:58

Fajn, ale než to v zimě vytáhneš, tak je pozdě už úplně na cokoliv.

Uživatelský avatar
jirka87
Příspěvky: 262

Příspěvek#178 » úte 25. říj 2016, 17:59

však tě nikdo nenutí to nosit přece až pod tričkem. Narveš to normálka na mikinu. A já nosím bundu jen do pasu = je to totéž jako tahaz pouzdra "apendix" nebo z podpažáku.

EDIT : Dobře..na mikinu ne...Změňme roční dobu..je jaro, příjemných 15°C a jdeš ven v tričku a volnější mikině. :mrgreen: (a ne, nepečeš se v tom ledviňáku :lol: - spíš jde o způsob, nikdo neříká, že to musí být neopren atd...)



Molf
Příspěvky: 30

Příspěvek#179 » sob 19. lis 2016, 16:14

Drvoštěp píše:Kolombo to jo ale musí to dělat?
Tak znova... Mám novou pušku. Mám ji v autě pochopitelně nenabitou. Vytáhnu ji, zamknu auto a s tou puškou v ruce přejdu ulici, ujdu 100m a vstoupím do budovy PČR. S TOU PUŠKOU V RUCE!!!!
Dopustil sem se něčeho nebo né???


V Pribrami je to k videni docela casto, kamizolnici zaparkujou u obi nebo tesca a pak s flintou na rameni jdou na PCR :)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#180 » sob 19. lis 2016, 17:41

:) mno správně to není, ale lidi jsou na ně zvykli, takze zadna panika. Nest tam neco "nemysliveckyho", tak by byl poprask.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů