05.09.2020 - Závod LOS: Mistrovství ČR LOS 2020

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 17. kvě 2020, 20:53

komentáře k závodu

05.09.2020
SSK Čelákovice

Mistrovství ČR LOS 2020

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/1280/



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#2 » ned 17. kvě 2020, 20:58

Kvalifikace MČR LOS
Na základě počtu kvalifikačních pohárových závodů byly stanoveny následující kvalifikační kritéria pro účast na Mistrovství ČR LOS 2020:
- divize PI a MPi - dosažení výsledku min. 50 % nejméně na 6 závodech ročníku 2020
- divize Re a MRe - účast min. na 4 závodech ročníku 2020
- kategorie Ženy - účast min. na počtu závodů ročníku 2020 dle kvalifikačního kritéria pro danou divizi.

Na MČR se kvalifikují všichni, kteří splní výše uvedené podmínky a pokud do 1.8.2020 nebude registrovaný dostatečný počet RO, tak kvalifikovaným na MČR se stává i ten, kdo se přihlásí jako rozhodčí, zároveň je jmenovaným rozhodčím LOS a zúčastnil jako rozhodčí nejméně 6 závodů v ročníku 2020. Pomocníci pro organizaci závodu se mohou přihlásit po předchozí dohodě.

Upozorňuji, že nesplnění kvalifikačního kritéria bude u takových přihlášených osob znamenat vyřazení z registrace.

Organizátor si vyhrazuje právo upravit kvalifikační kritéria v případě, že aktuální situace bude mít vliv na počet uspořádaných závodů.

Pavel Dadák
ředitel LOS



Blondi
Příspěvky: 6

Příspěvek#3 » ned 24. kvě 2020, 15:20

Mám dotaz na jeden bod propozic k MČR 2020:
"Vyhodnocení Poháru LOS nebude v letošním ročníku provedeno."

Podmínka, která umožňuje nevyhlášení poháru, není splněna. Viz pravidla Lidové obranné střelby platná od 1. 9. 2019.Část III bod 18: Pokud bude celkový počet závodů menší než 3, nebo nebude-li mít žádný závodník odstříleny minimálně 3 závody v dané divizi, nebude Pohár LOS v dané divizi vyhlášen.



monk
Příspěvky: 159

Příspěvek#4 » úte 26. kvě 2020, 06:07

"Na MČR se kvalifikují všichni, kteří splní výše uvedené podmínky a pokud do 1.8.2020 nebude registrovaný dostatečný počet RO"
nemá tam spís být 1.9. ?



Tom75
Příspěvky: 21

Příspěvek#5 » úte 26. kvě 2020, 14:51

Také se myslim ze tam je překlep, pak by se nezapocitaval LOS v Čekajících 29.srpna ...



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#6 » úte 26. kvě 2020, 15:16

A ten se podle informací přímo od pana vedoucího počítá, ptal jsem se radši ;)



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#7 » úte 26. kvě 2020, 19:49

Pravidla například nepředpokládají nějakou pandemii. Pohár LOS bude použit ke svému hlavnímu záměru, a to kvalifikaci pro MČR.
Do termínu konání MČR se může stát ještě spousta věcí. RO a pomocníci se mají hlásit po dohodě s organizátorem. Do kvalifikace se počítají všechny závody v ročníků, který aktuálně končí 31.8. daného roku. Pokud by se stalo, že většinově bude problém podmínky kvalifikace splnit, což vzhledem k počtu závodů je málo pravděpodobné, přesto se tím bude Rada LOS zabývat.

monk: věta se musí číst celá. Vytrhávání z kontextu je dost zavádějící.

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#8 » úte 26. kvě 2020, 20:55

Vhledem k počtu závodu v ročníku bych se přimlouval za snížení počtu závodů potřebných ke kvalifikaci. Pokud se ještě nevyskytnou v kalendáři nějaké momentálně nezaplánované na léto, tak 6 je pro pistoli pro "(severo)českého střelce" celkem dost. Obvzláště poté, co Ivošovy závody 10 ran a dost z poháru vypadly, P&P LOSy letos nejsou a Žalany dopadly jak dopadly.....



jjjhe
Příspěvky: 109

Příspěvek#9 » čtv 28. kvě 2020, 14:06

@Majkl: taky jsem čekal, že třeba na pistoli bude stačit 5 závodů, když na to je kvůli zákazům o 17% casu míň. Holt budeš muset jet do Znojma, nebo Otrokovic :D

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#10 » čtv 28. kvě 2020, 14:56

Do Znojma jsem jel loni - na mistrovství. Ano, vím, že mnozí střelci z Moravy jezdí pravidelně na české závody. Budiž jim to přáno, je to jejich volba. Možná jsem přiliš pohodlnej, ale jet 220 km jen kvůli nutnosti splnit 6 závodů do kvalifikace se mi prostě nechce. Naprosto chápu a souhlasím, že na "republiku" je potřeba nastavit nějakou laťku, aby se tam nemotal někdo, kdo ani nezná pravidla, případně netrefí vrata od stodoly. Pokud mne ale paměť neklame, tak loňské i předloňské mistrovství nebylo kapacitně naplněné, takže zas taková pračka o místa není, aby bylo nutné to řezat na kvalifikaci.
No prostě mě mrzí, že když se v půli května podívám do kalendáře, tak je mi jasný, že v září nemám šanci (bez nutnosti cestování přes 200km) se mistrovství zúčastnit no ....

M.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#11 » čtv 28. kvě 2020, 15:03

Dávám stejnou zpětnou vazbu jako majkl.



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#12 » čtv 28. kvě 2020, 15:07

S předchozím se nedá než souhlasit ;) Je fakt, že pokud se požadovaný počet zredukuje na 5, tak zase budou řvát ti, co mají závody 4, ale nějak to zohledněno mohlo být :)



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#13 » pát 29. kvě 2020, 11:12

Proto je také v prvním příspěvku ta poslední věta. Což neznamená, že se nemáte snažit. ;)

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#14 » pát 29. kvě 2020, 11:26

Snaha bude. Včera v kalendáři vyskočily 2 x Čekanice. Tam to mám jen 140km ... :mrgreen:

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#15 » pát 29. kvě 2020, 13:02

Včera vypsány 2 termíny v Čekanicích, nejspíš ještě jeden do konce srpna přibude.
Určitě přibudou další závody.
Jestli dobře počítám 22 závodů už bylo, 10 je ještě vypsaných.
Bývaly doby, kdy závodů bylo 20 v celém ročníku a podmínka 5 závodů byla také. A nějak nikdo moc nenadával.

Majkl> Jestli to klapne, bude se poradat neco i ve tvem okrese

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů

cron