Nákupní povolení přes datovou schránku



jjoozziinn
Příspěvky: 172

Příspěvek#361 » pát 22. říj 2021, 17:38

Já poslal nákupko v neděli večer a v pondělí mi cinklo v datovce. Sám jsem koukal na ten fičák. Liberec. Dlouhodobě tam pracují úplně super.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#362 » pát 22. říj 2021, 18:08

Sud píše:kolombo: ale cipis žádal o vydání PZ přes datovku. Ne o NP.


To budu řešit příští týden, tak pak uvidím :-)

Ale je naprosto jasné, že bez návštěvy odboru se zbraní se PZ vystavit nedá.

A mám to také Liberec :-)

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 795

Příspěvek#363 » pát 22. říj 2021, 19:36

To nedá, ale takhle si můžou připravit papíry předem a pak ti můžou při návštěvě rovnou vydat PZ. Já jsem tohle nikdy přes datovku řešit nemusel. V Příbrami a na Florenci dělají PZ na počkání.



jjoozziinn
Příspěvky: 172

Příspěvek#364 » pát 22. říj 2021, 23:36

V Liberci taky, nevím jestli se tam tetka ještě furt nemusí objednávat. Přes covid to tak měli . Radši cinknout. Ale i papírové nákupko i průkaz zbraně se dalo za dopoledne i s nákupem zvládnout.



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#365 » sob 23. říj 2021, 18:16

Jen takove info. Nevim jak jinde, ale v Brne se na pockani nevydava vubec nic. A kdyz rikam nic, myslim tim opravdu NIC.

Odesláno z mého SM-M515F pomocí Tapatalk



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#366 » sob 23. říj 2021, 23:11

Brno na to komplet sere, dnes jsem mluvil s jedním člověkem, prej i prodejci v okolí mají menší prodeje a všude je slyšet to stejné - není to na počkání, trvá to, na průkaz zbraně se čeká i dva týdny, ...
Osobní návštěvy samozřejmě stále ve stejném, jako dobytek stát na schodech či před dveřmi na ulici, když je tam moc lidí. I když to se prý už ani moc neděje, protože tam už radši nikdo nechodí. Známý odmítl celkem dobrý nákup, jen při představě, co by to všechno obnášelo. A tohle je, jak jsem psal, opravdu slyšet z více stran.

Otázka, jestli to není záměr, jestli náhodou si nemyslí, že tu toho máme už moc v držení ...



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#367 » ned 24. říj 2021, 07:11

cipis: ty jsi rozený tragéd. S jedním člověkem, prej i prodejci, jako dobytek. Panebožedokostodušidal. :lol:



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#368 » ned 24. říj 2021, 11:31

cipis: odmitnout vyhodny nakup kvuli tomu ze si mam pockat na prukaz zbrane 2 tydny a vystat si frontu? Tak to asi tak vyhodny nakup zas nebyl.
A jestli cekat na nakupko, no proste hodim datovkou rovnou treba 2-3 nakupka, hold si na ne mesic pockam, ale pak jedno pouziju a hned posilam dalsi abych mel porad rezervu. Pres datovku je to zdarma, tak mi nemusi byt ani lito kdyz to propadne po roce kdyz bych to nevyuzil. Coz me se teda nestava aby mi propadlo nakupko :D

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#369 » pon 25. říj 2021, 05:44

Řeší se tu nákupka datovkou, ne nářky, kde co jak dlouho trvá nebo netrvá při osobní návštěvě - zákonné lhůty snad všichni známe ne?

Uživatelský avatar
Stanxp
Příspěvky: 16

Příspěvek#370 » čtv 4. lis 2021, 08:57

Já posílal nákupko v neděli, ve středu dopoledne cinklo vyřízené v datovce. Hned odpoledne jsem šel na nákup, ale obchodník ho v registru neviděl, jelikož na odboru ho tam po vyzvednutí v datovce ještě nestihli navstupovat. Naštěstí byly stále úřední hodiny, takže přímo obchodník zavolal na odbor a pán ho tam do pár minut nacvakal, takže jsem nemusel odejít s prázdnou. :D Na odboru si mi pak starší pán stěžoval, že lidi chtějí ušetřit pár stovek, tak to posílají datovkou a takhle to dopadá.. no nevím no. Čert vem pár stovek, ale každá ušetřená návštěva dobrá, kór když to má člověk celkem z ruky.

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#371 » čtv 4. lis 2021, 09:33

Praha venkov:
Žádost odeslána v Pá 29. 10. 2021 07:09.
Rozhodnutí přijato v Po 01. 11. 2021 10:17.

Zareaguju jen v kostce na to Brno konstatováním, co Praha Křižíkova:
Lístečkový systém, možná registrace online, jen pořád chtějí kolky z pošty (neumí kartu/cash).
Za mě posun k lepšímu - a i ten PZ jsem si odnesl hned! :thumbup:
Takže bych neřekl, že to někdo shora začíná sabotovat ;)



kumpa
Příspěvky: 5

Příspěvek#372 » pon 15. lis 2021, 16:59

Dnesni zkusenost z Brna:
Zadost odeslana 15.11.2021 12:21, druha 13:30
Rozhodnuti prijato 15.11.2021 14:40, resp. 16:40.
Jednalo se o zadost o NP. Na muj vkus to probehlo dost rychle :-)



Crawn
Příspěvky: 67

Příspěvek#373 » pát 19. lis 2021, 12:46

Ahoj, už jste někdo žádal o nákupko přes datovku? Je to opravdu zadarmo? A stačí poslat jenom žádost na příslušný KŘP?

Téma sloučeno s existujícícm a autor má varování. Peggy

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#374 » pát 19. lis 2021, 14:06

Jo, stačí. Platíš až kolky na registraci.

Jen se pak připrav na to, že pak už s úřady vše datovkou. Takže hlídat, vybírat a tak ...



Hombleman
Příspěvky: 68

Příspěvek#375 » úte 23. lis 2021, 13:39

Praha venkov - Krizikova:
V patek 16:00 podani datovou schrankou.
V utery 6:30 obdrzeno nakupko zpet - vyrizeno
Jsou tam ochotni lide i PZ deaji na pockani.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů