Se zbraní do posilovny/bazénu



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#61 » stř 27. dub 2016, 07:00

No tak to čumím, to nemel ani Bond ;-)



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#62 » stř 27. dub 2016, 09:14

tak bud do toho bazenu tu zbran budu nosit nebo ju nebudu nosti vubec ty dny, protoze z bazenu du do prace a tak dal, domu zajit nemohu (to bych stratil hodinu casu jelikoz nemam auto). Ale ptal sem se, ze ze skrinky ukradli jenom jednou za posledni rok a z trezorove skrinky (kde bych mel zbran) vubec. Plus teda stejnak tam mavam v te obycejne skrinky pracovni notebook a o ten by nerad prijel z jiny nez financnich duvodu ale holt nemam to kde jinde dat :(

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#63 » stř 27. dub 2016, 09:53

Myslím, že čim dříve si uvědomíš, že získáním ZP Ti nevzniká povinnost tu zbraň stále nosit sebou, tím lépe.

O nechávání NTB ve skříňkách si myslím svoje. Doufám že máš aktivní šifrování dat a zapnuté stopování zařízení, pokud by Ti ten NTB zmizel ....



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#64 » stř 27. dub 2016, 09:56

jakou mam jinou moznost? jeste tedy nejit plavat nebo nejit pak do prace :)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#65 » stř 27. dub 2016, 10:02

A modří už vědí o třetí možnosti, resp 4. Pokud potřebuješ zbraň v práci, tak jen o třetí.



jaro.63
Příspěvky: 73

Příspěvek#66 » stř 27. dub 2016, 10:12

Rough boy : Tahle reakce na příspěvek nemá chybu.

Uživatelský avatar
jirka87
Příspěvky: 262

Příspěvek#67 » stř 27. dub 2016, 11:04

Enerccio - můžu se zeptat - ty jsi "D" čkař ? Protože jinak mi uchází, proč tak životně nutně lpíš na tebou popsaném harmonogramu. Pokud nosíš do práce zbraň a nejsi D-čkař budiž. Je to tvoje rozhodnutí. Ale nemůžeš jet prostě po práci domů, nechat tam zbraň zajištěnou (pokud ji tam nemáš kde nechat protože - pes, rodina,děti, kočka, kaktus, labuť....tak je to ale blbý, protože nosit vždy a všude ji asi nebudeš moct, jednou tě to potká a kvér bude muset zůstat dma) a pak jít na bazén ?

Mě někdy prostě jen přijde, že si to dělají někteří jedinci složitější, než to je jen aby to vypado, že se řeší "skutečný" problém.

Skutečný problém bude, až ti to z té skříňky někdo vytáhne, nebo ti to při oblékání vypadne a nějaké děcko se svěří tatínkovi, že jsi na něj mířil..

Není to flame, je to můj názor a opravdu nemám naběhlou žílu na krku :D

Uživatelský avatar
jirka87
Příspěvky: 262

Příspěvek#68 » stř 27. dub 2016, 11:27

Edit - ještě k tématu - leda by jsi se cítil tak strašně ohrožen na životě, že bez zbraně nikam nepůjdeš, protože prostě nechceš (třeba i po špatné životní zkušenosti - nikomu to neberu, právo má každý a já jsem pro). Ale garantuju ti, že se ti pak stane třeba to, že tě srazí autobus, nebo ožralý řidič jedoucí do protivky a tam je ti naprd i .45ACP.



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#69 » stř 27. dub 2016, 11:28

jirka: ne, ja sem programator, takze D ne, ale spis sem chtel proste nosit stale, protoze k nicemu je noseni kdyz je zbran doma. I v lexu/strelecke review psali, ze ty co muzou nosit by nosit meli... Tahle bych proste ten den kver nosit nemohl. Ale o samotny kver nejde, na ten maji v bazenu trezorove skrinky za 10 kc, tam uz ted stejnak davam doklady a mobil v tasce kde by byla i ta zbran, aspon myslim :)

jinak se v olomouci citim bezpecne, ale proste mi prijde blbe mit zbran, Ecko, moznost nosit a pak ji mit doma a vytahnout ji na strelnici. Plus teda hodne casto se mi stava ze jdu rano plavat, pak na strelnici a pak do prace. Kdybych mel mezi plavanim a praci zbran nosit z domu, tak to +1.5h minimalne na 4 trasy (z plavarny domu, z domu do strelnice, z strelnice domu, z domu do prace)...

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#70 » stř 27. dub 2016, 11:43

Chip píše:Màm zkušenost jako bejk... Cca před 20 lety jsem dal do trezorove skríňky proti klíčku a heslu a oni skříňku otevřeli a vydali kvér v ledvině někomu kdo prohlásil že přišel se mnou. Prý takový opalený mladík. Cz 85 , leatherman, veskere doklady, klíče od bytu... Škoda cca 20 000 a to byly v té době slušné prachy...

Jak to dopadlo? Soud, a bazén zaplatil veškerou škodu doufám?



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#71 » stř 27. dub 2016, 11:47

me by taky zajimal IQ level dane pracovnice/pracovnika...

Uživatelský avatar
jirka87
Příspěvky: 262

Příspěvek#72 » stř 27. dub 2016, 12:00

Enerccio - snaž se si to fakt nekomplikovat. Mám v práci kluka o kterém se ví, že nosí, netají se tím. Důvody má úplně stejné jako ty. Ráno do práce, pak na střelnici. V autě nechat nemůže = nechce. ředitel z toho úplně šťastný není, chce to s ním nějak řešit, nemyslí si, že by bylo vhodné do budovy XY nosit zbraň.

Po dlouhé pauze, kdy jsem to naprosto odmítal zase nosím nůž. A občas, když vím, že je někde husto a já tam chtě nechtě musím, tak i teleskop. Jednou jsem už musel vytáhnout a tím potyčka hasla. Dotyční pochopili, že by to bylo au au. Tak si zkus pomoci tímto, než tam, kam to nejde se snažit na sílu a lámáním přes koleno nosit pistoli.

"ale spis sem chtel proste nosit stale, protoze k nicemu je noseni kdyz je zbran doma" - to je bohužel pravda. 60x si ji vezmeš a všichni se na tebe budou usmívat. Jednou ji mít nebudeš a něco se stane. Alespoň já to tak mám. Ale já mám smůlu obecně úplně na všechno :D

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#73 » stř 27. dub 2016, 12:46

Některé situace jsou neřešitelné. Zbývá prostě podstoupit nějaké riziko, co nejmenší lze. Ale nevěř všemu co kde píšou. LEX je sice hodně důvěryhodný, ale i tak se konkrétní situace mění.



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#74 » stř 27. dub 2016, 12:49

tak ono ty trezorove skrinky co jsou u bazenu vypadaji dost bytelne a co jsem se ptal, tak se do nich nikdo jeste nasilim nedostal

http://www.frajt.cz/satni-skrinky/skrinky-na-cennosti/

ale buhvi jestli maji certifikat nebo neco, v kazdem pripade tam by to proplatila i pojistovna

Uživatelský avatar
jirka87
Příspěvky: 262

Příspěvek#75 » stř 27. dub 2016, 12:53

Enerccio : Jaké trezorové skříňky na bazéně ? Myslíš šatní skříň ? Tam zbraň nemá co dělat.

Mě to přijde, že prostě chceš nosit na bazén a jen ti jde o to, aby ti tady někdo napsal - jo, nos ji tam, je to v pohodě, nosím taky.

Nezlob se, ale i podle jiných tebou založených vláken a aktuálních (i dnešních) příspěvků se mi zdá, že se celkem nudíš.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů