Jaké zbraně pro IPSC



Modrypetrik
Příspěvky: 3

Příspěvek#31 » pon 13. črc 2020, 14:49

Ahoj, tedy pro blbe (me), kdyz si koupim serii CZ P-10 F a jedinym upgradem tam budou tritiova miridla, mohu s timto bez problemu strilet divizi production? Dekuji za odpoved (i neslusnou).



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#32 » pon 13. črc 2020, 15:08

Ano
Jen nezapomeň, že v divizi Production nabíjíš po 15 nábojích v zásobníku.



Modrypetrik
Příspěvky: 3

Příspěvek#33 » pon 13. črc 2020, 18:17

Diky moc za odpoved.



dusky
Příspěvky: 34

Příspěvek#34 » pon 25. led 2021, 11:21

Ahojte, ma niekto skusenosti s 2011 na ipsc do standardu? 9x19 (do Minor)

Pozeral som hlavne asi Bul SAS II standard/limited alebo radical 5.4 (viem, ze je mimo budget - len ma zaujal)
Vidim, ze STI uz prestava robit Edge a maju byt nahradene Staccatom.

Nechystam sa ladit ani prebijat, max vymena pruzin, patky zasobnikov, poistka zvacsena s guardom na zaver.
Robim si prehlad a pozeram po niecom, co netreba uplne upravovat, su s tym skusenosti a netreba robit vyskum. Zaroven dostupne nahradne diely, zasobniky, a aj kupa zbrane nie je exoticka alchymia v nasich koncinach :)


Cenovo cca 2000€ (plus zasobniky a puzdro).



madbiker
Příspěvky: 68

Příspěvek#35 » stř 27. led 2021, 07:20

2011 v 9luger v podstatě nikomu spolehlivě nefunguje. Chce to 40SW. Díly a příslušenství obtížně až vůbec nesehnatelné...
Chtěl jsme jít touhle cestou, ale nakonec jsem procitnul a skončil opět u ČZ



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#36 » stř 27. led 2021, 08:07

madbiker, jak jsi přišel na to, že 2011 v 9luger nikomu spolehlivě nefunguje ?! Omlouvám se, ale - kecy v peci.....Moje zkušenost za posledních minimálně 12 let, co 2011 STI vlastním, fungují na 100%.ze třech zbraní 2011, co jsem vlastnil stejná zkušenost. V současnosti mám dva EDGE v 9,chodí bezchybně. Několik známých, kteří mají EDGE - stejná zkušenost. Kde bereš informace??? Malé srovnání - mé první STI EDGE,které jsem prodal známému , má najeto tak 180 000,možná víc,a představ si - nezávaduje. Mění jen vratné a bicí pružiny, tuším že měnil světlovodnou mušku.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#37 » stř 27. led 2021, 08:49

2011 v 9x19 funkčně míň "háklivá" než 1911 v 9x19
kdyby nebyla dostatečně spolehlivá, patrně by divize Open dávno zanikla
kdyby to byla naho... konstrukce, patrně by se ji Bull či SPS,... vyhnuli a vyráběli by klony čezet
díly a příslušenství - topstrely, 4shooters, Proarms, Alliancze, možná i VM, m.j. i na Brownells (donedávna i od SVI a STI)



donovanstangiano
Příspěvky: 164

Příspěvek#38 » stř 27. led 2021, 09:31

Ivosi (i ostatni samozrejme :), a kdyz to srovnas jako kver z krabice tu 2011 (Bul, STI) a CZ S2/TS?
Ja jsem ted pred stejným dilematem. Cenove uz to zas takovy rozdíl není, ale nerad ladim a dokupuju dily. Dik

Odesláno z mého SM-A405FN pomocí Tapatalk



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#39 » stř 27. led 2021, 11:42

Tak ještě jednou má zkušenost. Všechny mé STI EDGE po vyndání z kufru použitelné bez obav , i na závody, žádné závady. jen jsem je nastřelil podle sebe, přihnul vytahovač(myslím, že jej do zbraně dají většinou tak, jak přišel z výroby) . Postupem času jsem dokupoval díly, které jsem chtěl na zbrani mít. Toť vše.....



aifel55
Příspěvky: 29

Příspěvek#40 » stř 27. led 2021, 20:14

Bul z krabice nemá problém střílet bez úprav, ale co si budeme povídat. Každý chce z pistole dostat maximum, tak prostě nějaký ten tuningový díl dokoupí a pistoli prostě vyladí k obrazu svému. Už jen pro ten pocit, že pro výsledek udělal maximum. Vlastní zkušenost.



dusky
Příspěvky: 34

Příspěvek#41 » stř 27. led 2021, 22:52

donovanstangiano píše: Cenove uz to zas takovy rozdíl není, ale nerad ladim a dokupuju dily.

Akurat som dostal cenovku Bul SAS II Standard. Cenovo je to 2x CZ Shadow2 (uz po zvyseni cien CZ :))

U Shadowa staci vymenit pruziny (pokojne set o Seba alebo Zapletala), podla velkosti ruky crienky a mas pokoj na dlho. Ak chces velmi byt v standarde, tak magwell a velka poistka.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#42 » čtv 28. led 2021, 00:07

Shadow 2 je do Production, Bul do Standardu. Ked si pozries cim sa striela STD, tak 2011 su v prevahe. Ak si chces buchnut obcas pretek, taj je uplne jedno aku zbran mas. Ak chces strielat, tak nejaka dvojka za zbran neni podstatna



dusky
Příspěvky: 34

Příspěvek#43 » pát 29. led 2021, 09:34

+1 MRBLUE
ja som reagoval na to, ze to "nie je uz taky rozdiel" :)
Je dost pravdepodobne, ze za prvy rok strelivo a trener prevysia cenu zvysneho materialu ako zbrane a zasobnikov. Osobne divizie nejak moc neriesim (okrem splnenia podmienok do nej), hlavne treba chodit, hladat chyby, testovat co Ti nejde a ako reagujes psychicky na situacie.

Za mna, material, ktory pouzivas, ak Ti robi radost, vydrzi dlhsie.



cardamm
Příspěvky: 4

Příspěvek#44 » sob 27. úno 2021, 17:24

Prosim o radu. Se svou cz- shw 2 se chci zacit zajimat o ipsc a koukam na divize. Mam SA/DA a uvazuji o production. Provedl sem jen vymenu hledi za svetlovodne, coz je vloradku. Ale vymenil sem i vedeni hlavne v zaveru. Je tato vymena povazovana za nepovolenou upravu do divize production? Dekuji za odpoved ;)



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#45 » sob 27. úno 2021, 17:43

Co myslis tym vedenim hlavne? CZ u Shadow 2 robi seriovo bushing u modelu Orange, ale aj konfigurator umoznuje tuto upravu u beznej Shadow 2

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů