Spolutrénování IPSC



honzar
Příspěvky: 24

Příspěvek#1 » pon 26. pro 2016, 21:47

Ahoj lidi,
nenašel by se tu nějaký střelec/závodník v okolí Prahy, který by měl zájem spolutrénovat?
Sřílel jsem LOSku, ale přecházím na IPSC v Production - preferuji sportovní pojetí.
Bohužel ani zatím nevím, kde v okolí Prahy je vhodna strelnice kde by bylo možné si nějaké papíry a kovy postavit (papíry a kovy mám)
Honza



BORN_TO_GRILL
Příspěvky: 43

Příspěvek#2 » ned 22. led 2017, 19:51

Ahoj, taky bych se chtel neceho podobneho v Praze ucastnit. Mam zajem o trenink i souteze. Neco malo nastrileno mam.

Udajne je nejaka vetsi strelnice, kde si clovek muze rozestavet zeleza a papiry u Kladna. Blizsi info, bohuzel, nemam....


Sent from my iPhone using Tapatalk



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#3 » ned 22. led 2017, 20:39

Možná myslíš Haldu ve Vinaricich, je velká ale nevím kolik tam mají želez, bude to slabota . Já osobně trénují na služební střelnici v Poricanech, kam nemůžu nikoho brát, ale jestli chcete, můžeme si vyměnit kontakty a občas jet společně jedním autem. Jezdím léta téměř každý víkend po celé ČR ať už IPSC, LOS a další soutěže. Je spousta závodů o kterých se bez vazeb nedozvíš.

Uživatelský avatar
machinus
Příspěvky: 164

Příspěvek#4 » úte 31. led 2017, 14:38

Zdar co střelnice Vražkov? Chce to se tam přímo zeptat ale myslím že by to tam šlo.
http://www.strelnicevrazkov.cz/2015/08/onas.html

Jinak taky bych měl zájem zatrénovat pokud by se něco organizovalo :-) o IPSC už nějakou dobu přemýšlím.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#5 » úte 31. led 2017, 14:58

to,že by někde něco "šlo" neznamená, že se to tam samo udělá, či bude pravidelně opakovat
tím méně pravděpodobně za "děkuju" a zrovinka ve Vašem volnu
ujasněte si hned z kraje, jestli a kolik jste ochotni obětovat svého času v rámci nějakýho existujícího klubu na nějaký konkrétní střelnici při udržbě střelnice a pořádání závodů, kde se Vám za to možná dostane prostor a podmínky (třeba i nějaká rada či pomoc) k trénování

nebo zda si chcete koupit hotový produkt, čili najmout střelnici + kvalifikovanýho instruktora, který Vám vysvětlí a předvede co a jak a za měsíc už z toho patrně nebudete umět nic, protože patrně nebudete schopni ani pochopit, co vysvětluje ( a to nesouvisí s tím, co si o svých schopnostech myslíte, či jak dlouho máte ZP)

protože předpokládat, že si někoho cizího někdo s sebou jen tak vezme s sebou na trenink na základě toho, že "uvažujete" o tom, že si zkusíte IPSC a že si myslíte, že máte nějaký bezpečnostní či střelecké návyky je prakticky zcestné
proč ? to je na dlouho, Ti co to zkusili , ví svý

P.S. střílel jsem LOSku- přeloženo do srozumitelštiny střílel jsem jednu sezonu, JEDNU !
sorry ale to je tak málo, že to stačí leda tak na to aby člověk reagoval na timer :D
jestli to zní arogantně je mi ukradený, mluvím z vlastní praxe, střílel jsem LOSku taky, 3 sezony, pokaždý na bedně MČR,
od tý doby se snažím učit střílet :D

Uživatelský avatar
Quirinus
Příspěvky: 346

Příspěvek#6 » úte 31. led 2017, 16:55

Já bych si rád koupil ten hotový produkt (v Praze a okolí), ale krom Robina Šeba jsem nenarazil na žádnou aktuální nabídku. Tipy sem, nebo do SZ! :-)

Uživatelský avatar
machinus
Příspěvky: 164

Příspěvek#7 » stř 1. úno 2017, 09:12

4mike píše:jestli to zní arogantně je mi ukradený


Máš pravdu, zní to celkem arogantně. Věřím že máš své zkušenosti ale proč raději nenabídnout nějakou pozitivní radu (zeptejte se tohodle člověka nebo zajděte támhle ) Každej nějak začínal a věří že ani ty jsi se nenarodil s bouchačkou v ruce :-)



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#8 » stř 1. úno 2017, 09:16

Zkuste si střelit závod na Příbrami na Leru. Loni tam i pořádali tréninky, což bylo super. Nevím jak letos, rozpis ještě není hotový. Každopádně doporučuji tam napsat, dá se tam domluvit lecos.



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#9 » stř 1. úno 2017, 10:53

To 4mike: já tomu příspěvku fakt nerozumím. To jako, že nikdo se ani nemá pokoušet s něčím začínat proto, že jsme všichni úplní blbci? No to asi jsme.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#10 » stř 1. úno 2017, 12:07

myslete pozitivně, vyjadřujte se pozitivně,............
milí zlatí snowflakes nikdo Vám nic nedluží, takže Vám nic nemusí nabízet ani vyhledávat ani pořádat jen proto, že jste držiteli ZP, platnýho člena komunity z Vás neudělá žádná legitka ani stovky příspěvků na forech.
odpovězte si sami na otázku kolika pořadatelům jste kdy s něčím pomohli, potažmo co jste pro ostatní v tomhle hobby udělali, co jste pro ostatní uspořádali
kontakty a známosti se nejlíp získávají na brigádách, ne u klávesnice
machinus píše:.............ale proč raději nenabídnout nějakou pozitivní radu (zeptejte se tohodle člověka nebo zajděte támhle ) Každej nějak začínal a věří že ani ty jsi se nenarodil s bouchačkou v ruce :-)

třeba protože když někoho za někým pošlu, tak za něj v očích toho adresáta zodpovídám
když nevím KOHO za kým pošlu jsem pak snadno adresátem výtky ve smyslu "cos mi to poslal za ......"

Uživatelský avatar
machinus
Příspěvky: 164

Příspěvek#11 » stř 1. úno 2017, 12:29

4mike píše:třeba protože když někoho za někým pošlu, tak za něj v očích toho adresáta zodpovídám
když nevím KOHO za kým pošlu jsem pak snadno adresátem výtky ve smyslu "cos mi to poslal za ......"


Ok to chápu, proč pak ale zahazuješ svůj cenný čas tím že nám to tu vykládáš? Protože nikomu jsi tu s ničím moc neporadil (a to jsi napsal nejdelší příspěvek v této diskuzi!), jen naznačil jak jsem všichni hloupí že se vůbec snažíme. Nikomu nic nedlužíš ale honit si na náš účet ego taky nemusíš :-)

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#12 » stř 1. úno 2017, 12:39

obávám se , že jsi nepochopil to základní, chytrýmu stačí napovědět

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#13 » stř 1. úno 2017, 13:14

Hele lidi, ale on vám 4Mike poradil a velmi rozumně. Hned v prvních 3 bodech svého prvního příspěvku.
Bohužel, ono to tak je.

Střelnic, kde se "tohle může" je jako šafránu. Obvykle někomu patří, ten někdo do toho investoval čas nervy a hlavně prachy a dává extrémního majzla koho tam pustí (pokud je místo). A rozhodně za to "něco" bude chtít.
Může se samozřejmě najít nějaký "dobrovolník- altruista". Ale pravděpodobnost, že se najde někdo kdo investuje svůj čas, svůj "prostor" na takové střelnici a své zkušenosti které stály spoustu prachů někomu koho nezná, nezná jeho skill apod., a zadarmo.....se limitně blíží nule.
Je to sobecké, ale život není peřícko. :)

Cest máte nastíněno několik a když je vůle, nějaká se určitě povede. ;)
Naposledy upravil(a) Petzold dne stř 1. úno 2017, 13:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
machinus
Příspěvky: 164

Příspěvek#14 » stř 1. úno 2017, 13:20

Začínám mít pocit jako by to byl nějaký tajný spolek to IPSC :-)
Nikdo přeci nechce nějakou tlačenku, přesvědčit os své spolehlivosti musí člověk osobně ale někde se začít musí a k tomu obvykle stačí dobrá rada a trochu snahy.

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#15 » stř 1. úno 2017, 13:26

Ale vůbec ne, i když se může najít nějaký ko..t, drtivou většinou jsou to naprosto bezva lidi. Většinou to funguje tak, že na klubovkách se dá navázat spousty kontaktů i s lidmi z okolí bydliště. Chce to přijet, nedělat machra, otevřeně říct že je člověk začátečník a jak rozhodčí, tak kolegové ve squadu to naprosto respektují. A nejlepší škola je první DQ :)
Doporučuji začít třeba na Severočeském poháru, Most, Žalany, Louny...na jaře to začne. :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů