Držák na krátké zbraně do trezoru



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#91 » čtv 25. říj 2018, 10:34

U těch plastovejch bych si nejdřív vyzkoušel jak hodně se kroutěj. Ty co jsem měl v ruce byly kolikrát jako z gumy a to by pistoli neudrželo - ohlo by se to a pistole by sklouzla. Ovšem viděl jsem kdesi kombinaci - příčka byla ze dřeva a kolíčky byly z nějakého tvrdého plastu nebo snad silonu. To by už mohlo fungovat.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#92 » čtv 25. říj 2018, 10:37

JJ takovy si pamatuju od dědy. Tvrdej silon.



IronMaiden13
Příspěvky: 65

Příspěvek#93 » úte 30. říj 2018, 10:19

Tak jsem tu viděl plno nápadů a nakonec sem vymyslel snad to nejlehčí co šlo, malinko sem upravil držáky na dlouhé, koupil za par korun kovový stojan od Justry do trezoru a z pěny co jsem si vzal v práci, jsem vyřezal stojánky. A aby toho nebylo málo, natáhl sem si tam LED pásky, aby to bylo i krásně osvětlený.


Obrázek



Blomkvist
Příspěvky: 5

Příspěvek#94 » stř 31. říj 2018, 09:43

Koukám, že máš i trezor od Justry. Co to je za model? Takovej sem ještě neviděl...



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#95 » stř 31. říj 2018, 10:05

Sorry BombrCZE, ale :lol: :lol: :lol:



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#96 » stř 31. říj 2018, 11:42

Kolemjdouci: myslim si naprosto to samý

we know :)



BombrDC
Příspěvky: 1

Příspěvek#97 » stř 31. říj 2018, 14:25

Copak pánové, stejská se Vám? :twisted: :twisted: :twisted: , Já jsem na účet BombrCZE dostal ban a při žádosti o vyjádření, sem nedostal ani vyjádření :-D Ale to je fuk. Teď tu píše o Justrovi skoro každej, takže já se o to aspoň nemusím starat :-D

Tak jo, díky za přiznání, duplicitní profily jsou proti pravidlům.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#98 » stř 31. říj 2018, 14:39

Řekl bych, že děláš chlebodárci medvědí službu. Nehledě na to, že opakovaně porušuješ pravidla fóra, přičemž jsi byl opakovaně upozorňován, takže se nemůžeš vymlouvat na nevědomost. Myslím že Ti tenhle novej účet dlouho nevydrží.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 988

Příspěvek#99 » stř 31. říj 2018, 16:24

No přiznám se, že díky členovi BomberCZE, DC, xx, apd. mám k výrobkům JUSTRA jistou averzi, takže pokud má Bomberxx pocit že Justře pomohl, tak asi spíše ne, on ten tlak je kontraproduktivní a odpuzuje...
Omlouvám se za OT, ale nedalo mi to, už mě Bomber dlouhodobě nebaví a Justru, díky němu, nějak nemám rád. Třeba to bude poučení pro potenciální jemu podobné dohazovače!!!



IronMaiden13
Příspěvky: 65

Příspěvek#100 » stř 31. říj 2018, 17:55

Blomkvist píše:Koukám, že máš i trezor od Justry. Co to je za model? Takovej sem ještě neviděl...


Myslím, ze je to: Justra Z 2x5

Uživatelský avatar
Donato
Příspěvky: 38

Příspěvek#101 » stř 31. říj 2018, 19:58

to paza: Přesně, jsou to 2 měsíce, co jsem si koupil WICO, dlouho jsem se rozhodoval, jestli WICO nebo Justru, ale po tom tlaku od Bombera jsem vzal WICO a to jen proto, že tady moc tlačil na pilu.
Jinak, abych nebyl úplně OT, tak přikládám fotku ( zatím ) upravené skříně. Dal jsem tam světlo a zatím jednu poličku na pistoli. Polička je nalepená na hliníkové profily, které jsou rovněž nalepeny oboustrannou páskou ke stěnám skříně, které jsem před tím odmastil. Použil jsem nějakou profi pásku, myslím, že to byla páska od Lintex. Po nalepení se to NEDÁ utrhnout. Poličku budu používat na drobnosti, držák na krátký budu muset nějak vymyslet a bude v prostoru hned nad pěnou, do které se zarážejí dlouhé. Jinak přijde tam ještě regálek, aby náboje nebyly na zemi. Ale to asi až přes zimu, až nebude práce venku.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Sedek
Příspěvky: 97

Příspěvek#102 » čtv 1. lis 2018, 07:47

@IronMaiden13: Měl bych dotaz k upevnění toho dokoupeného stojanu - na zadní stěně vpravo nahoře mám navařenou destičku, na tu se ten stojan zahákne? Stále nemůžu přijít na to, na co tam je. Ten stojan bych asi taky využil. Mám ten samý typ skříně, musel jsem se rozhodovat především podle rozměrů, jinak bych po "Bombrovém útoku" tady možná také volil jinak.



IronMaiden13
Příspěvky: 65

Příspěvek#103 » čtv 1. lis 2018, 18:11

Přesně jak píšeš. Zahaknes to na ne. Regál stal myslím 400-500.



Sedek
Příspěvky: 97

Příspěvek#104 » čtv 1. lis 2018, 19:58

Díky!



matkoo
Příspěvky: 184

Příspěvek#105 » čtv 1. lis 2018, 21:07

inak ak si chces dat policku do lubovolneho trezoru pouzi magnet z hardisku, mam odskusane a udrzia toho dost ja som skusil 8kg a bez problemov

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů