Nákup Alsa Pro střel

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 330

Příspěvek#121 » čtv 6. čer 2019, 19:01

Včelky si pospíšily a dorazily už dnes. S panem řidičem byla legrace, vyprávěl, že zásilku nemohl ve skladu najít, protože hledal nějakou obrovskou skříň, prostě něco velikého, co má skoro půl tuny. Byl hrozně zvědavý, co to vlastně vezl :-).

Zasílám přes SZ kontaktní informace a číslo účtu (dorazí za chvíli).

Platba buď v hotovosti při převzetí (prosím o přesnou částku) nebo převodem na účet - pouze platba předem - je opravdu zbytečné chodit si pro střely, pokud nebude v okamžiku predání platba na mém účtu. Díky za pochopení.

Možnost vyzvednutí, jak už jsem psal, je čtvrtek-neděle po domluvě i přes den (cca 10:00-20:00), pondělí až středa pouze mezi cca 8:30-9:30 a 19:30-22:00, a to opět po dumluvě.

Ceny dle domluvy, t.j. co je na přiložené faktuře + 3 haléře za každou střelu, čímž se +- pokryjí náklady na dopravu + 20,- Kč zvláštní příplatek, tzv. chaosné za pozdní objednání či změny, které by měli hradit nick "vosicz" a ten, kdo chce ty 140gr střely přes SZ :).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 330

Příspěvek#122 » úte 11. čer 2019, 19:08

Akce se chýlí k úplnému závěru. Zbývá poslední krabice, kterou povezeme na Los dle dávné domluvy.

Potěšilo mě, že všichni, kteří si střely objednali, si je také vyzvedli a zaplatili. Děkuji za chaosné, spropitné a dárečky. Úplně nejvíce mě však potěšilo to, že se mi nezřítila terasa :-).

Některé návrhy do budoucna jsem opravdu musel odmítnout - ne, nebudu kupovat na své jméno půl metráku střelného prachu ani 50.000 zápalek :roll: . Vzhledem k zásobám, které jsem si udělal ani neplánuji akci v blízké době opakovat.

Tak díky za spolupráci a ať nám to lítá.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů