Gordon Reloading Tools



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#16 » pon 24. srp 2020, 22:00

Zkoušel jsem projet nějaké moje osvědčené laborace i simulace přes QL i přes Gordon a Gordon mi připadá mnohem až přehnaně přísnější,hodně navážek,co už bylo v Gordonu dost přes čáru bylo v QL stále v klidu a dle testů tomu tak je i v reálu. Oproti tomu Gordon má mnohem realističtější výpočet vyhoření prachu........zatímco v QL hoří skoro všechno vždy dobře a realita je potom skoro katastrofická,tak Gordon mi v tomto přijde mnohem objektivnější a i více sedící s realitou vyhoření.

Taky se mi líbí výběr prachů a kulí,asi i díky aktivním uživatelům tam ty výběry mnohem více korespondují s tím,co se většinou v populaci střílí

Používám oba SW a každou simulaci si ověřím přes oba,příp. doupravím,není totiž nic horšího než se zbytečně trmácet na střelnici s pytlíkem jalového střeliva :lol:



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#17 » pát 28. srp 2020, 10:09

V pripade Lovexu sa tomu ani nedivim, ich data su mimo a su stare, v podstate treba znizit energeticky vykon prachu o 15-20 %.

Ale to je pravda aj u mnohych Lovexov v QL.

Uživatelský avatar
tom
Příspěvky: 245

Příspěvek#18 » úte 30. kvě 2023, 16:11

Dotaz jakou zdávat teplotu prachu aby to bylo bezpečné i když nechám náboje v 35stC na sluníčku.
Stačí 35 nebo dát třeba 50?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů