LEE Loadmaster



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#76 » stř 30. lis 2016, 10:09

Walrus: tohle je v pohodě. Počkej až budeš zápalkovat, to si teprve budeš rvát vlasy z hlavy :-D

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#77 » stř 30. lis 2016, 14:19

Zápalkování je kupodivu věc, se kterou problém nemám :D Sice je potřeba hlídat, aby počet zápalek v podavači nikdy neklesnul pod deset (pak se prostě přestanou posouvat), ale kamarád už mi vyrábí alarm.
Největší problém byl s naprosto nekonzistentní délkou nábojů, prostě co kus to originál. Vyřešil jsem to hodně složitě a hodně draze pomocí speciálních hlav. Dostat je do Evropy teda ale nebyla sranda.



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#78 » stř 30. lis 2016, 14:55

Já zezačátku taky ne. Zápalkoval slušně. A teď po cca 5-7 tisících se to strašně sere. Celé jsem to rozebral, vyčistil a stejně to není ideální.
Mimochodem, v čem je ta hlava lepší?

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#79 » stř 30. lis 2016, 17:07

Máš pět pevných bodů, ve kterých se shellplate přímo dotýká hlavy. Vždycky. Ten tlak zespodu je docela velkej, a s normální hlavou, kde se matrice obvykle nemontují na dotyk, často dochází k miniaturnímu naklápění hlavy nebo shellplatu, což má za následek různě dlouhý náboje.
Přečti si co Mike na tom webu píše.
Mám k tomu ještě stabilizační desku, která se montuje seshora na hlavu. Pak už se nehne vůbec nic, a není potřeba ani ten šroub.



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#80 » úte 21. bře 2017, 07:56

Zápalkování se mi drbe neskutečně, ale po posledním zásahu je to výrazně lepší.
http://www.titanreloading.com/image/dat ... ertrim.jpg - tohle dost pomohlo.

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#81 » úte 28. bře 2017, 09:09

Jakou generaci zápalkovače máš? Ta poslední by teoreticky měla fungovat dobře.
http://www.lee-loader.com/viewtopic.php?f=15&t=1000



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#82 » úte 28. bře 2017, 09:24

Ty jo. Tak to z hlavy nevím. Musím se podívat doma.



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#83 » čtv 30. bře 2017, 05:37

Tak mám tu 3. generaci. Nic to ale neměni na tom, že prostě nefungovala. Po všech úpravách, co jsem tam ale udělal jsem včera namlátil 577 ks bez jediného zmetku.

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#84 » čtv 30. bře 2017, 08:31

Co všechno jsi upravoval?

Máš k tomu obrázku, co jsi sem dával, i odkaz přímo na stránku, kde se o tom něco píše?



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#85 » čtv 30. bře 2017, 08:34

Ubrousil jsem všechny přečuhující zbytky nekvalitního výlisku, kompletně jsem odstranil takový ten hrbolek těsně před dírou pro zápalku (má asi sloužil jako lepší podání, ale akorát to kurví a díky tomu se zápalka převrací, protože do dírky "spadne"), odřízl jsem roh na tom šoupátku, přebrousil skluzavku (teď podává spolehlivě i když není v zásobníku ani jedna - vlastně mačkám do té doby, dokud ještě v okýnku nějakou vidím), vyměnil jsem pružinu a dal jsem tam takovou, která je navlečená na čepu, rozebral a vyčistil tu páku, vybrousil jsem šroub dorazu, aby na něm nebyly výstupky a pěkně to po něm klouzalo a pak už nevím.
Stránka byla titanreloading jak je v linku, ale přesně už nevím která "podstránka".

EDIT: Jo, ještě vlastně něco - srazil jsem hrany na spodní a vrchní části černého plastu, aby se zápalka nechytla o ostrý roh ale aby se navedla.

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#86 » čtv 30. bře 2017, 09:19

Nechceš to vyfotit? To vypadá zajímavě.
Hrbolek nikde nevidím. Skluzavka je úplně hladká, teda jak jen plast může být. Neumím si moc představit, co a jak jsi tam udělal.

edit: Ten "hrbolek" možná vidím. Sotva znatelný zešikmení před dírou, spíš na straně skluzavky? Takhle miniaturní pilník ale doma asi nenajdu.
Černý plast je celá ta věc (s výjimkou šedivý páky). Cos teda kde srazil? :)



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#87 » čtv 30. bře 2017, 10:06

To zcela jistě na fotce vidět nepůjde - věř mi :D Nemám makro shit :D
Hladká sice je, ale v tom spodním radiusu je takový "přechod" - ten jde zlepšit.
Ten hrbolek tam je docela znatelný, když se podíváš ze správného úhlu. Ten je potřeba dát pryč. Možná lepší jak pilník by byl velice jemný smirk a hrát si.
Srazil jsem náběh zespod, kde je vedený čep a pak v horní části, kde se už zvedá zápalka - je tam půlkruh, tak ten.

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#88 » čtv 30. bře 2017, 11:48

Takže jsi v podstatě ve spodní části zápalkovače kromě odstranění toho hrbolku (já vidím spíš něco jako šikmou rampu, ale asi je to ono) ještě trochu obrousil díru, kudy prochází čep, a to samý udělal u "krytu"?



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#89 » čtv 30. bře 2017, 11:54

Dá se říct. Ale nešahal jsem do průměru, ten jsem jen vyčistil. Udělal jsem náběhy. Opravdu VELKÝ vliv mělo odříznutí té jedné hrany na šoupátku.

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#90 » čtv 30. bře 2017, 12:46

Teda dostat se šmirglem do takhle malýho prostoru je skoro nemožný. Jdu ženě sebrat nějakej pilniček na nehty, pokud má dostatečně malej :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů