Airsoft IPSC



oldFord
Příspěvky: 79

Příspěvek#1 » čtv 31. led 2019, 11:18

Dobry den,

jsem dospělý a držitel ZP, ale myšlenka "airsoft ipsc" mě zaujala z tréninkového hlediska.

Hned úvodem chci dát vědět, že jsem si vědom nesouměřitelnosti airsoft tréninku (případně tréninku se zbraní v 22 LR) s "ostrým" tréninkem se zbraní v ráži 9 mm luger.

Ale možnost postavit si kdykoliv stage na zahradě a přidat si další trénink, takové lepší sušení ke "standardnímu" tréninku na střelnici, mi přijde skvělá. V loni jsem začal střílet LOS a klubovky IPSC, a vidím, že bych měl trénovat víc, zejména pohyb, přesnost není tak špatná, ale jsem ponalý (z výsledků v pásmu 55 - 75% bych se rád dostal tak na 70-85%).

Neměli byste tip, kde se k airsoft ipsc sehnat nějaké materiály, doporučení, které zbraně jsou vhodné více, které méně atd.?

Doporučení na knihu, web stránky, prodejnu v Praze, střelecký klub v Praze apod.?

Vím, že je to široké téma, něco jsem k tomu vygooglil, ale řada článků byla staršího data a budu rád i za informace z jiných zdrojů a osobní zkušenosti.

Dodnes jsem totiž ani nevěděl, že něco jako airsoft ipsc vůbec existuje.

Díky
OldFord

Téma rozděleno. Peggy



KarlosP.
Příspěvky: 63

Příspěvek#2 » pát 1. úno 2019, 12:12

http://www.padasfm.cz/klub-air-ipsc/
Ale nevim jestli jeste neco poradaji.



Elopsoid
Příspěvky: 1

Příspěvek#3 » pon 15. srp 2022, 12:13

Ahoj , hledám nadšence k Action Airsoft IPSC Brno a okolí , zatím založen klub SK HUTS z.s. ,čekající člen ASDS ČR , v plánu vybudování stálé střelnice pro AA IPSC.. spojení 776053657 .Elopsoid

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů