Střelecké brýle ESS Crossbow + dioptrická vložka

Uživatelský avatar
Bobo2222
Příspěvky: 38

Příspěvek#1 » ned 7. srp 2016, 12:48

Máte s tím někdo nějaké zkušenosti ?



ghoust
Příspěvky: 22

Příspěvek#2 » ned 7. srp 2016, 17:06

ESS crossbow mam a muzu je doporucit. Co se tyce dioptricke vlozky, tak mam tu s cernym rameckem a doporucil bych asi radeji tu bezrameckovou verzi.



fletchercz
Příspěvky: 45

Příspěvek#3 » ned 7. srp 2016, 19:20

Ja mam bezramovou vlozku a je to super. Pouzivam je i na kolo, kdyz se me nechce brat cocky.

Uživatelský avatar
Bobo2222
Příspěvky: 38

Příspěvek#4 » ned 7. srp 2016, 21:29

Ten rámeček vypadá pevněji, ale asi trochu překáží ve výhledu. U toho bez rámečku jsem měl obavu, aby to bylo dost pevné. Díky za odpovědi.
Ještě se zeptám, kupovali jste to v nějaké sadě a nebo jste si to seskladali z dílů co se prodávají samostatně ?



fletchercz
Příspěvky: 45

Příspěvek#5 » pon 8. srp 2016, 12:09

Bryle v sade. Bezramovou vlozku samostane z ebay. V CR ji zrovna nemeli a vysla i o neco levneji. Je to teda skoro 2 roky.

Uživatelský avatar
Bobo2222
Příspěvky: 38

Příspěvek#6 » čtv 11. srp 2016, 14:11

Tak kolega objednál na eBay kompletní sadu.(3skla, 2obroučky, hadřička, gumička,taštička atd.) Za 750 kč. Dodání měsíc. Ze Singapuru. Jsem zvědavej co dostane. Aby to za tu cenu nebyl nějakej padělek. (Stejně nevím jak to poznat )



hugofalfar
Příspěvky: 317

Příspěvek#7 » čtv 11. srp 2016, 15:59

padělek to bude, ale nedá se to poznat bez přímého detailního srovnání s originálem. Já koupil jedny za cca 13 dolarů :-D



dfgdsster
Příspěvky: 109

Příspěvek#8 » pát 12. srp 2016, 22:46

Jednoznacne padelek, a da se ro poznat i bez srovnani (napr. ruzna tloustka skel). A pozna to, kdyz mu do toho uhodi nejaky ten vracejici se odstepek strely nebo neceho podobneho:-).



Jakukin1
Příspěvky: 26

Příspěvek#9 » čtv 18. srp 2016, 06:52

Zdravím,

chci se vás zeptat chlapi, kdo by měl srovnání Crossbow a ICE Naro, nebo zda by mohl někdo napsat rozměr mezi nožičkama. Mám Naro a už dosluhují, tak zvažuji buď nákup nových skel, nebo jiný typ. Díky moc.
Ps: K tomu co jste řešili nahoře při objednání z E-bay atd., za ty peníze to bude padělek, já narazil na padělek za hodně podobné peníze jako stojí original a na docela známém Army Webu u nás a až když jsem se začal hodně "pídit" po tom co a odkud dováží dostala se ke mě i informace z ČOI-ky, že nejsou vůbec schopni doložit odkud nakupují a nemají k tomu prohlášení o shodě (CE), takže bůhví co to je..



Beran
Příspěvky: 24

Příspěvek#10 » čtv 20. dub 2017, 13:24

4Jakukin 1:
Napiš prosím k kterej obchod šlo.
Lidem to dost pomůže aby nenaletěli a nevyhodili zbytečně peníze za něco co může ve finále bejt i nebezpečný - když na tom záleží ochrana zraku...
Díky

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů