Čím střílíte MPi?

Moderátor: LOS vedení



Hujer Viktor
Příspěvky: 328

Příspěvek#31 » sob 18. led 2020, 15:06

ale v oblekovicích si seděl na čtyřkolce bokem jako nějáká lejdy (i když ty záda ti nikdo nezáviděl)
ostatní co tam byli zkroucení jak § čtvrtej zásobník i uvítali
(situace - v sedě na čtyřkolce silná ruka na řidítkách slabou za sebe 12 poprů z toho 6 malejch)



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#32 » sob 18. led 2020, 19:01

Jasně, půl roku po operaci plotýnky to byla jediná možnost, jak situaci odstřílet... a mimochodem, měl jsem tam kvůli tomu procku za každou ránu. Ale tam nešlo, pokud se nepletu, o MPi ale MRe :-), takže přebití 5+6+6. Stačily mi 2 rány navíc, jestli si to dobře pamatuju. Ne, že by mi to tak šlo vždycky. Jinak fakt s těmi zády není o co stát. Pořád mám levou nohu tak na pendrek, že se prakticky bez opory nezvednu z dřepu nebo kleku. Zkus s takovou nohou absolvovat stage s přesuny, nedej bože na náledí... Abys uspěl, musíš trefovat, rychlostí nic nenaženeš. Btw minulé Oblekovice jsem v divizi porazil zdravého jedince na 2. místě asi o půl procenta. Jedinou úlevou byla právě opora o židli při zvedání z kleku, což rozhodně proti zdravému nezvýhodní ;) . Aby to celé nebylo OT...

V MPi by měly stačit i 3 zásobníky po 7 ranách na všechny situace. Víc než 2 rány na zásah by měly být v obrance prostě signálem k tréninku!



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#33 » sob 18. led 2020, 22:03

mause
Pokial naozaj riesis ci mas peniaze na nahradny zasobnik, mal si kupit G43 a nie G42. 9Luger je vyrazne lacnejsie strelivo ako 9Br. Uz pri 6-7 krabicke ktoru vystrielas by si mal usetrene na zasobnik. Po nejakej 5tisicej rane by si mal novu pistol.



mause
Příspěvky: 97

Příspěvek#34 » sob 18. led 2020, 22:35

ano řeším protože bylo teď moc výdajů. Jen mě zajímalo kolik si vzít zásobníků na PRVNÍ los. A jak jsem psal koupím třetí a uvidíme. A ano lugera by moje peněženka taky radši střílela žel se 42 se mi střílí prostě lépe. Pokud mě mé nadchnutí pro los bude dále gradovat tak stejně budu muset začít přebíjet :-/



machoh
Příspěvky: 114

Příspěvek#35 » sob 18. led 2020, 22:58

Kľudne tam choď s 2 zásobníkmi, ale počítaj s tým, že ak nebudeš strieľať presne (alebo nebude padať železo - s 9Br nemám skúsenosti), nemusia ti vystačiť do konca a nazbieraš nejaké penalizácie. Na vyskúšanie, aké to je to ale stačiť bude.
Ja som zo začiatku chodil s G43 a 3 štandardnými zásobníkmi (takže po 6 rán), neskôr som dokúpil botky +1 a v tejto zostave strieľam doteraz.



mause
Příspěvky: 97

Příspěvek#36 » sob 18. led 2020, 23:05

super děkuji takže na tom budu stejně. ze začátku těch penalizací bude určitě více ;-)



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#37 » ned 19. led 2020, 13:32

Je fakt že střílet, střílet a střílet není moc rada pro 9mm Brow. Vím to, platím střelivo ženě. Střílíme na střelnici. Ona málo, já hodně a oba utratíme stejně. Když ne, ona utratí víc.:-(

Uživatelský avatar
staM
Příspěvky: 267

Příspěvek#38 » čtv 13. úno 2020, 22:46

Tak začni pro manželku ty browningy přebíjet.I když koupíš dost drahou fmj sell bell střelu jsi s cenou za náboj +/- tři pade.



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#39 » pát 14. úno 2020, 19:39

Pokud pominu cenu a to, že se dá už sehnat jen bazarová není ideál na MPi DW Eco? Spoušt super (sice tabulkově 2kg, ale oproti 2kg Glocka je to neporovnatelné), přesnost lepší než třebas G17. Úchop velmi solidní, při použití taktického magwelu se ještě zlepší. Jediné co je problém je použití přebíjeného střeliva, zbraň se musí solidně zajet a nebere čajíčky, s továrnou problém není a spíše drobnost je nemožnost použití bufferu (přeci jen zklidní vnímaní zpětného rázu), nejde skoro použít, není tam dost místa(leda upravený ztenčený).



stopper
Příspěvky: 101

Příspěvek#40 » pát 21. úno 2020, 16:24

"Jsem rád, že jste kluci s kvérama spokojeni :-). Nejenom současní / budoucí majitele snad potěší, že nám vedení LOSu schválilo výjimku pro TP9 Sub Elite do divize Malá pistole :-). Původně se nevešla o 1,5 mm na délce hlavně. :-)" - psal HawkCZ loni 21.6.

Vypadá to, že ji zatím nikdo v MPi nevyzkoušel. Nebo jo?



drobec90
Příspěvky: 62

Příspěvek#41 » pát 21. úno 2020, 18:40

Má zkušenost - střílel jsem velkou - glockem 17 a CZ TS (několik sezón). Teď jsem začal s malou (cz p 10s) a za velmi důležitý faktor považuji ze závodního hlediska laser. V noci jsem s ním rychlejší než s glockem a přes den pomáhá zejména na delší vzdálenosti eliminovat krátkou záměrnou malé pistole + nějaké to deko na čumáku taky zlepší chování zbraně.



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#42 » pát 21. úno 2020, 19:12

stopper píše:"Jsem rád, že jste kluci s kvérama spokojeni :-). Nejenom současní / budoucí majitele snad potěší, že nám vedení LOSu schválilo výjimku pro TP9 Sub Elite do divize Malá pistole :-). Původně se nevešla o 1,5 mm na délce hlavně. :-)" - psal HawkCZ loni 21.6.

Vypadá to, že ji zatím nikdo v MPi nevyzkoušel. Nebo jo?


Ne, jen s ní Pavel vyhrál MČR a pravidelně dával na prdel i střelcům v Pi :D



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#43 » pát 13. bře 2020, 11:19

Omlouvám se za případný offtopic, nicméně prosím o radu, pistole CZ P-10S se závitem na hlavni patří ještě do MPi, nebo mezi velké pistole? Díky.

Uživatelský avatar
Quirinus
Příspěvky: 346

Příspěvek#44 » pát 13. bře 2020, 12:09

Flatterhaft: P-10S má podle webu CZUB délku hlavně 90mm a dle pravidel LOS je max. délka hlavně pro divizi MPi 90mm a výjimku mají jen pistole uvedené v příloze 6. Sice nevím, jaký klíč se používá pro zařazení na seznam výjimek, ale nejdelší hlaveň s výjimkou má 93,5mm. Podle mě tedy jasná divize Pi.



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#45 » pát 13. bře 2020, 20:17

Výjimky začaly pro staré pistolky typu Walther PP a skončilo to "natahováním" až k malým velkým pistolím. Klidně by se to dalo vyřešit místo výjimky změnou pravidel. Důležitější než délka hlavně je kapacita a ta je pravidly omezena.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů