Valná hromada Sdružení LEX (08.11.2010)

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » stř 3. lis 2010, 00:06

Aby někteří členové LEXu následně nelamentovali, že se o termínu VH LEX 2010 nedozvěděli všas, uvádím odkaz:
http://www.gunlex.cz/?p=1285 (informace o konání)
edit 03.11.2010: Nějak se odpařil :lol: (asi cenzor zaúřadoval) druhý odkaz, tak jej znovu uvádím:
http://www.strelectvi.cz/forum/valna-hromada-sdruzeni-lex-2010-t15340.html (živá diskuze)
Naposledy upravil(a) g-relax dne stř 3. lis 2010, 00:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » stř 3. lis 2010, 00:13

Uvidím, jestli se mi podaří dorazit. Jsem zvědav, nakolik to bude přínosné a ne jen ukázka soudržnosti pro média (jako jsem už zažil) :|

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » stř 3. lis 2010, 00:23

Minisestava z Brna dorazí a mohu alespoň prozradit, že nebude pasivní. Doufám, že jomekabi team dorazí ve slušné sestavě a že nebude pouze naslouchat. :)

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » stř 3. lis 2010, 08:25

já bych dorazit měl. A schválně, půjdete nalehko?

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » stř 3. lis 2010, 16:48

Když se teď oteplilo, tak si asi pod bundu nic brát nebudu. :lol:

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#6 » čtv 4. lis 2010, 02:46

G-relax: jomekabi dorazi, ale nejspis sam :-(
Pasivni urcite nebudu, jak jsem jiz psal u sousedu. :twisted:



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » čtv 4. lis 2010, 09:10

Doufam ze se nebudete zlobit, kdyz sem hodim odkaz vedouci "k sousedum". V prispevku jsou informace pro ty z vas, kteri se chystaji na valnou hromadu LEXu. Aby byli v obraze.

http://www.strelectvi.cz/forum/post260511.html#p260511

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » úte 9. lis 2010, 10:09

Velmi mile mě potěšil pozitivní přístup jak pána z policejního prezidia (Ředitelství služby pro zbraně a bezpečnostní materiál) tak dam z Ministerstva vnitra - jména si bohužel nepamatuji, snad se to objeví v nějakém protokolu z hromady na stránkách LEXu.

Přestože má LEX ve svojí prezentaci stále mezery, tak musím říct, že jsem byl potěšen, že valná hromada probíhala mnohem lépe než před dvěma či třemi lety kdy jsem tam byl naposledy. Přicházel jsem s pesimismem a odcházel optimisticky naladěn.

Mrzí mě, že David aka sgt. Navážka se do rady jen velmi těsně nedostal, ale kandidáti byli všichni velmi kvalitní. Každopádně doufám, že na nás nezanevře ;) Do rady LEX se tak dostaly pánové PHDr. Jiří Král a Ing. Zdeněk Malánik.


Jomekabi, jaktože jsi nakonec nedorazil?



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » úte 9. lis 2010, 11:12

Hosté byli (pokud si dobře pamatuju)

pplk. JUDr. Jiří Záruba, z Ředitelství služby pro zbraně a bezpečnostní materiál

Mgr. Milena Bačkovská, vedoucí oddělení Odboru bezpečnostní politiky, oddělení obecní policie, zbraní a dopravního inženýrství

Rudolf Fulín, předseda Asociace výrobců a prodejců zbraní a střeliva ČR

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » úte 9. lis 2010, 14:14

Slečna/paní magistra tam měla ještě kolegyni... Pana Fulína si jediného pamatuji jménem, ten je na valných hromadách již štamgastem ;)



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » úte 9. lis 2010, 14:16

Mark: jj, kolegyně byla fešná, leč do diskuse se nazapojila ;)

Uživatelský avatar
pufik
Příspěvky: 166

Příspěvek#12 » stř 10. lis 2010, 07:36

V tom pripade by nas vice zajimal fotoreport z valne hromady :)

Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 327
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » stř 10. lis 2010, 07:43

Já o tom věděl, ale mám to většinou o víkendech do Prahy trochu "z ruky".

Mám dva dotazy:

1. Jaká byla účast? (doufám, že hojná).
2. Existuje nějaký záznam (v jakékoliv podobě) či alespoň závěr ze schůze? (Na GunLex.cz bohužel zatím... нифига)

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » stř 10. lis 2010, 08:04

účast dle reakcí přítomných nezklamala a pokud jde o záznam, tak ten není, ale zpráva by měla být zpracována jak bude čas a vyvěšena na stránkách LEXu



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » stř 10. lis 2010, 08:05

1. podle počtu odevzdaných hlasů při volbě do představenstva bylo přítomno 42 členů (pokud sem dobře počítal), což je více než vloni. Jestli si pamatuju správné výsledky, tak při volbě obdržel Jiří Král 32 hlasů, Zdeněk Maláník 28 hlasů a David Karásek 24 hlasů, volili se dva lidé na jednom volebním lístku, tedy 32 + 28 + 24 = 84 / 2 = 42. Navíc tam dále byli i nečlenové, bývalí členové a hosté, kteří nevolili.

2. Zápis bude jistě zveřejněn na gunlex.cz, s foťákem tam pobíhal Proden, Sincityman a Klozík, co sem si stihl všimnout.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů