Nákupní povolení přes datovou schránku

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#346 » ned 17. říj 2021, 19:28

No, šlo mi o to, že jsem zvyklý ta PDF normálně podepisovat a tady ty formuláře mi nejdou. Asi tam prostě nemají vytvořené to podepisovací pole :-(

Proto se ptám, jestli to jde nebo ne. Takže jim to prostě podepíšu a naskenuju s podpisem propisovačkou.



cipis
Příspěvky: 2097

Příspěvek#347 » ned 17. říj 2021, 19:40

Nic tam nedávej!
To není vůbec potřeba. Podpis je odeslání z datovky, takže žádný výtisk, propiska, sken, jen prostě odešli a hotovo.



risa2000
Příspěvky: 847

Příspěvek#348 » pon 18. říj 2021, 08:15

Jen pro info, dvě žádosti odeslány 6.10 datovkou na Prahu - Sdružení, zaškrtnuto vše - nabytí, držení, nošení, z důvodů: provozování sběratelské činnosti, sportovní činnosti a ochrany života a majetku. Dnes (18.10) vyřízeno "povolením k vlastnění a držení" a "rozhodnutím k povolení nošení".

kolombo: Pokud bys to z nějakého důvodů nemohl poslat přes datovou schránku, a máš ověřený digitální podpis, můžeš to PDF podepsat dodatečně, jako jakýkoliv jiný soubor, a přidat ten samostatný podpis do emailu.



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#349 » stř 20. říj 2021, 06:53

Pro podání e-mailem s podepsaným pdf je nevýhoda, vydají to jen papírově a člověk si musí zajít. Aspoň dle výkladu Prahy 5. Ale je to zdarma stejně jako u datovky.
U žádosti datovou schránkou to pošlou zase do datovky.



Sody
Příspěvky: 316

Příspěvek#350 » stř 20. říj 2021, 07:59

Mně poslali nákupko ze Soukalky mailem. Ale je fakt, že jsem o to při podávání žádosti o vydání sám požádal.



risa2000
Příspěvky: 847

Příspěvek#351 » stř 20. říj 2021, 09:55

Nákupko v PDFku je digitálně podepsané, takže lze autenticitu prokázat, bez ohledu na to, čím to pošlou.



cipis
Příspěvky: 2097

Příspěvek#352 » čtv 21. říj 2021, 22:47

Tak Brno na to už asi úplně sere ...
7.10. jsem posílal oznámení o převodu, spolu se 300Kč na jejich účet.
A .. a nic ...



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#353 » čtv 21. říj 2021, 23:49

cipis: no co my tady s tím ? Tak zvedni prdel a buď jim tam zavolej, neba si tam zajdi. Všechno je o komunikaci. Nikdo to za tebe řešit nebude.



ondrush
Příspěvky: 291

Příspěvek#354 » pát 22. říj 2021, 08:52

greenhorn: dlhodobo sa tu o tejto problematike diskutuje, cipis informuje o aktualnom stave. Tak jake tyvole "co my tady s tim", pokial je to informacia ktora ta nezaujima, mozes ju volne prejst a ist na dalsie vlakno.

cipis: peniaze si posielal priamo hned, ci si si vyziadal pokyny k platbe a posielal az na vyzvu?

Ja momentalne cakam, ci nejak zasiahne ministerstvo vnitra, ktory je krajskemu reditelstvi policie nadrizenym organem, tak jak sa to nejak ukonci, spisem sem jak to cele prebiehalo



cipis
Příspěvky: 2097

Příspěvek#355 » pát 22. říj 2021, 09:26

greenhorn: najednou vadí aktualizace stavu? Takže když všichni x krát říkají, jak je vše sluníčkové, jak to funguje, na x stránkách, tak je to ok, ale když něco nejede, tak "co my s tím"?

ondrush: poslal jsem to hned s tím, na zprávě datovkou bylo i napsáno, kam a pod čím jsem to poslal.
Minule aspoň do telefonu držkovali, že foto teda néééé, že musí vidět a že je nezajímá, že to MV umožňovalo ... A na místě ještě chtěli podepsat jejich vytištěný papír s mou zprávou datovkou ...
Teď vůbec nic.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#356 » pát 22. říj 2021, 10:14

Roztrhejte si ZP :-)

Já posílal 4 žádosti a už to mám zpátky. Necelý týden.

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 796

Příspěvek#357 » pát 22. říj 2021, 11:44

ondrush: není náhodou nadřízeným orgánem krajskému ředitelství Policejní prezidium?

kolombo: ale cipis žádal o vydání PZ přes datovku. Ne o NP.



ondrush
Příspěvky: 291

Příspěvek#358 » pát 22. říj 2021, 12:12

Sud: podla zverejnenej informacie policiou po dotazu z roku 2016 na nadriadeny organ ku Krajskemu reditelstvi Plzenskeho kraje je prave MINV, tak predpokladam, ze zrovna toto sa za tu dobu nemenilo a informacia stale plati https://www.policie.cz/clanek/nadrizeny-organ.aspx

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 796

Příspěvek#359 » pát 22. říj 2021, 12:51

V ZoZ je § 74, který říká:

Výkon státní správy
§ 74
(3) Ministerstvo
a) ve správním řízení plní úkoly nadřízeného správního orgánu vůči Policejnímu prezidiu,
b) je oprávněno kontrolovat kontrolní činnost vykonávanou Policejním prezidiem nebo příslušným útvarem policie,
.
.
(5) Policejní prezidium
a) ve správním řízení plní úkoly nadřízeného správního orgánu vůči příslušnému útvaru policie.
.
.


Tak mě to jen trochu mate.



ondrush
Příspěvky: 291

Příspěvek#360 » pát 22. říj 2021, 14:24

moze byt, netvrdim ze nemas pravdu, len som odkazoval na vyjadrenie z ktoreho som vychadzal

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů