Dillon 1050 a Mark7



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#1 » stř 28. zář 2016, 13:23

Neda mi to abych se nepochlubil, ale po vice jak deseti letech prebijeni na uzasnem Dillon 650 a neustálých problémech s tenisovým loktem, dilem ze strileni, prebijeni a cviceni jsem konečne zakrvacel a koupil Mark 7, což je Dillon 1050 s elektrickým motorem. Máte ho nekdo taky? Aby jsme si vymeňovali rozumy? :-)

(Rozdělil jsem to a založil samostatné téma pro Dillon 1050 a Mark7, ostatní lisy ho už vesměs mají. Peggy)

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#2 » stř 28. zář 2016, 16:44

No já sice 1050 ani Mk 7 nemám, protože mi 650 už skoro 20 let slouží k naprosté spokojenosti. Ale je fakt, že ti jako dost závidím. A protože vás majitelů bude v ČR tak co by na prstech jedné ruky napočítal, klidně si rád pokecám, aby ti tady v tom vlákně nebylo smutno. :D :D

Fotečka by nebyla ?



KarlosP
Příspěvky: 194

Příspěvek#3 » stř 28. zář 2016, 17:57

O jednom majiteli vím, určitě se brzo ozve. Viděl jsem to na vlastní oči v akci a fakt nádhera. Neuvěřitelně jsou vyřešeny případy jakýchkoliv kiksů. Mašina se zastaví aniž by cokoliv rozmáčkla a čeká na instrukce. To už si můžeš i zdřímnout. :-) Ale ta cena, to by mi doma asi neprošlo. :-)

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#4 » stř 28. zář 2016, 19:02

Koukal jsem na tytrubko, to je dobrej peklostroj, konstruktéři se evidentně inspirovali pohádkou "Hrnečku, vař!" :geek:
Teď ještě musíš pořídit robota, co to za tebe vystřílí a loket si konečně pořádně odfrkne :mrgreen:
Hezká hračka, tak ať ti slouží.



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#5 » stř 28. zář 2016, 19:45

Tak to ma asi kolega nejaky jiný lis. :-) Mě zdaleka tak dobře nefunguje. Občas blbne bulletfeeder a poda střelu opačně, nebo se lis sekne a musim ho spustit znovu, nebo zkalibrovat. Vyžaduje to prostě neustálou kontrolu. Ale možna je to tím, že nejsem schopen lis perfektne seřídit. Moje technicke schopnosti jsou na urovni talentovaneho leguana. :-(



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#6 » stř 28. zář 2016, 19:53

To Rough boy. Vzhledem k tomu že příští týden střílím Mistrovstvi evropy IPSC tak si loket moc neodpočine... :-) :-)

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 336

Příspěvek#7 » stř 28. zář 2016, 21:06

no, kontrolu vyžaduje neustálou, to je pravda... ale maká sám a to je to hlavní, největší zdržovačka je teď zobání zápalek :thumbup:
je to fakt vychytaný, když něco, zastaví se aniž by se něco rozbilo a oznámí, že je málo prachu nebo nevypíchlá zápalka atd. :wink: největší záškodníci jsou makarovy nebo browningy :crazy:



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#8 » stř 28. zář 2016, 23:11

Odvolavam co jsem rekl! Ted jsem vyrobil 1500 naboju na Evropu pro sebe a přítelkyni a fungovalo to fakt dobře. Pokud jde o zapalky, mam šest zobacich tycinek, takze je vsechny naplnim a pak jen za chodu opatrne doplnuju. S makači a browninky naštesti problém nemám, protože pouzivam hilzny z prace a tam jedeme jen na originalni nove SB.

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 336

Příspěvek#9 » čtv 29. zář 2016, 07:45

jo, a taky to chce mít na lisu všechny senzory, co jsou dostupný, ušetří to spoustu nepříjemností a práce ;)

Uživatelský avatar
tom
Příspěvky: 245

Příspěvek#10 » sob 1. říj 2016, 14:49

Mám tedy jen 1050 bez motoru, ale jsem s funkčností nadmíru spokojen. Dělám na něm 100 nábojů pod 4minuty bez plnění zápalek. Se zápalkama za 5minut. Motor mi nechybí, místo toho mám el. plnič zápalek, protože to zobání bylo fakt vopruz. :mrgreen:



motoser
Příspěvky: 6

Příspěvek#11 » stř 17. bře 2021, 08:54

Zdravím Vás, omlouvám se možná za hloupý dotaz ale zkusím to. Sháním se po přebíjecím lisu Dillon 1050. Bohužel jsem snad nenašel ani jeden obchod v ČR kde by byl skladem. Možná jen na strobl.cz. Ale co mi nejde do hlavy je to, proč lis na stroblu stojí cca 75tis.kč a všude jinde okolo 50-65tis. kč? Chápu, že strobl je jednička co se týče prodeje přebíjení na českém trhnu ale nějak jsem nepochopil tu cenu. Je mi hloupé jim psát a ptát se na toto téma ale zkusím to tady. Třeba mi to někdo osvětlí. Popřípadě zkoušel tu někdo z Vás objednávat přímo u Dillonu a nechávat si to poslat do ČR? Pak ještě jedna otázečka trochu mimo. Ale vysvětlí mi někdo rozdíl mezi lisem Dillon 1050 a Dillon SUPER 1050 a Dillon 1100? Díky

Přesunuto do tématu Dillon 1050 ... Peggy



skagerak
Příspěvky: 976

Příspěvek#12 » stř 17. bře 2021, 09:02

Nevim jestli jsi ve spravnem vlaknu. Nebudu kontrolovat stranky, ale je ve vsech pripadech sestava stejna?
Matrice a zejm podavac nabojnic ?



motoser
Příspěvky: 6

Příspěvek#13 » stř 17. bře 2021, 10:35

Ano, ano. Je stejná. Proto mi to příjde divné.



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#14 » stř 17. bře 2021, 10:44

RL 1050 ma mensi zdvih, nez S1050. RL 1100 je nova verze rl1050.



jakub.cr
Příspěvky: 67

Příspěvek#15 » stř 17. bře 2021, 11:44

Ahoj, nevím jestli to bude dostačují odpověď, ale..

Řešil jsem takhle matrice na 9mmL. Strobl cca 2tis., jinde 1600. Ptal jsem se jich, že teď budu brát víc věcí, jestli mi je dají za stejnou cenu a bylo mi řečeno, že se už jedná o nové ceny z USA a všichni ostatní tady mají staré zásoby. Je možné, že to bude i tento případ. Momentálně je dle mého USA jedna velikoá díra na zbraně, náboje a přebíjení. Takže asi tak

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů