Výzva k aktivitě od LEXu



Kenjiro
Příspěvky: 7

Příspěvek#1 » stř 13. dub 2016, 15:59

Přečtěte si prosím tuto výzvu. Ano, je docela dlouhá, ale dejte si tu práci - jestli bylo někdy třeba, abyste svému právu na držení zbraní obětovali čas a úsilí, je to právě teď. Potřebujeme opravdu každého.

David Karásek, LEX

http://gunlex.cz/clanky/hlavni-clanky/7 ... k-aktivite



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#2 » stř 13. dub 2016, 16:46

Jestli to správně chápu, tak všichni ti, co jsou dole uvedeni v seznamu, jsou "na naši straně". Takže kromě nějakých komentářů jim všem můžu poděkovat za jejich práci, nebo to tak není?



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#3 » stř 13. dub 2016, 16:48

Jop, poděkovat, naznačit, že v těch několika bodech vidíme stále problém a podpořit je, aby to změnili či nepřijali.

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#4 » stř 13. dub 2016, 16:56

Byl by k mání také seznam těch, kteří "nejsou na naší straně"? Taky by jim bylo dobré "poděkovat". Hlavně v příštích volbách.

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#5 » stř 13. dub 2016, 17:59

Diky, jiz mam ztvoren dopis, ktery jim poslu ...

To Kalic: toto jsou Europoslanci, ti z CZ ( ktere volime) to zatim nepodporili a dame jim pocitit nasi podporu ...



Čop
Příspěvky: 145

Příspěvek#6 » stř 13. dub 2016, 19:10

Chlapi, chovejme se rozumně. Nějaké invektivy a posílání do pr.... naší věci nepomůžou!!!

Uživatelský avatar
tomblaha
Příspěvky: 195

Příspěvek#7 » stř 13. dub 2016, 20:46

Byla by alespoň nějaká "kostra dopisu" pro inspiraci ?

Uživatelský avatar
tuton
Příspěvky: 387

Příspěvek#8 » stř 13. dub 2016, 21:16

Ve vyzve je primo pozadavek, aby to nebyly unifikovane maily.

Ale vidim to nasledovne:

Vazenapnai poslankyne/vazeny pane poslance,

jsem ten a ten, bydlim tam a tam a jsem znepokojen snahou EK omezit legalni vlastnictvi zbrani v EU......

Jakozto volic a obcan clenskeho statu EU si Vas dovoluji pozadat.............................................

Za Vasi praci a usili Vam timto vyslovuji svuj dik.

S pozdravem

....................

Uživatelský avatar
tomblaha
Příspěvky: 195

Příspěvek#9 » stř 13. dub 2016, 21:30

tuton: to jsem čet, proto jsem psal "jen kostru" ne copy + paste :) tohle mi asi pro inspiraci stačí, popřemýšlím jak to rozvézt...

drobný OT¨: ještě nemám zbroják ale na LEXu jsem se už registroval. Ale je to už 3 dny a zatím nemám přidělený VS pro platbu. Na webu končím s hláškou :10.04.2016 23:38:59 (od: Tomblaha)
přihláška aktivována, čeká na vyřízení
Asi v LEXU jsou všichni a nohou s tímhle zákomen a na řešení členství asi nemají čas co?



mischanek
Příspěvky: 96

Příspěvek#10 » čtv 14. dub 2016, 04:16

tomblaha: tohle jsi cetl? http://gunlex.cz/o-lex/clenstvi-v-lex - viz. noví členové jej obdrží po odeslání elektronické přihlášky emailem (ve lhůtě do cca 1 týdne) - takze zachovej klid a rozvahu ;-)

Uživatelský avatar
tomblaha
Příspěvky: 195

Příspěvek#11 » čtv 14. dub 2016, 07:58

mischanek: asi jsem moc netrpělivý, členství v LEXu je jedna z položek na mojem seznamu co zařizuju, teď ještě vybrat první krátkou a dlouhou zbraň :) ale je to OT, takže zpět k tématu...



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#12 » čtv 14. dub 2016, 08:06

Přihlašoval jsem se posledního března, prvního dubna jsem dostal údaje a zaplatil. V sobotu 9. se dostali ke kontrole účtu a aktivovali mi členství.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#13 » čtv 14. dub 2016, 10:04

Hotovo odeslano.

Uživatelský avatar
sunny-x
Příspěvky: 78

Příspěvek#14 » čtv 14. dub 2016, 11:07

Zajímavý článek, stojí za přečtení a písemnou rakci dle výzvy. Děkuji za Vaši snahu LEXáci.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#15 » čtv 14. dub 2016, 13:48

Tak Stanislav Polčák už odpověděl :) Dobře on. Snad jich bude dost, aby celou tu blbost smetli ze stolu.

*************************************************
Dobrý den, pane magistře!

Děkuji Vám za zprávu. Jak už jsem několikrát veřejně uvedl, dosavadní snahy o regulaci, či spíš restrikci legálních držitelů zbraní, vnímám v souvislosti se snahou o boj s terorismem jako pomýlenou a neoprávněnou. Rozhodně to nehodlám podporovat.

A děkuji za vyjádření podpory, vážím si toho!

Stanislav Polčák MEP

ASP 06F254
Rue Wiertz 60
1047 Brussels
**************************************************

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ilicz a 6 hostů