Střelecké brýle - pistole



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#166 » ned 2. říj 2022, 10:23

Ne, mám něco jinýho, ale nejdou mi najít. Kupoval jsem je někde tuším ve švajcu... Tomu co přiléhá k hlavě na sluchátkách se říká náušník... A podle konstrukce/materiálu to brýle zvládá lépe či hůře. Jinak naprosto souhlasím s tím, že to, co jako střelecké se prodává v pracovních potřebách za půlku. Pokud teda nejde o speciální vojensko policejně taktické super hyper...



film
Příspěvky: 94

Příspěvek#167 » pon 3. říj 2022, 09:54

Na českých eshopech se dají sehnat ještě 2
Bolle TRYON OTG

Honeywell Avatar OTG - tyhle na tom eshopu doporučují jako ochranu při střelbě

cena cca 500Kč



FájfSevn
Příspěvky: 33

Příspěvek#168 » sob 14. led 2023, 15:10

Osobně jsem koupil EDGE tactical fastlink a to je hotový zázrak :) Zkoušel sem je dávat do mrazáku a pak odnést do tepla a prostě se to nezamlží. Navíc perfektně kryjí i z boku obličeje. Údajně to používá US army takže prověřené to bude až až. Obrázek



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#169 » sob 14. led 2023, 15:52

Taky s brýlemi bojuji, mam velkou hlavu takže potřebuji široké s dlouhými nožičkami. Sluneční i dioptrické jedu Ray Ban. Střelecký mám Bolle do tisícovky a i přes to že to je " největší " model co mají tak mi sedí tip top. V době kdy jsem je potřeboval koupit to byla nejchůdnější volba a zatím u nich zůstanu

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#170 » ned 15. led 2023, 18:14

Mám ty EDGE tactical fastlink, mám větší hlavu. Kryjou až moc, nevetra to blbý pocit. Ideálně chtělo by to o číslo větší. Ale i tyhle bych si koupil znovu za ty prachy. Objektivně Což je v pohodě protože se nepoti. Nepoti!

Kdybych potřeboval brýle na sjezdovku, beru tyhle. Oproti lyžařským brylym nepoti se, chrání, nevypadám jak moucha, nemusím nutně snímat. Vin vin řešení na sjezdovku.



knedlíček
Příspěvky: 11

Příspěvek#171 » ned 21. kvě 2023, 11:12

Zdravím, koukám se po balistických brýlích a ve výběru mi zůstaly už jen dva modely. ESS Croswbow Suprressor a Wiley X Rogue Comm... sháním nějaké pod sluchátka, takže co nejtenčí rám. Máte někdo k dispozici srovnání těchto dvou? Vypadají hodně podobně, cenově také. Za vaše postřehy budu rád. Díky



DaveCZ
Příspěvky: 22

Příspěvek#172 » ned 21. kvě 2023, 13:34

Já mám ESS Crossbow Suprressor a mají tedy hodně tenké pacičky. Bez gumičky je to tak akorát na střelbu v klidu. S gumičkou je to v pohodě. Jinak pod sluchátkama nejsou vůbec cítit.



aToM
Příspěvky: 500

Příspěvek#173 » úte 23. kvě 2023, 18:26

Občas jdou sehnat za rozumnou cenu Uvex gravity zero. Mě se na nich líbí, že se dá nastavit úhel brýlí proti straničkám které jsou placaté a nevadí pod sluchátkama.



Tondys
Příspěvky: 38

Příspěvek#174 » pon 19. čer 2023, 01:50

Zajímavé. A co brýle nenosit? Pak není zkreslení žádné a glock by měl mít bezpečné vyhazování. Koneckonců byl to jeden z požadavků rakouské armády, ve kterém už Glock 1 vyhrál výběrko. Navíc brýle odchylují sluchátka a ty pak nedosahují útlumu garantujícího ochranu sluchu.



JirkaCV
Příspěvky: 1518

Příspěvek#175 » pon 19. čer 2023, 06:25

Můj "Glock" bezpečný je. To se ovšem nedá říct o Glocku mýho souseda vlevo.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 884

Příspěvek#176 » pon 19. čer 2023, 06:41

... ani o odrazech, střepinách a třískách.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2518

Příspěvek#177 » pon 19. čer 2023, 06:45

A čas od času se nejde nějaký "kus" co radí vynechat brýle. :) Tak držím palce. Milionkrát se nic nestane, ale pak někdo přijde o oko.



Střelec
Příspěvky: 1667

Příspěvek#178 » pon 19. čer 2023, 07:15

Když už se to otevřelo, jak nejsem zvyklý brýle nosit, tak je každou chvíli někde zapomenu nebo rozsednu, proto v tomto ohledu jedu na cenu, tzn. různé typy z pracovních potřeb.
Možná bude můj dotaz nesplnitepný, ale zeptám se, nemáte nějaký tip na brýle trošku civilnějšího vzhledu v ceně pracovních brýlí v nějaké nenápadné barvě? Tzn. aby to splnilo bezpečnostní požadavky, ale nevypadalo, že zrovna jdu řezat s flexou? Samozřejmě, jde o cenu, protože viz výše a počítám rovnou s nákupem více ks naráz.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#179 » pon 19. čer 2023, 07:19

Střelec
jen tip (diskuse netřeba) https://www.harrant.cz/bryle/bryle-edge ... antId=3438 dle testu tacticoolna balisticky velmi odolné, skutečně nepoti se vyzkoušeno mnou



getsome
Příspěvky: 613

Příspěvek#180 » pon 19. čer 2023, 08:51

Mám trochu dražší Sharp Edge. Tenké nožičky pod sluchátky prakticky neexistují, vzhled je relativně civilní a Vapor Shield se sice čištěním časem setřel, ale po nástřiku Breakthrough Anti-Fogem mlžení opět nepozoruju.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů