Trezory, schránky, skříně a jiná zabezpečení zbraní.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#3076 » sob 3. pro 2022, 15:12

A co teda link, když jsi to hledání už udělal...?



pH13
Příspěvky: 85

Příspěvek#3077 » ned 4. pro 2022, 00:14

Carloss píše:A co teda link, když jsi to hledání už udělal...?


Popravdě řečeno nevím, jestli se to tu může, doufal jsem, že jsem napoveděl dost.
V mém vyhledávači po zadání "Kovotechnika KTZ 80/2 15RU" vyběhne hned první link.



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#3078 » ned 4. pro 2022, 15:27

charvi píše:Takovou jsem teď vezl zákazníkovi :)

Charvi, tohle má vysazená dvířka vnitřní schránky, nebo je to vaše řešení v případě, že zákazník schránku nechce, nebo je to limitace děleného vnitřku a u obyčejných skříní děláte i verzi s poličkami, kterou nemáte na webu?



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#3079 » úte 6. pro 2022, 08:31

Vím, že se to tady řešilo už několikrát, ale bohužel teď nemůžu nic najít a to jak z pohledu recenzí tak i skladových zásob a dostupnosti.
Neřešil teď někdo schránku na zbraň - Gun Box? Jedná se mi o zabezpečení z pohledu dětí (nemyslím vlastní) a případné dostupnosti zbraně například u postele?

Hodně mě zaujal systém od Vaulteku i s připojením na Wifi, bohužel dostupnost u nás nulová a cena šílená.

Někdo nějaký typ na konkrétní produkt skladem?
Díky



Shotgun ED
Příspěvky: 40

Příspěvek#3080 » pát 9. pro 2022, 23:56

Tak jako já jsem se zde inspiproval u jiných, tak přidávám svoje řešení, kdyby někdo další hledal. Jelikož jsem línej, tak jsem si to postavil na ztracený bednění, abych se neohýbal a rovnou to do toho betonu ukotvil na závitnice. Šedou barvu jsem vyměnil za Marble Candy nástřik. Světlo řešený přes mikrospínač na zámek ve spodní části dveří. Police jsou z desek ze starého nábytku, tak jsem je potáhl kobercem jelikož jejich vzhled už nebyl z nejlepších. Na police jsem použil regálové lišty a podpěry z Hobby obchodu. Do desky jsou chycený na vruty a na straně kovové stěny drží pomocí neodýmových magnetů. Příčná deska je chycená pouze na kolíky. Takhle mám zachovanou varialibitu kdybych potřeboval měnit police a nebo to celý rozebrat a vyndat během chvíle. Teď už jen naplnit ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#3081 » sob 10. pro 2022, 11:29

Hezké. Zůstane to stát, když se na otevřené dveře pověsíš svojí vahou?



Shotgun ED
Příspěvky: 40

Příspěvek#3082 » sob 10. pro 2022, 15:16

Zkoušel jsem to a dokonce po zavěšení na dveře se i cukal dolů. Nehne se to ani o píď. Je to ukotvený na 4ks 16mm závitnice o délce každého kusu lehce přes 300mm. Na vrškách těch závitnic je položená ta spodní deska. Tak jsem volný prostor mezi deskou a dnem skříně využil pro uložení zdroje od světla, mikrospínače a kabeláže.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#3083 » sob 10. pro 2022, 15:54

Tak to je vážně pěkné. Časem tě dožene, jak velký objem zabírá ten dřevěný regálek. Mám podobnou skříň, trochu větší a police jsou plechové, tenčí už být nemůžou a stejně tam nemám dost místa.



Shotgun ED
Příspěvky: 40

Příspěvek#3084 » sob 10. pro 2022, 20:23

No já mám už rozmyšleno co bude nakoupeno, takže předpokldádám, že na nedostatek místa nedojde, ale nikdy neříkej nikdy. Rozdělat a předělat se to dá vždycky. Ale budu na to myslet. Díky za tip na co si dávat bacha.



Picapic
Příspěvky: 2

Příspěvek#3085 » čtv 2. úno 2023, 21:54

Zdravím,

jaké prosím používáte baterie do elektronických zámků? Vyplatí se připlatit za lepší (Duracell apod) a nebo je to prašť jak uhoď a ty drahé jen tahají prachy z kapes?

Může být slabá baterie příčinou, že mi zámek někdy ignoruje tlačítko "8" ? Už jsem preventivně změnil kód, ale aby se to nešířilo... :)

Díky

Picek



Sam Jr.
Příspěvky: 226

Příspěvek#3086 » čtv 2. úno 2023, 22:34

baterky určitě lepší - alkalický, není dobré riskovat poškození vyteklou baterkou, což se mi stalo u minulého sejfu, když začal hlásit slabé baterie byl vnitřek pouzdra už pěkně vykvetlej :/

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 587

Příspěvek#3087 » pát 3. úno 2023, 01:11

Rozhodně ne alkalický!! Sice nevytečou, ale výhra to taky není.

Do trezorů (a obdobných instalací) patří pouze a jen lithiové baterie!!! Ano, jsou drahé jak čert, ale se základní životností 20 let a absolutní odolnosti proti "vytečení" je to jediná rozumná a smysluplná cesta.

V současnosti asi jedny z nejlepších lithiovek dělá Energizer - mám od nich baterky úplně všude (trezory, dálkáče, hodiny atp.) a zatím naprosto bez problémů. Respektive kam jsem dal lithiový Energizery, tam jsem ještě nemusel nikdy měnit... Takže za cca 20 let se ozvu, jestli se to osvědčilo ;-)



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#3088 » pát 3. úno 2023, 07:43

Alkalické baterie mi zatím vytekly snad úplně všude.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#3089 » pát 3. úno 2023, 09:07

Héfaistos: Díky za tip. Já to dělám tak, že kupuju klasické a jednou za rok je automaticky měním a pak je dodělám v něčem jiném. Ale ty lithiové to je určitě lepší. Už jsem si je objednal a od zítra je mám v trezoru taky. :-)



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#3090 » čtv 16. úno 2023, 10:52

Máte tady někdo trezor od MetalSafe?
Cena i provedení vypadá dobře.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů