Volby do Poslanecké sněmovny PČR 2013

Komentáře, zatím pouze k vybraným článkům


ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » čtv 24. říj 2013, 20:27

komentáře ke článku
Volby do Poslanecké sněmovny PČR 2013

http://zbranekvalitne.cz/clanky/65-volby-do-poslanecke-snemovny-pcr-2013



ZdenekK
Příspěvky: 264

Příspěvek#2 » ned 27. říj 2013, 14:12

Volby dopadly jak dopadly a podle rozdaných karet jediná strana ANO se vyslovila pro zpřísnění aktuálního stavu - "Osoba, která by chtěla zbraň pro osobní obranu nosit, by byla povinna absolvovat povinný výcvik v rozsahu nejméně 10 hodin na střelnici a teoretickou přípravu o bezpečném zacházení se zbraní.".
Pomíjím neurčité líbivé řeči v některých odpovědích.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » ned 27. říj 2013, 14:28

Já jsem si podobný kurz zaplatil sám od sebe. Docházel jsem k instruktorovi cca měsíc k němu domu kde mě učil manipulaci + jsme jezdili na střelnici střílet z krátké + malorážka + brokovnice a připravoval mě na zkoušky. Byli jsme tam tři žáci a další chodili po mě také. Jen by bylo špatné kdyby to byla povinnost. Měl by si každý sám uvědomit jestli to pro něho bude mít přínos nebo ne pro mě to přínos byl protože mě naučil všechno co bych mohl čekat od zkušebního komisaře za záludnosti a zkoušky jsem zvládnul v pohodě.



Behemot
Příspěvky: 86
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pon 28. říj 2013, 20:39

Jediný skutečný důvod pro další buzeraci je možnost lidi zkasírovat. Někdo se podívá na pár videí a naučí se otázky a zkouškou proleze automaticky, ale z toho by režim nedostal prachy, to se musí napravit, soudruzi, jinak bychom ten komunismus nevybudovali.



kralik
Příspěvky: 310

Příspěvek#5 » sob 2. lis 2013, 09:25

Tak tak... jen vysavc na penize.
Bylo by zadouci se dat nejak trochu dohromady a mit v PS i jinde "sve" lidi... jinak nas budou valchovat...



Pavel1
Příspěvky: 1

Příspěvek#6 » sob 18. čer 2016, 16:40

V testových otázkách jsem našel chybu v otázce č.327 - b. Chyba ve správné odpovědi.
Mohl by to někdo opravit - je to detail, při zkoušce by se někdo mohl splést.
Díky



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#7 » sob 18. čer 2016, 16:58

Otazka 327 je v poradku. Z jedneho brokoveho vystrelu mas na terci "vice" zasahu (jde prece o hromadnou strelu...).

Plus teda je to zajimave vlakno v kterem jsi to postnul :o

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 8 hostů