Diskuze k zavodum

Připomínky k los.zbranekvalitne.cz


E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#1 » stř 22. dub 2015, 07:19

Ahoj, dotaz, podle jakeho klice se (ne)vytvari diskuze k zavodum? Nebylo by rozumne, aby vznikaly automaticky pri zahajeni registrace (aby se dala nabidnout spolujizda a pod)?

Dik



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » stř 22. dub 2015, 07:48

Když se zakládá nebo edituje závod v kalendáři, je tam zaškrtávátko "Založit komentářové vlákno" a systém by měl automaticky založit ve fóru téma ke komentování závodu. Měl by ... ale teď už to nějakou dobu asi nefunguje. Vyzkoušel jsem právě teď při editaci závodu LOSík 28.4., zaškrtnul jsem a nic se nestalo. Napíšu adminovi.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » stř 22. dub 2015, 11:50

Ano, vím o tom, bohužel se změnilo API fóra a bohužel jsem to ještě nestihl opravit. Mrzí mě to a vím o tom, závodníkům se omlouvám, snad se k tomu budu moci dostat co nejdříve. Bohužel jsem momentálně zavalen jinou prací :(



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » ned 6. bře 2016, 13:52

Ahoj,
měl bych jeden námět na vylepšení přehledu závodů http://los.zbranekvalitne.cz/rocniky/2016/
Bylo by možné do přehledu umístit i to, zda je závod už plný nebo ne? Resp. počet přihlášených/max. závodníků?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » ned 6. bře 2016, 23:11

Ahoj, ano je to v plánu. Jinak doufám, že je nový systém tabulky závodů s filtrováním přehlednější, nebo je tam něco navíc či schází důležitá věc?

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#6 » ned 6. bře 2016, 23:53

Zdravím,
v minulosti se ve fóru (možná) automaticky objevila vlákna s možností diskuze a vkládání videií (nebo jejich odkazů) a následným komentářům k pohárovým závodům LOS (přibližně 7 -10 dní před samotným závodem). Již nějakou dobu registruji, že tomu tak není. Dojde k opětovnému návratu těchto vláken do fóra, nebo si je závodníci (popříp. pořadatelé) budou muset zakládat sami ?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » pon 7. bře 2016, 09:34

Jojo, to se bohužel táhne mnohem déle, než bych rád, bohužel to není tak snadná záležitost, jak bych si přál (propojení dvou různých systémů), ale snad se k tomu už konečně dostanu a bude to opět fungovat jak má :)



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » pon 7. bře 2016, 09:34

MarK: Kromě těch závodníků tam mě osobně neschází nic. Maximálně ještě při "rozbalení" podrobností o závodu, mohlo by tam být uvedeno i startovné. Ale myslím že to není nějak extra důležité.
Spíš bych měl ještě jednu poznámku ke kontrastu :-). Aktuální barva písma se na pozadí trochu ztrácí, možná kdyby to bylo malinko kontrastnější, přece jen ať na to vidí i lidi s horším zrakem....
Přeji pěkný den.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#9 » pon 7. bře 2016, 09:42

Startovné tam je pokud ho pořadatelé uvedou do propozic.



dave-cz
Příspěvky: 106

Příspěvek#10 » pon 7. bře 2016, 09:51

Když kliknu u závodu na

—— Zobrazit kompletní propozice ——

tak mi je to nezobrazí celé, ale jen jejich část. Používám Firefox.

los-bug.png


Jinak dobrá práce, nový design je hezčí i přehlednější. :thumbup:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » pon 7. bře 2016, 10:53

sided: to startovné jsem myslel uvést zde:
Při rozkliknutí detailu tohoto závodu je startovné samozřejmě v propozicích uvedeno
nahled.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » pon 7. bře 2016, 11:31

To by problém být neměl.

Vloudila se chyba s odhlašováním ze závodů, takže pokud to někomu nešlo, tak nyní by to již mělo jít bez problému.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » ned 13. bře 2016, 00:49

Vytváření komentářových vláken k závodům by již mělo být opět funkční (pokud si ho organizátoři budou chtít k závodu založit).



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » pon 14. bře 2016, 20:36

Mam jeden podnet na vylepseni losich stranek. Na androidim tabletu (andoid 4.0, uhlopricka 10", defaultni prohlizec) jsou stranky rozhazene. Viz. priloha.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » pon 14. bře 2016, 22:39

Díky za info. Budu pátrat, ale u mě se podobný problém nevyskytuje (Andoid 4.4, úhlopříčka 8", kterýkoli prohlížeč)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů