Zbraň na pracovišti



JirkaCV
Příspěvky: 1482

Příspěvek#91 » úte 2. srp 2022, 16:23

Jsem zvědavý, jak to vyřešíš, až se ti objevím ve dveřích a Dobrý den, pane Hlape, jdu na revizi instalace budky a potřebuju, abyste tu nezavazal.
Něco jako Tak počkejte venku, já si tu něco musím zařídit...?

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#92 » úte 2. srp 2022, 17:41

Tyhle revize na stavbě objednávám já. Přijde až ho zavolám.

Za prvý tě zjebu, co mi sem lezeš bez zaklepání, a za druhý, až vlezeš dovnitř podruhé už slušně, ti oznámím, kdy budu mít čas a pustím tě si tu revizi udělat.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#93 » úte 2. srp 2022, 17:48

Umimo buňky nepůjčuji s brzo končící revizí Elektro. A jestli jo, přichází objednana subka pronajímatele a to se stejně nestane, neboť to pro pronajímatele by bylo fest drahé posílat elektrikáře někam 50 km do pr.. Ehm prasneho prostředí na stavbu kamsi do pí.. Ehm kde nejspíš není ani cesta, když standardně kontroluje na dvoře najednou jednotky nebo desítky buněk jednou za rok. A kdyby, nájemce je (měl by být) od pronajímatele (výhradně) předem informován že někdo přijde. Problém není neboť nenastane. A kdyby investor nebo jeho subka chtěl nabehnout do buňky něco zkontrolovat v rámci stavby , vykázat bych se nenechal. Buňka není jeho (ani moje).

Hlap: nejmenujes se Zdeněk? :-)



JirkaCV
Příspěvky: 1482

Příspěvek#94 » úte 2. srp 2022, 18:02

Ne, jmenuje se JirkaCV. Samozřejmě, že je moje návštěva dopředu domluvená. Je blbý, když od dvou buněk z deseti nejsou klíče. Domlouvám se i s osazenstvem (pánové, vypínám, vypněte si počítače, nepůjde router).
Mimochodem, lhůta revizí na stavbě je 6 měsíců.
Ale i tak vidím občas nedůvěru, přecejenom tam mají důležité věci a nemusí to být zrovna pistolka.

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#95 » úte 2. srp 2022, 21:48

audis: ne ne, jsem Petr :)



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#96 » pát 5. srp 2022, 11:15

No vyřeši to úplně stejně jako když si nechá kvér v trezoru v hotelovém pokoji a bude tam uklízečka.
Nice se nestane.



Renegade
Příspěvky: 66

Příspěvek#97 » sob 6. srp 2022, 03:32

V trezoru, u kterého si můžeš být jistý, že nejsi jediný, kdo do něho má přístup? To by opravdu nemuselo skončit "nice"...

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#98 » sob 6. srp 2022, 03:59

Boze nevymyslejte kraviny.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 767

Příspěvek#99 » sob 6. srp 2022, 07:42

Za mne zajímavé, ale řešil bych to tak, že bych to schoval pod šuplík. Prostě horní vyndat, namontovat k desce, vyříznout zadní čelo šuplíku a pak nasadit. Takhle jsem měl Malý trezor na stavbě. Šuplík na klasický šuplikový klíč. Šuplík měl o 3cm větší výšku a při vytažení o 10cm delší než vyndavaci část trezoru. Takže v pohodě a trezor nebyl vidět :-)



STOUPA 666
Příspěvky: 103

Příspěvek#100 » sob 6. srp 2022, 15:04

To je dobrý vědět,příště nebudu tak dlouho hledat :D

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 767

Příspěvek#101 » sob 6. srp 2022, 16:34

:-D už na stavbě nedělám :-D už mám klidnější místečko :-D jo a zbraň mám zabezpečenou jinak! ;-)

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#102 » ned 28. led 2024, 20:56

Já nosím zbraň v batohu na notebook, prostě když někam jdu, jsem prostě batůžkář.
Ale minulý týden sem si pořídil nový obal na 13" macbook a ta tam zapadne a je to malé.
Je dobře, že jsem so pořídil semikompakt Grand Powr P1
Todle snad ani nikoho nenapadne, že by mohlo obsahovat zbraň
https://youtu.be/A5-FxPhXdXA

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů