Proc byt clenem LEXu?



skagerak
Příspěvky: 976

Příspěvek#421 » úte 17. led 2023, 12:19

@beda
jdeo zbraně sportovních střelců, členů sportovních klubů a o zbraně myslivců, členů mysliveckých spolků.

Tak si sam odpovez zda to souvisi s clenstvim v LEXu

@desertorel, jsou to dve stovky, a asi to lze prokazat i jednoduse, nejen slozite...

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 764

Příspěvek#422 » úte 17. led 2023, 12:37

Pokud vím, tak LEX není sportovní klub ani myslivecký spolek.



Tvrdolín
Příspěvky: 6

Příspěvek#423 » sob 18. lis 2023, 05:02

Registrace nefunguje. Pořád se točí modré kolečko u okénka "nejsem robot". Nakonec se objeví žlutá lišta s nápisem "Upozornění: Není přípustné neuvést kód". Co to znamená, nevím.
Na e-mail clenstvi@gunlex.cz nikdo přes 10 dní neodpověděl. Tak nevím, jestli má smysl být členem něčeho takto funkčního.

Uživatelský avatar
Bubenicek
Příspěvky: 250

Příspěvek#424 » sob 18. lis 2023, 06:26

DesertEagle píše:Nevím zda někomu může stát složité dokládání členství v klubech za stokorunu. Myslím, že na OSZBM je to nálepka kolenovrta. Obecne k Lexu, členství platím, pomáháme všichni sami sobě v dobré věci, současně mě mrzí, že prakticky nikdy jsem nedostal fundovanou odpověd na vznesený dotaz :-(

V tomhle jsem s tebou za jedno, a mám to stejně jako ty. Už i uvažuji že členství v LEX zruším.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#425 » sob 18. lis 2023, 09:37

Na druhou stranu je to o nějakých prioritách. Ano je to mrzení, že to nefunguje ideálně. Ale pokud to primárně beru jako podporu organizace, která dělá něco užitečného pro možnost legálního držení zbraní, tak jim to členství zaplatím, i když mě neodpoví na dotaz ...
A tím to nechci omlouvat, určitě by bylo lepší, kdyby na všechny dotazy členů reagovali.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#426 » sob 18. lis 2023, 11:38

Tvrdolín píše:Registrace nefunguje. Pořád se točí modré kolečko u okénka "nejsem robot". Nakonec se objeví žlutá lišta s nápisem "Upozornění: Není přípustné neuvést kód". Co to znamená, nevím.
Na e-mail clenstvi@gunlex.cz nikdo přes 10 dní neodpověděl. Tak nevím, jestli má smysl být členem něčeho takto funkčního.


Když jsem se registroval já, tak to fungovalo.

Jiný prohlížeč ?? Blokování reklam a vyskakovacích oken ?? Zkusit to na jiném PC ???



JirkaCV
Příspěvky: 1482

Příspěvek#427 » sob 18. lis 2023, 12:09

Mě ta reCaptcha nefunguje taky.
Aktuální Chrome mám, za VPN nejsem, z podezřelé IP adresy se nehlásím.
Na mém webu reCaptcha funguje normálně (mám tam pasivní verzi).
Možní je to problém na straně webu gunlex.

Uživatelský avatar
Bubenicek
Příspěvky: 250

Příspěvek#428 » sob 18. lis 2023, 12:38

Určitě asi lepší podporovat Ligalibe než Lex

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#429 » sob 18. lis 2023, 12:56




Grimpo
Příspěvky: 301

Příspěvek#430 » sob 18. lis 2023, 13:10

Rozhodne radsi Lex nez patetickeho hysterika a lhare. Slysel a videl jsem toho cloveka nazivo v senatu, strasne jsem se za nej stydel. Neco tak kontraproduktivniho pro nasi vec jsem do te doby nevidel. Byt poslancem/senatorem, tak po vystoupeni pana Cerneho bych na 100 % hlasoval proti.

Konec koncu, v realu k necemu takovemu u nekolika poslancu a senatoru doslo.

Jako clena LEXu, ktery si bral dovolene na schuzku se senatorem sveho obvodu, na navstevy parlamentu a senatu, ktery aktivne sbiral peticni podpisy (uz na uplne prvnim peticnim stanku u Jungmanovy sochy), a nasledne i co byvaly organizator stanku na burze militarii, se citim byt dosti dotcen jeho vypady vuci LEXu, a to ve vsech ohledech.

PS: Webmaster o problemu vi a resi se to.

PPS: Neptejte se co muze LEX udela pro vas, ptejte se, co vy muzete udelat pro LEX. Kdyby pro nic jineho, tak alespon pro to, aby naprillad ty slevy na LOS byly trochu zaslouzene.



JirkaCV
Příspěvky: 1482

Příspěvek#431 » sob 18. lis 2023, 13:26

Jednoznačně. Způsob vystupování LL je pro mě nepřijatelný a považuju ho za škodlivý.

Panu Černému nelze upřít některé skvělé počiny (rozbor atentátu, například). Přepolitizované vystupování, kdy se (nejenom on) teatrálně staví proti těm, kteří o nás rozhodují, je nejkratší cesta do pekel.

Proti tomu je drhnoucí komunikace LEXu jenom drobný technický problém.

Uživatelský avatar
Noir
Příspěvky: 65

Příspěvek#432 » sob 18. lis 2023, 13:29

kolombo píše:
Tvrdolín píše:Registrace nefunguje. Pořád se točí modré kolečko u okénka "nejsem robot". Nakonec se objeví žlutá lišta s nápisem "Upozornění: Není přípustné neuvést kód". Co to znamená, nevím.
Na e-mail clenstvi@gunlex.cz nikdo přes 10 dní neodpověděl. Tak nevím, jestli má smysl být členem něčeho takto funkčního.


Když jsem se registroval já, tak to fungovalo.

Jiný prohlížeč ?? Blokování reklam a vyskakovacích oken ?? Zkusit to na jiném PC ???


Není to prohlížečem, problém je někde na straně poskytovatele captcha - Google, LEX na problému pracuje jen tento týden byla ta aktivní část lexáků zaměstnaná vyjedenádáváním parlamentu a organizováním akce v Hradci, takže administrativní práce byla poněkud upozaděna.



ante
Příspěvky: 41

Příspěvek#433 » sob 18. lis 2023, 13:32

Já nestačim žasnout.

Máme nejlepší* ZoZ v Evropě, ale asi se to udělalo samo?

Tohle je klasická situace. Nastavilo se něco co funguje, vzápětí vyleze spousta chytráků, kteří vědí jak to dělat líp. A nedají pokoj, dokud to celý neroz... Tuhle jsem koukal na toho šéfa ligy Libe ma CNN ohlledně Izraele a nestačil se divit. Z taktickýh hlediska naprostej propadák. Kdybych byl hysterická blondýna, už píšu svýmu senátorovi, že nám tu pobíhaj lidi s pistolema... Jojo, jen to všechno rozmazávejte, nejlíp v primetimu, ohromně tomu všemu pomůžete.

Za mne: Jestli chce LEX pětikilo, rád mu pošlu pětikilo. Jestli chce něco víc, předpokládám že si na fóru řekne. Zásada č.1 - neopravuj věci který fungujou. (A v neposlední řadě bych si přál už nikdy neslyšet o lize Libe dřív, než něco strašně pos.... (což se mi nejspíš bohužel nesplní)).
---------------------------------------------------------------------------------
*(údajně, nevím, nejsem schopen to posoudit, každopádně rozumný imho je)



JirkaCV
Příspěvky: 1482

Příspěvek#434 » sob 18. lis 2023, 14:12




dan
Příspěvky: 294

Příspěvek#435 » sob 18. lis 2023, 16:13

Noir píše:problém je někde na straně poskytovatele captcha - Google


LEX ma stranky udelane tak, ze o (nejmene) kazde registraci je informovan jeden z nejvetsich celosvetovych shromazdovatelu a prodejcu osobnich informaci ? Sice clenstvi v LEXu jeste neznamena automaticky, ze je dotycny drzitelem zbrane, ale i tak to je informace, u ktere me netesi (velmi jemne receno), ze je naservirovana prodejci informaci. Byt clenem LEXu je zadouci, ale tohle patri na stranu duvody proti ...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů